Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Motywacja i sukces | Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII

Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII

inne w tej kategorii

Napoleon Hill

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
21,90zł

247 str.,
ISBN: 978-83-7701-082-2

książka + PDF gratis [?]
39,90zł

252 str.,
ISBN: 978-83-7701-083-9

audiobook w MP3 [?]
24,90zł

261 min.,

lektor: Piotr Lampkowski

audiobook (CD+MP3) [?]
33,90zł

261 min.,

lektor: Piotr Lampkowski

Dzisiaj poznasz jedenaste i dwunaste z szesnastu PRAW SUKCESU,
będących
Napoleon Hill rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu. 

Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Jeśli chcesz przejść do następnych "Praw Sukcesu" Napoleona Hilla, możesz to zrobić już teraz, klikając na odpowiedni link:

Limitowane wydanie dla pierwszych
500 osób gotowych na SUKCES

Misją wydawnictwa Złote Myśli jest pomaganie ludziom w Polsce w osiąganiu i realizowaniu swoich marzeń. W naszym przekonaniu zapewnienie Czytelnikom dostępu do dzieła, które znajdziesz na półkach najbogatszych ludzi na świecie, jest naszym największym dotychczasowym osiągnięciem.

Prawa Sukcesu Napoleona Hilla - wydanie limitowane

W związku z tym postanowiliśmy, że "Prawa Sukcesu" wydamy w specjalnej limitowanej serii w twardej oprawie. Tak, aby to dzieło stało się ozdobą każdej biblioteczki ludzi sukcesu w Polsce.  Wyobraź sobie, jak będzie wyglądała cała kolekcja 8 tomów "Praw Sukcesu" na Twoich półkach.

Na chwilę obecną zostało 500 Licznik limitowanych egzemplarzy.

Poznaj następne arcydzieło Hilla – dwa kolejne Prawa Sukcesu: Precyzyjne myślenie oraz Koncentracja, które Cię zaskoczą, rozśmieszą, oburzą swoją prostotą, a przede wszystkim zmobilizują do podjęcia pozytywnego działania. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykształcić w sobie kolejne dwie cechy absolutnie niezbędne do tego, aby wybić się w życiu ponad przeciętność i zrealizować marzenia, zapoznaj się z nimi już teraz. Inspirujące historie bogatych i szczęśliwych ludzi (to bardzo rzadka kombinacja) oraz  formułowane przez lata wnioski o UMYŚLE i o tym, w jaki sposób najlepiej z niego korzystać, znacznie przybliżą Cię do wyznaczonych przez siebie celów.  

Prawo XI: Precyzyjne myślenie 

 W tej części Praw Sukcesu szczególnej i dogłębnej analizie został poddany UMYSŁ. Nauczysz się MYŚLEĆ PRECYZYJNIE oraz zrozumiesz, że:

 •  Umysł można kontrolować, prowadzić i kierować w stronę celów kreatywnych i konstruktywnych.
 • Umysł może także prowadzić do celów destruktywnych i sabotować wcześniej zaplanowane działania, jeśli nie jest kontrolowany i kierowany w sposób konstruktywny i z namysłem.
 • Umysł posiada władzę nad każdą komórką ciała, stąd można je tak kierować, by doskonale wykonywało swoją pracę. Można także, zaniedbując lub podejmując błędne decyzje, destruktywnie wpływać na siebie i innych.
 • Wszystkie sukcesy, jakie kiedykolwiek człowiek osiągnął, są wynikiem myśli. Ciało fizyczne odgrywa drugorzędną rolę.
 • Największe ze wszystkich osiągnięć w literaturze, sztuce, finansach, przemyśle, handlu, transporcie, religii, polityce czy nauce, są przede wszystkim rezultatem idei jednego człowieka, lecz PRZEKSZTAŁCONYMI W RZECZYWISTOŚĆ PRZEZ INNYCH LUDZI,  dzięki połączonym wysiłkom ich umysłów i ciał.

 (Oznacza to, że koncepcja idei jest ważniejsza niż przekształcenie jej  w formę materialną, ponieważ stosunkowo niewielu ludzi potrafi tworzyć użyteczne idee, podczas gdy setki milionów ludzi umie rozwinąć pomysł i nadać mu formę materialną po tym, jak już zostanie opracowany).

 Większość myśli poczętych w umysłach ludzi nie jest PRECYZYJNA. Są one bardziej rodzajem „opinii” i „pochopnych osądów”.

Czy myśli w Twoim umyśle są już precyzyjne?

Napoleon Hill o XI części Praw Sukcesu:

"To jest jednocześnie najważniejsza, najbardziej interesująca i najtrudniejsza do przedstawienia część z całego kursu Praw Sukcesu.

(...) Do studiowania tej części trzeba podejść z otwartym umysłem, inaczej umknie wam główny kamień zamykający sklepienie tego kursu. A bez tego kamienia wasza Świątynia Sukcesu nigdy nie zostanie ukończona. "

W XI Prawie Sukcesu dowiesz się także:

 • Ile jest warte przyjęcie określonego celu?
 • Czy istnieje i jak działa prawo przyciągania?
 • Jaki jest nowy wymiar i znaczenie Superumysłu?
 • Jak radzić sobie z porażkami i klęskami w życiu?
 • Czy Krzysztof Kolumb zmarł jako bohater? 

XII Prawo Sukcesu: Koncentracja

 Z XII Prawa dowiesz się, czym jest klucz do realizacji marzeń, nazywany przez Napoleona Hilla „Magicznym kluczem do sukcesu”.  Im bardziej będziesz poznawać ten klucz, tym bardziej nie będziesz mógł uwierzyć, jaki jest prosty.

Być może teraz zastanawiasz się, o co właściwie chodzi z tą koncentracją, bo może w ogóle nie masz z nią żadnych kłopotów. Napoleon Hill definiuje koncentrację w trochę inny sposób, niż jest ona potocznie postrzegana:

 • Koncentracja to akt skupienia umysłu na danym pragnieniu, dopóki nie wypracuje się sposobów i środków jego realizacji i dopóki nie zastosuje się ich w działaniu do osiągnięcia sukcesu.

Pozwól, że zadamy Ci jedno pytanie: czy masz już zrealizowane swoje największe marzenia? Jeśli nie, to wiedz, że wciąż możesz wykorzystać swoją koncentracje w dużo lepszym stopniu niż dotychczas, a dzięki tej publikacji, dowiesz się, jak to zrobić.

Czy wiesz, że Napoleon Hill potrafi także rozśmieszać?

"Po pierwsze, moglibyście teraz zacząć pielęgnować zdolność skupiania uwagi na danym temacie na zawołanie, z uczuciem, że ta zdolność, kiedy w pełni się rozwinie, przyniesie wam obiekt określonego celu głównego w życiu. Po drugie, możecie zadrzeć nos w górę do nieba i z cynicznym uśmiechem powiedzieć do siebie — „Bzdura” i w ten sposób dać się poznać jako głupka." –  jak widać, Hill, oprócz ogromnej wiedzy, posiadał coś, co jest niezbędne przy jej przekazywaniu – poczucie humoru. :)

Posłuchaj fragmentu audiobooka:

lub jeśli chcesz posłuchać obszerniejszego fragmentu, kliknij tutaj, aby pobrać plik mp3

Z tej części Praw Sukcesu Napoleona Hilla dowiesz się:

 •  Kto lub co tak naprawdę stoi za sukcesem Henry'ego Forda i Thomasa Edisona?
 • Skąd pojawiają się pomysły „ni stąd ni zowąd”?
 • Jak wyćwiczyć pamięć, aby zachowywać w niej wyłącznie informacje ważne?
 • Jak budować dobre nawyki? 
 • W jaki sposób Henry Ford zaoszczędził miliony dolarów dzięki koncentracji?
 • Jakimi zasadami się kierować, aby skutecznie wpływać na ludzi, owocnie z nimi współpracować, eliminując przy tym antagonizmy, a rozwijać przyjaźń?
 • Czym jest psychologia tłumu?
 • Czym jest sugestia odrodzeniowa?

W swoich badaniach nad cechami ludzi sukcesu, Napoleon Hill pokaże Ci, że ludzie sukcesu potrafią kontrolować umysły innych w celu nie tylko tworzenia, ale przede wszystkim realizowania pomysłów. Potrzebne jest do tego przede wszystkim precyzyjne myślenie i koncentracja, czyli cechy, które wydaje się posiadać każdy z nas, tak samo jak każdy z nas z łatwością może je wykorzystać. Naprawdę warto jednak sprawdzić, czy używamy ich w prawidłowy sposób, aby nie okazało się, że sabotujemy swoje własne działania, rzucając sobie samym kłody pod nogi. Zapoznaj się z kolejnymi prawami Napoleona

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII" , dzięki której poznam ponadczasowe prawa rządzące sukcesem.
 • Wiem, że otrzymam 247 stron zawierających informacje o "Precyzyjnym Myśleniu" oraz "Koncetracji", dzięki którym osiągnę sukces.
 • Zrozumie jak funkcjonuje mój umysł,  jak go kontrolować, prowadzić i kierować w stronę celów kreatywnych i konstruktywnych.
 • Dowiem się, jakimi zasadami się kierować, aby skutecznie wpływać na ludzi, owocnie z nimi współpracować, eliminując przy tym antagonizmy, a rozwijać przyjaźń.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
390
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
21,90 zł

247 str.,
ISBN: 978-83-7701-082-2

książka + PDF gratis [?]
39,90 zł

252 str.,
ISBN: 978-83-7701-083-9

audiobook w MP3 [?]
24,90 zł

261 min.,

audiobook (CD+MP3) [?]
33,90 zł

261 min.,

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty