Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Rozwój osobisty | Księga est

Księga est

inne w tej kategorii

Luke Rhinehart

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
21,90zł

301 str.,
ISBN: 978-83-7701-054-9

książka + PDF gratis [?]
39,90zł

301 str.,
ISBN: 978-83-7701-055-6

Nie wiem, czy wchodząc na tę stronę, masz świadomość zbliżającej się rewolucji. Rewolucji nie tylko na skalę naszego kraju, ale przede wszystkim w obszarze Twojego JA. Po raz pierwszy w Polsce książka, której wydanie polecił nam sam Dr Joe Vitale, dla którego jest ona dziełem wyjątkowym, gdyż wpłynęła i trwale zmieniła jego życie. Kontrowersyjna grupowa terapia, która została zawieszona w latach 80., a w której brała udział m.in YOKO ONO. 

Litera po literze, słowo po słowie – unikalny zapis
LEGENDARNEJ terapii est, która w sposób
niezwykły może odmienić Twoje życie
(tak jak zmieniła życie tysięcy osób, które brały w niej udział)

Posłuchaj, co sam Joe Vitale mówi o tej publikacji:


Być może poza osobami, które uczestniczyły w seminariach Joe Vitale lub czytały jego książkę "Podróże do wnętrza siebie" nikt w Polsce nie wie, czym jest ta legendarna terapia. Zanim opowiemy Ci o niej szczegółowo, zapoznaj się z wypowiedziami osób, które uczestniczyły w est:

Dwa weekendy szaleństwa,
aby stworzyć zdrowsze zwykłe dni tygodnia

– Czym jest est? – spytał nieznajomy.
– To jest spotkanie terapeutyczne Gestalt bez tego całego macania – powiedział gość, który nigdy nie uczestniczył w sesji est.
– To scjentologia bez hokus-pokus – powiedział drugi taki gość.
– To opakowany Zen – powiedział trzeci.
– To sposób Wernera zarabiania na życie – zasugerował czwarty.
–  To naukowe kopnięcie w jaja – powiedział niedawny absolwent est.
– To dwa weekendy szaleństwa, aby stworzyć zdrowsze zwykłe dni tygodnia – powiedział drugi absolwent est.
– To samochód – powiedział trzeci absolwent.
– Samochód? – spytał nieznajomy, teraz już całkiem zgłupiały.
– Po prostu samochód – kontynuował absolwent. – Można go używać, aby szybciej dostać się tam, gdzie się chce, albo też aby eksplorować nowe miejsca.
– Rozumiem – powiedział obcy, marszcząc czoło.
– Albo też – powiedział czwarty absolwent – możesz się przed nim po prostu położyć i czekać, aż cię przejedzie, a potem mieć pretensje do samochodu.


Fragment "Księgi est"

Kimkolwiek jesteś, nie potrzebujesz dwóch weekendów, aby poznać i praktycznie przejść terapię est jako jej uczestnik. Wszystkie "operacje" możesz dokonywać na własnym "JA", gdzie tylko zechcesz i kiedy tylko zechcesz jako obserwator tego wydarzenia. Zanim jednak zdecydujesz i sięgniesz po książkę, która może spowodować, że odkryjesz inne kolory swojego życia, przeczytaj:

Czym jest legendarne seminarium est?

Księga est

Est, czyli Erhard Seminars Training (Seminaria Treningowe Erharda) to rozwijający się w USA w latach 70. i 80. program treningowy łączący najskuteczniejsze formy terapii. Standardowy trening est składa się z dwóch długich weekendowych sesji. Zajęcia trwają ponad sześćdziesiąt godzin, podczas których, jak to określa autor:

250 osób przeżywa to, że się na nie krzyczy,
komenderuje nimi, obraża
, wygłasza się do nich
Księga estkazania i poddaje przeróżnym „procesom” (ćwiczeniom obserwacji podczas odmiennych stanów świadomości). W wyniku tego zaczynają one dzielić się intymnymi przeżyciami, odkrywać ukryte aspekty siebie, a w końcu, w cudowny sposób, zostają doprowadzone do przeżycia „odnalezienia tego czegoś”: Wreszcie zaczynają dostrzegać, czym naprawdę jest życie i  jak pozwolić mu działać.

Est rozwijało się w Stanach Zjednoczonych w tak dynamiczny sposób, że w roku 1976 na udział w terapii trzeba było czekać dwa miesiące. Do dnia dzisiejszego liczba osób, które ukończyły est, przekracza kilkaset tysięcy osób. O fenomenie est świadczy również ilość sławnych osób, które dzięki est postanowiły zmienić swoje życie, wśród których znajduje się m.in. żona Johna Lennona - Joko Ono.

W czym może pomóc Tobie ta książka?
(i dlaczego warto przeżyć to, czego nie można już doświadczyć na żywo)

Możesz przecież powiedzieć, że nic Cię to nie obchodzi. Może dla Ciebie być bez znaczenia, kto uczestniczył w tym programie. Być może zadasz sobie pytanie, czy to, co było skuteczne w latach 70. i 80., nadal działa. Masz prawo do tego typu wątpliwości. Wielu uczestników tego programu treningowego miało obawy i wątpliwości, jednak po ukończeniu cyklu byli zupełnie innymi osobami. Dlatego, aby przekonać Cię, że także i TY znajdziesz coś dla siebie w est, przeczytaj, jakie zmiany zaobserwowali u siebie uczestnicy tej terapii. Zobacz, czy rozwiązują one także Twoje problemy. Dzięki est możesz m.in.:

 •  dotrzeć i zmienić podświadome blokady i przekonania, które ograniczają Twój rozwój;
 • wykrystalizować  życiowe cele i pewnie zacząć je realizować;
 • poznać swoje prawdziwe JA, zaprzyjaźnić się z nim i zacząć w pełni akceptować SIEBIE;
 • poprawić relacje z otoczeniem; 
 • najważniejsze jednak: pozwoli Ci poznać est jako jednej z pierwszych osób w Polsce – jest to wyjątkowa okazja, bo swoją rewolucyjnością przypominająca odkrycie NLP w Polsce i jego BOOM w ostatnich latach.

 

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych pieniędzy.

  Dlaczego est w bardzo krótkim czasie jest w stanie
wywrzeć tak potężny wpływ na Twoje życie?


Mamy świadomość, że przeczytanie zapisu szkolenia nie jest jednoznaczne z aktywnym uczestnictwem. Z drugiej jednak strony autor publikacji, Luke Rhinehart, doktorant filozofii z uniwersytetu Columbia, wiedział, że inny sposób niż ten przedstawiony w "Księdze est" nie miałby sensu.Luke Rhinehart

Po tym, jak ja sam po raz pierwszy wziąłem udział w treningach est, zdałem sobie sprawę, że jest to naprawdę nadzwyczajny trening, taki, który w krótkim czasie wywiera zadziwiająco potężny wpływ na życie ludzi. Szkolenie to z pewnością zasługuje na to, by je opisać, ale na pewno nie w zwykłej formie, jaką tego rodzaju tematy zazwyczaj otrzymują.

Choć zajmowałem się naukowo psychologią, pracowałem przez kilka lat w szpitalach psychiatrycznych, przez ponad dekadę sporo czytałem o zachodniej psychologii i wschodnich religiach oraz mam doktorat filozofii z uniwersytetu Columbia, uznałem, że książka naukowa czy akademicka na temat EST, choć interesująca, osiągnęłaby skutek przeciwny do zamierzonego.

- Luke Rhinehart, autor "Księgi est"

 Zajmujące i dramatyczne odtworzenie est

Werner Erhard

Luke Rhinehart napisał zajmujące, dramatyczne odtworzenie treningu est – sfabularyzowaną opowieść o tym, co dzieje się tam w ciągu czterech dni. Przedstawia swoje doświadczenie z tego treningu z własnego punktu widzenia, dbając jednak o utrzymanie zasadniczych faktów zgodnie z prawdą.

To, co Luke napisał, przypomina mi zaglądanie przez małe okienko do pełnego życia basenu. To tylko jeden z punktów widzenia, przez który można dostrzec, co się tam dzieje. Po chwili okienko to zanika z naszej świadomości i choć nadal  obserwujemy, mamy wrażenie, iż sami jesteśmy w basenie. Luke nie tylko dzieli się swymi doświadczeniami z treningu, ale także przedstawia doświadczenia innych ludzi, których odtworzył z postaci złożonych z wielu realnych ludzi.

- Werner Erhard
Założyciel, Erhard Seminars Training

 Czy ta książka jest dla Ciebie?
Jeśli doczytałeś aż tutaj, to prawdopodobnie...

 • poszukujesz  mocnego kopniaka do zmiany swojego życia;
 • chcesz dowiedzieć się, czym tak naprawdę były zawieszone w latach 80. szkolenia est;
 • masz wystarczającą odwagę i chcesz uczestniczyć w pierwszej polskiej odsłonie systemu, który zmienił życie setek tysięcy ludzi na całym świecie, a który poprzez swoje metody, takie jak krzyczenie na uczestników czy ich celowe obrażanie, został uznany za jedno z najbardziej kontrowersyjnych szkoleń, jakie kiedykolwiek miały miejsce.
 • interesuje Cię wszystko to, co naprawdę działa w procesie pracy nad sobą i szukasz czegoś innego, z czym się jeszcze nigdy do tej pory nie spotkałeś...

W takiej sytuacji, nie pozostaje Ci teraz nic innego, jak przejść do formularza zamówienia i samemu zagłębić się w to kontrowersyjne szkolenie, przeżyć to unikalne doświadczenie na własnej skórze. Przekonaj się jak bardzo wpłynie ono na Twoje życie.

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Księga est", dzięki której poznam legendarny program treningowy rekomendowany m.in. przez Dr Joe Vitale.
 • Wiem, że otrzymam 301 stron zawierających sfabularyzowany zapis treningu est, który wykorzystuje to, co najlepsze w filozofii, religii i psychologii do zmiany tego, w jaki sposób żyjemy.
 • Zamawiam pierwszą w Polsce publikację ujawniająca fenomen est.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
390
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
21,90 zł

301 str.,
ISBN: 978-83-7701-054-9

książka + PDF gratis [?]
39,90 zł

301 str.,
ISBN: 978-83-7701-055-6

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty