Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Praca i kariera | Nienawidzę poniedziałków!

Nienawidzę poniedziałków!

inne w tej kategorii

Gabriela Abratowicz

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,70zł

141 str.,
ISBN: 978-83-7701-011-2

książka + PDF gratis [?]
29,70zł

141 str.,
ISBN: 978-83-7701-012-9

Byle do... poniedziałku!

Właśnie otrzymujesz szansę stać się osobą, która nigdy więcej nie powie już "byle do piątku" i przestanie odliczać dni, godziny czy minuty do weekendu. Przeczytaj tę stronę do końca, żeby dowiedzieć się, jak ją wykorzystać.

Najprawdopodobniej nie lubisz lub nawet nienawidzisz swojej pracy. Ale czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, żeby powiedzieć swojemu przełożonemu / szefowi, że na przykład masz zbyt wiele obowiązków? Czy potrafisz bez problemu poprosić o podwyżkę? Dlaczego jeszcze nie zmieniłeś pracy, która Cię tak dołuje?

„To nie takie proste”, pewnie odpowiesz. „Mam na głowie kredyty i utrzymanie rodziny. Nie stać mnie na szukanie nowej pracy, pewnie i tak nie byłaby lepiej płatna”. I będziesz miał w tym dużo racji. Ryzyko jest spore.

Zobacz jednak, co ryzykujesz, pozostając w pracy, w której jesteś, delikatnie rzecz ujmując, pracownikiem niedocenianym:

 • Codzienny stres wpływa negatywnie na Twoje serce i ogólną odporność organizmu. Kilka takich lat z rzędu i stracisz zdrowie. Jak chcesz utrzymać rodzinę, będąc osobą chorą? Kto wtedy przyjmie Cię do pracy?
 • jak zmienić pracęNegatywne wydarzenia z pracy przynosisz z powrotem do domu i przerzucasz je na rodzinę swoim poddenerwowaniem. Myślisz, że to dobrze wpływa na Twój wizerunek w ich oczach?
 • Niskie poczucie własnej wartości generuje problemy, o których nie trzeba Ci raczej przypominać, takie jak smutek, brak radości życia, brak poczucia szczęścia.
 • Wypalenie zawodowe, które może doprowadzić do bardzo przykrych konsekwencji, nie tylko zdrowotnych, ale także finansowych.

Znasz to skądś?


„Znajdź pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz
ani jednego dnia w swoim życiu”

Być może pomyślisz, że taka sytuacja to idylla. Wyobraź sobie jednak, że istnieją ludzie, POLACY, którzy każdego dnia rano chętnie wstają z łóżka, wiedząc, że czeka ich kolejny dzień zawodowych przygód. Wiedzą, że będą czuli się spełnieni, będą pracować w miłej atmosferze, ich pomysły będą brane pod uwagę i omawiane, a ich problemy wysłuchiwane. TAK, istnieją w Polsce takie firmy.

Co by było, gdyby okazało się, że i Ty, podobnie jak oni, możesz w taki sam sposób powitać poniedziałkowy ranek? I wiesz co, tak naprawdę...

...wcale nie musisz zmieniać swojej pracy!

Możesz być szczęśliwy w pracy, bez względu na to, gdzie pracujesz i jaki jest Twój zawód, jesteś przedsiębiorcą, czy pracujesz na etacie. Codziennie rano możesz budzić się i być pełen energii i gotowy do pracy. Możesz pokochać swoją pracę i być dumnym z tego, co robisz. Pytanie jak to możliwe?

POWINIENEŚ być zadowolony ze swojej pracy. To, jak się czujesz w pracy, ma wpływ na całe Twoje życie. Kiedy będziesz kochał swoją pracę, będziesz bardziej zadowolony z życia. Stanie się ono pełniejsze. Jeśli nadal upierasz się przy tym, że Twojej pracy nie da się lubić, pomyśl najpierw, jakby to było, gdyby to było jednak możliwe? 

Brian Tracy

 

 "Jeśli znajdziesz pracę, która daje ci możliwość wykazania się wrodzonymi talentami, to w ciągu dwóch lat poczynisz większe postępy niż na innej posadzie przez dziesięć lat."

- Brian Tracy

 

 

 

 Kiedy jesteś szczęśliwy w pracy:Udana praca

 • odnosisz więcej sukcesów,
 • jesteś bardziej kreatywny,
 • odczuwasz mniejszy stres,
 • masz lepsze relacje z kolegami z pracy i z rodziną
 • masz większą motywację do pracy i większą radość życia

 

Kim chcesz być – kłapouchym czy tygryskiem?

Nienawidzę poniedziałku

Być może porównanie to wydaje Ci się infantylne, ale zastanów się chwilę. Czy w pracy przypominasz bardziej kłapouchego – smutnego i zmęczonego zwierzaczka, który nie może się skoncentrować, bo ciągle gubi swój ogonek? Czy może lepiej byłoby, gdyby porównywano Cię do energicznego, zawsze entuzjastycznie nastawionego tygryska? :) „To nie zależy ode mnie, gdyby w mojej pracy panowała lepsza atmosfera, to byłbym tygryskiem!”  – to pewnie najbliższa prawdy odpowiedź pojawiająca się w Twojej głowie. Dobrze. Po pierwsze – Ty też tworzysz tę atmosferę, a po drugie... są sposoby na to, aby stać się tygryskiem i o nich właśnie mówi publikacja, którą masz przed sobą.

Z książki „Nienawidzę poniedziałków!” dowiesz się m.in.:

 • jak zmienić swoje nastawienie do obecnej pracy na takie, które podniesie Twój poziom zadowolenia z życia,
 • jeśli w obecnej pracy nie może być lepiej, jakie podjąć działania, żeby zmienić swoją sytuację,
 • jak zapanować nad stresem i zniechęceniem,
 • czy Twoje słabości Cię dyskwalifikują w oczach potencjalnego przyszłego pracodawcy?
 • czy irytuje Cię pytanie „Co zamierzasz robić za 5 lat”? Jeśli tak, to dlaczego?
 • jaka jest jedna, najważniejsza rzecz w życiu zawodowym, która wpływa bezpośrednio na Twój sukces lub porażkę,
 • w jaki sposób utrudniamy sobie pracę, zamiast ją ułatwiać,
 • jak zaufanie do nowych pracowników może wpływać na Twoje sukcesy,
 • czym jest sekret 90/10?

Oprócz tego poznasz niesamowitą w swej prostocie lekcję za milion dolarów, a także kilka cennych historii, które zrobią porządek w chaosie Twoich myśli na temat pracy.

"Jeśli myślisz, że możesz coś zrobić... to masz rację! Jeśli myślisz, że nie dasz rady... to też masz rację." 
- Napoleon Hill

Jeśli nadal uważasz, że nic nie może się zmienić w Twojej sytuacji zawodowej, to nie ma sensu, żebyś marnował pieniądze na tę publikację. Nikt nie zmusi Cię do tego, abyś przestał być kłapouchym. ;) Gdyby jednak pojawiła się w Tobie choć iskra nadziei lub choć promyk wiary we własne możliwości, to zadaj sobie ostatnie pytanie: „Czy praca, którą obecnie posiadam, to naprawdę wszystko, na co mnie stać? Czy takim właśnie jestem człowiekiem, jakim teraz się czuję?”.

Zamów od razu tę publikację, jeśli chcesz wziąć wreszcie sprawy w swoje ręce. Zmiana Twojego nastawienia do pracy przyniesie Ci inspirację, motywację, radość i wolność.

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Nienawidzę poniedziałków!", dzięki której poznam sprawdzone sposoby na sukces w pracy.
 • Dowiem się, jak zmienić moje nastawienie, aby moja praca zaczęła przynosić mi satysfakcję.
 • Jeśli zaistnieje taka potrzeba, dowiem się, jak nastawić się psychicznie na zmianę pracy.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,70 zł

141 str.,
ISBN: 978-83-7701-011-2

książka + PDF gratis [?]
29,70 zł

141 str.,
ISBN: 978-83-7701-012-9

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty