Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | DARMOWE EBOOKI | Przydatne narzędzia pozycjonera

Przydatne narzędzia pozycjonera

inne w tej kategorii

Arkadiusz Podlaski

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
0,00zł

30 str.,
ISBN: darmowa publikacja

Jeżeli myślisz na poważnie o tym, żeby trwale zaistnieć w internecie, to nie wystarczy Ci już tylko strona internetowa czy blog. Musisz jeszcze mieć to coś...

Poznaj narzędzia, które pozwolą Ci osiągnąć pierwsze miejsce w wyszukiwarkach

Jeszcze do niedawna nikt nie myślał, że pozycjonowanie stron internetowych stanie się jednym z niezbędnych elementów prowadzenia biznesu w sieci, a pozycjoner trafi na listę dobrze opłacanych zawodów.

Dzisiaj każdy, kto myśli o wykorzystaniu internetu do zwiększania swoich zysków ma świadomość, że będzie musiał prędzej czy później wypozycjonować swoją stronę. Można to zrobić na dwa sposoby:

 • Zlecić pozycjonowanie firmie, która zajmuje się tym profesjonalnie;
 • Samodzielnie zająć się wystrzeleniem swojej strony na szczyt Google

Spójrz na swoją stronę oczami wyszukiwarek

Właściwie w obydwu tych przypadkach publikacja Arkadiusza Podlaskiego okaże się przydatna. Nawet jeżeli nie chcesz podejmować się samodzielnie pozycjonowania swojej strony internetowej czy bloga, to znajdziesz w tej książce narzędzia, dzięki którym:

 • Dowiesz się jak Twoją stronę widzą wyszukiwarki.
 • Dowiesz się ile innych stron umieściło link do twojej strony. To całkiem przyjemne dowiedzieć się jak popularne jest Twoje dzieło.
 • Poznasz swoją pozycję na tle konkurencji, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej dopracować jakość twojego internetowego projektu.

Praktyk ebiznesu zdradza sekret osiągania wysokich pozycji w Google

Arkadiusz Podlaski - od najmłodszych lat interesuje się tworzeniem stron internetowych. Właściciel wielu serwisów internetowych (np. www.fortius.pl, www.biznesmarketing.pl, www.podlaski.net). Specjalizuje się w marketingu internetowym, a przede wszystkim w pozycjonowaniu i optymalizacji stron www. Przez ostatnie kilka lat zdobył bardzo duże doświadczenie w tym temacie, dzięki czemu może podzielić się nim w ramach niniejszej książki.

Jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na pozycjonowanie swojej strony lub bloga i czujesz się na siłach, żeby samodzielnie uzyskać to pierwsze miejsce, ten darmowy ebook stanie się skrzynką pełną pomocnych narzędzi.

Wszystkie narzędzia SEO zebrane w tej publikacji okażą się niezbędne na etapie budowania strony jak i w stałym monitorowaniu i poprawianiu wyników wyszukiwania.

Jak w każdej profesji - nikt nie ruszy do przodu bez odpowiednich narzędzi, dlatego możesz już dzisiaj zdobyć duży zestaw narzędzi, które pomogą Ci osiągnąć pierwsze miejsce w wyszukiwarkach.

Dowiedz się czego pragną miliony Polaków

Arkadiusz Podlaski zebrał wszystkie te narzędzia do postaci jednej, wartościowej publikacji. Znajdziesz tam m.in opis narzędzi dzięki którym:

 • Dobierzesz właściwe słowa kluczowe, które są fundamentem, każdej często odwiedzanej strony.
 • Poznasz najczęściej wpisywane frazy w przeróżnych wyszukiwarkach. Mówiąc inaczej, jednym kliknięciem możesz poznać najświeższe pragnienia milionów Polaków.
 • Dowiesz się jak internauci poruszają się po Twojej stronie i gdzie najczęściej pada ich wzrok. Jeżeli umieścisz w tym gorącym miejscu informacje o sprzedawanym przez Ciebie produkcie... jak myślisz co się stanie?
 •  Poznasz najbardziej skuteczne "dodawarki", które już bezpośrednio podnoszą Twoje miejsce w wyszukiwarkach.

Co oznacza dla Ciebie pierwsze miejsce w wyszukiwarce Google?

Jeżeli zadasz sobie pytanie co najbardziej interesuje ludzi, którzy serfują w internecie to prędzej czy później zdasz sobie sprawę, że jest to wybuchowa mieszanka dwóch słów szybkość i prostota.

Oznacza to, że jeżeli nie będziesz w pierwszych trzech miejscach w najpopularniejszych wyszukiwarka to tak jakby Ciebie nie było. Osoby, które będą szukały informacji lub produktów po prostu zdobędą je u konkurencji.

Dlatego mimo, że ten ebook jest darmowy, to w dobrych i kreatywnych rękach może wpłynąć na to jak wysoko jest Twoja strona, czyli bezpośrednio na Twoje internetowe zyski.

Ważna informacja: Książka "Przydatne narzędzia pozycjonera" jest zbiorem narzędzi służących do pozycjonowania wraz z opisami: Jak wykorzystać dane narzędzie? W związku z tym wyniki, które osiągniesz zależą w dużej mierze od Ciebie.

 Dlaczego dzięki tej książce zaoszczędzisz swój czas?

Żeby znaleźć i  poznać wszystkie opisane narzędzia normalnie musielibyśmy poświęcić na to wiele godzin żmudnych poszukiwań w sieci. Teraz ściągając tą darmową publikacje możesz mieć je wszystkie w Ciągu kilku minut. Zdobądź teraz najbardziej skuteczne i niezbędne narzędzia i osiągnij wysokie miejsce w wyszukiwarkach.

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Przydatne narzędzia pozycjonera" , dzięki której otrzymam zestaw niezbędnych narzędzi do wypozycjonowania mojej strony internetowej lub bloga.
 • Wiem, że otrzymam 30 stron zawierających listę skutecznych narzędzi pozycjonujących wraz z opisami jak we wykorzystać.
 • Mam świadomość, że zdobywając tą darmową publikację ominie mnie żmudne przeszukiwanie sieci

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
0
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
0,00 zł

30 str.,
ISBN: darmowa publikacja

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty