Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | E-biznes | Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach

Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach

inne w tej kategorii

Arkadiusz Podlaski

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
33,00zł

207 str.,
ISBN: 978-83-7582-817-7

książka + PDF gratis [?]
49,00zł

215 str.,
ISBN: 978-83-7582-818-4

Czy jesteś właścicielem bloga, strony internetowej lub sklepu? Jeśli tak, to pewnie wiesz już jaką rolę odgrywa fakt, aby pojawiała się ona na pierwzszej stronie w wyszukiwarce, czy nawet na pierwszym miejscu - więcej odwiedzających, większy ruch, większy zysk. Spraw, aby Twoja strona internetowa zaczęła tętnić życiem i zyskała na popularności.

Jak przyciągnąć więcej odwiedzających
i klientów na swoją stronę internetową?

Poznaj sekrety wyszukiwarek, dzięki którym Twoja strona pojawi się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania. Doświadczenie NIE wymagane!

Nieważne, czy prowadzisz hobbistyczny blog, czy posiadasz własny ebiznes, na którym zarabiasz pieniądze. Jeśli chcesz przyciągnąć więcej odwiedzających na stronę, jeśli chcesz więcej zarobić i sprawić, aby Twoja witryna była bardziej popularna, to teraz masz doskonałą okazję.

Co zrobić, aby więcej osób odwiedzało Twoją stronę?

Dziś w Internecie nie wystarczy mieć już dobrze zaprojektowaną witrynę albo kupić kilka reklam w Google, aby odnieść sukces. Skończyły się już czasy, w których niepotrzebna była nauka pozycjonowania. Teraz jeśli nie wiesz, jak  pozycjonować stronę, to najprawdopodobniej bardzo mało osób będzie ją odwiedzać i nigdy nie stanie się popularna.

Co ciekawe, większość właścicieli stron w Internecie zupełnie nie zna się na tym, jak przyciągnąć do siebie więcej odwiedzających i co zrobić, aby pojawić się wysoko w wyszukiwarkach (Google, WP, Yahoo). Nie mają pojęcia o takich zagadnieniach jak optymalizacja stron www i nie wiedzą, od czego zacząć, bo po prostu brakuje praktycznej wiedzy na ten temat.

Prawda jest jednak taka, że nauka pozycjonowania wcale nie jest taka trudna, jak się wydaje albo jak przekonują nas o tym różnego rodzaju „specjaliści”. Każda wyszukiwarka ma swój unikalny system oceniania stron. W zależności od tego, co na stronie jest i jak została zbudowana, wyszukiwarka ją ocenia i z tej oceny wyciąga wnioski, jak wysoko umieścić ją w wynikach wyszukiwana.

Jeśli tworzysz swoją stronę według tych zasad i nie zapominasz o optymalizacji pod to, co „lubi” wyszukiwarka, to automatycznie sprawiasz, że Twoja strona znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Wszystko opiera się na tych trzech najważniejszych filarach, które dogłębnie poznasz (na konkretnych przykładach) w książce. 

Krok 1: Dobór słów kluczowych

Jest to najważniejszy etap w procesie podnoszenia pozycji swojej strony. Jeżeli źle dobierzesz słowa kluczowe, nic nie da nawet ciężka praca później. Złe słowa kluczowe mogą spowodować, że zamiast większej liczby odwiedzających zainteresowanych tym, co robisz lub sprzedajesz,  będziesz miał większą liczbę „odwiedzających”, którzy nie są zainteresowani.

Krok 2: SEO, czyli optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki

Każda wyszukiwarka na swój określony sposób, w jaki czyta strony i pod tym kątem ocenia, jak wysoko umieścić je w wynikach wyszukiwania. Jeśli Twoja strona zaprojektowana jest w sposób, który pasuje wyszukiwarce, to automatycznie będzie ona lepiej oceniana. Kluczem jest przekształcenie strony w niektórych specjalnych jej częściach, żeby dopasować się do wyszukiwarki.

Krok 3: Pozycjonowanie, czyli zwiększanie ilości linków do strony

Wyszukiwarki odczytują dużą liczbę linków (odnośników) do Twojej strony jako znak, że jest wartościowa i ludzie polecają ją innym (oczywiście z pewnymi wyjątkami). Z tej książki dowiesz się dokładnie, jak dodawać linki do swojej strony i co zrobić, aby przyniosło Ci to pożądane rezultaty. Ponadto unikniesz błędów, które mogą spowodować, że otrzymasz karę (np. od Google) za niewłaściwe dodawanie linków.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mogła ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w nią pieniędzy!

Dowód, że wiedza w książce
"Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach" działa!

 pozyjca

Właścicielem serwisu, który jest na pierwszym miejscu w google gdy wpisze się hasło "psychologia suckesu" jest Arkadiusz Podlaski, autor publikacji "Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach". Stosuje on swoją wiedzę w praktyce, czego rezultatem jest to, że jego strony znajdują się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Czy nauka pozycjonowania jest dla Ciebie?

Ta książka jest przede wszystkim dla wszystkich tych osób, które chcą przyciągnąć na swoją stronę więcej odwiedzających i to niezależnie od tego, czy mają to być klienci, czy polecasz produkty w programie partnerskim, czy chcesz przyciągnąć zapaleńców, którzy również interesują się Twoim hobby.

Publikacja nada się idealnie dla wszystkich „żółtodziobów”, którym nic nie mówią takie słowa jak: pozycjonowanie, SEO, SEM, optymalizacja stron internetowych. Zawarte tutaj podstawy pomogą Ci zrozumieć, w jaki sposób działają wyszukiwarki i co trzeba zrobić, aby na naszą stronę wchodziło więcej internautów. Nawet jeśli nie masz wykształcenia informatyka i nie znasz się na programowaniu.

Ponadto książka nadaje się również dla zaawansowanych użytkowników , którzy znają już podstawy, ale mogą nie być obeznani z najnowszymi regułami działania wyszukiwarek i oceniania przez nie stron.

BONUS 1: Raport: Jak pisać artykuły pod wyszukiwarki? ----> Kliknij, aby dowiedzieć się więcej+

To, o czym dowiesz się w tym poradniku, pozwoli Ci pisać nie tylko lepsze teksty pod względem „ciekawości” czy „stylu”, ale pozwoli Ci także przyciągać więcej nowych odwiedzających na Twoje strony.

Dzięki specjalnemu, dostosowanemu do wyszukiwarek sposobowi pisania sprawisz, że Twoje artykuły  będą bardziej popularne.


BONUS 2: Raport: 10 mitów pozycjonowania stron internetowych. -----> Poczytaj więcej+

10

Poznaj  jedne z najczęściej powtarzanych mitów na temat pozycjonowania stron internetowych i dowiedz się, jaka jest prawda.

Nie daj się wpuścić w maliny i nie słuchaj wiecznie powtarzanych bzdur, które mogą Cię narazić na straty.

 

BONUS 3: Przydatne narzędzia pozycjonera.
----> Kliknij, aby dowiedzieć się więcej+

narzędzia

Zestaw narzędzi SEO, które możesz  wykorzystać w celu skutecznej optymalizacji stron internetowych. Poznaj narzędzia, które możesz wykorzystać, aby ułatwić sobie pracę nad najwyższą pozycją swojej strony internetowej.

Dzięki tym narzędziom często żmudne i wymagające poświęcenia dodatkowych godzin czasu zajęcia staną się prostymi czynnościami, które nie oszczędzą Ci wiele pracy.

BONUS 4: Twój własny program partnerski.
-----> Kliknij, aby dowiedzieć się więcej+

pp

Kompletny przewodnik po tym, jak prowadzić własny program partnerski. Masz już działający biznes, ale chcesz go wznieść na nowy poziom dochodów i rozwoju? Program partnerski to doskonała możliwość rozwinięcia swojego biznesu.

Poznaj najlepsze rady i sekrety skutecznego PP od praktyków, którzy działają w tym biznesie od dawna.

 

BONUS 5: Wywiad z Arkadiuszem Podlaskim
----> Kliknij, aby dowiedzieć się więcej+

wywiad

Obszerny wywiad z praktykiem e-bzinesu i programów partnerskich. Autor książki „Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach" zdradza w nim, jakie były jego początki z zarabianiem w Internecie i czego najważniejszego się nauczył.

 

 

Już niedługo zobaczysz, że nauka pozycjonowania wcale nie jest taka trudna, a optymalizacja stron pod wyszukiwarki wcale nie wymaga znajomości języków programowania, jeśli tylko masz odpowiednią wiedzę.

Oto wiedza, której potrzebujesz:

 • Jak działają wyszukiwarki? Poznaj zasady funkcjonowania największych wyszukiwarek, takich jak Google, WP (NetSprint), aby zrozumieć, w jaki sposób Twoja strona może pojawić się na pierwszym miejscu.
 • Jak dobierać słowa kluczowe, dzięki którym przyciągniesz więcej klientów i odwiedzających na swoja stronę?
 • Co ma największy wpływ na ocenę Twojej strony przez wyszukiwarkę i jak to wykorzystać?
 • Jak zdobyć więcej linków do swojej strony, dzięki którym strona będzie wyżej w wynikach wyszukiwania?
 • Jakie są zabronione sposoby pozycjonowania i jaka grozi Ci za nie kara? Karę możesz otrzymać nawet wtedy, kiedy nieumyślnie popełnisz błąd, dlatego lepiej jest wiedzieć, czego zabraniają wyszukiwarki.
 • Jak pozycjonować strony? Kompletny przewodnk od A do Z, który pozwoli Ci, krok po kroku, na optymalizację swojej strony www.

O autorze:

 Arkadiusz Podlaski - od najmłodszych lat interesuje się tworzeniem stron internetowych. Właściciel wielu serwisów internetowych (np. www.fortius.pl, www.biznesmarketing.pl, www.podlaski.net). Specjalizuje się w marketingu internetowym, a przede wszystkim w pozycjonowaniu i optymalizacji stron www. Przez ostatnie kilka lat zdobył bardzo duże doświadczenie w tym temacie, dzięki czemu może podzielić się nim w ramach niniejszej książki.

 • 5 najczęściej popełnianych błędów w pozycjonowaniu i jak ich uniknąć (może Ci to zaoszczędzić tysiące złotych, a nawet usunięcie Twojej strony z wyszukiwarek).
 • Jakie są najczęściej używane zwroty i skróty w świecie pozycjonowania, aby łatwiej było Ci go zrozumieć, nawet jeśli teraz nie masz żadnego doświadczenia?
 • Jakie są najważniejsze części strony, które wpływają na jej pozycję w wyszukiwarkach i co się w nich powinno znaleźć?
 • 7 najważniejszych czynników, które wpływają na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. Dowiedz się, od czego zależy to, czy Twoja witryna stanie się popularna i chętnie odwiedzana przez ludzi.
 • Największe błędy w optymalizacji stron www, jakie popełnia większość webmasterów, chcąc poprawić swoją pozycję w wynikach wyszukiwania.
 • W jaki sposób pozycjonować się za darmo i czy w ogóle możliwe jest, aby Twoja strona była wysoko w wynikach wyszukiwania bez płacenia specjalistycznym firmom?

Uważaj, aby wyszukiwarki się nie rozmyśliły

Nie wiem, czy już to wiesz, ale pozycjonowanie oraz optymalizacja pod wyszukiwarki nieustannie się zmienia. To, co wczoraj działało, za miesiąc może być już zabronioną taktyką, ponieważ spamerzy jej nadużywali.

Mechanizmy wyszukiwania zmieniają się czasem nawet co parę miesięcy, zmieniają się algorytmy, system oceny stron, więc aby najbardziej skorzystać z tej publikacji, musisz działać natychmiast. Właśnie teraz wiedza, którą otrzymasz w publikacji, jest najbardziej aktualna i możesz w 100% na niej polegać.

Teraz jest najlepszy czas na działanie. Zainwestuj w książkę "Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach".

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach", dzięki której moja strona znajdzie się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach.
 • Wiem, że dzięki tej wiedzy moja strona stanie się bardziej popularna i więcej zainteresowanych będzie ją odwiedzać.
 • Rozumiem też, że wiedza o pozycjonowaniu (z tej książki) jest prosta i gotowa do zastosowania przez każdego, kto chociaż trochę zna się na Internecie.
 • Ponadto otrzymam specjalne BONUSY:
 • BONUS 1: Raport: Jak pisać artykuły pod wyszukiwarki?

 • BONUS 2: Raport: 10 mitów pozycjonowania stron internetowych

 • BONUS 3: Przydatne narzędzia pozycjononera

 • BONUS 4: Twój własny program partnerski

 • BONUS 5: Wywiad z Arkadiuszem Podlaskim

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
490
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
33,00 zł

207 str.,
ISBN: 978-83-7582-817-7

książka + PDF gratis [?]
49,00 zł

215 str.,
ISBN: 978-83-7582-818-4

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty