Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Inwestowanie | GPW IV - Analiza techniczna w praktyce

GPW IV - Analiza techniczna w praktyce

inne w tej kategorii

Marcin Krzywda

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
39,90zł

151 str.,
ISBN: 978–83–7701–107–2

książka + PDF gratis [?]
49,90zł

156 str.,
ISBN: 978–83–7701–106–5

"GPW IV Analiza techniczna w praktyce" to czwarta część serii GPW autorstwa Marcina Krzywdy, który jest inwestorem giełdowym z ponad 10-letnim stażem. Wszystkie części serii oparł na własnych doświadczeniach inwestycyjnych i wiedzy na temat GPW.

Wśród pozostałych części znajdziesz:

Jak często zdarza Ci się popełnić błąd podczas nabywania akcji danej spółki? Kupiłeś za wcześnie? Za późno?

Poznaj receptę na to, aby „wstrzelić się” w rynek!

Giełda Papierów Wartościowych – dla jednych fantastyczna GPW 3
możliwość łatwego zarobku i przyjemność, a dla innych udręka, nieprzespane noce i stres z tym związany. Publikacja, o której za chwilę przeczytasz, została napisana zarówno pod kątem pierwszej, jak i drugiej grupy osób. Bardziej doświadczeni wzmocnią swoją wiedzę, natomiast ci mniej zaznajomieni z tematem będą mogli dowiedzieć się czegoś nowego.

Tematem przewodnim IV części serii Marcina Krzywdy jest analiza techniczna. Dla przypomnienia – w pierwszej były to całkowite podstawy inwestowania na GPW, w drugiej przeczytać mogliśmy informacje na temat wyboru akcji, natomiast w trzeciej części autor przybliżył skuteczne i praktyczne wykorzystanie instrumentów pochodnych. IV część serii GPW poświęcona jest w całości jednej z najpopularniejszych metod analizy giełdowej – analizie technicznej i klasycznemu jej ujęciu. Temat świetnie uzupełnia poprzednie części i razem tworzą genialne kompendium wiedzy dla osób naprawdę zainteresowanych pomnażaniem zysków na GPW.

Czym tak właściwie jest analiza techniczna?

W dzisiejszych czasach Giełda Papierów Wartościowych rozwija się fenomenalnie! Coraz więcej spółek pragnie zaistnieć na parkiecie. Z roku na rok liczba debiutów zwiększa się. Z jednej strony – jest to doskonała informacja dla inwestorów. Jest bowiem duży wybór, można dowolnie dobierać akcje do swojego portfela inwestycyjnego, zaś rynek jest bardzo płynny – w końcu im większy wybór, tym więcej transakcji danego dnia.

Problemem dla większości inwestorów może być nie tyle sama odpowiedź na pytanie: "Czy grać?", lecz "Jak grać?". Istnieje mnóstwo różnych technik i strategii – każdy wybiera odpowiednią dla siebie. W tej publikacji znajdziesz wyjaśnienie dokładnego zastosowania w praktyce analizy technicznej.

Jest to metoda polegająca na przewidywaniu z największą możliwą dozą prawdopodobieństwa, na podstawie dostępnych danych, przyszłych kursów akcji! Czy zdajesz sobie sprawę w tej chwili z potęgi i możliwości, jakie dałaby Ci ta wiedza?

Sztuką jest przewidzieć, kiedy akcja zmieni swoją ramkę cenową!

Bardzo często zdarza się tak, że ceny akcji wahają się w obrębie pewnych ramek – tak możemy umownie nazwać te widełki cenowe. Na ceny akcji wpływ ma wiele czynników. Czasami mogą to być wyniki finansowe danej spółki, czasami wydarzenia na arenie międzynarodowej czy politycznej, a czasami wpływ na ceny akcji większych inwestorów.

Czasami akcje „wyskakują" z jednej ramki i „wskakują" do wyższej (lub niższej). Kiedy to nastąpi, a co za tym idzie, jak to wykorzystać, pokaże Ci właśnie IV część serii GPW poświęcona analizie technicznej.

Czy pamiętasz o tym, że na KAŻDY ebook w Złotych Myślach obowiązuje specjalna Gwarancja Satysfakcji Klienta? Przy zakupie niczym zatem nie ryzykujesz!

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy.

 

Dzięki tej publikacji między innymi:

 • nauczysz się czytać wykresy wskaźników, zwracając uwagę na to, co najważniejsze,
 • zapoznasz się z programami do analizy technicznej,
 • rozpoznasz formacje cenowe i wyciągniesz z ich obecności wnioski,
 • dowiesz się, czym są luki cenowe i w jaki sposób je z pożytkiem wykorzystywać,
 • nauczysz się określać „szczyty” i „dołki”,
 • zrozumiesz, jaki wkład w przyszłe notowania mają korekty cenowe,
 • poznasz rodzaje średnich cenowych oraz ich zastosowanie,
 • dowiesz się, czym są i jak zastosować „wstęgi Bollingera”.

 Poznasz także wiele teorii oraz wskaźników, które będą bardzo
przydatne na Twojej przyszłej drodze
GPW 4 inwestora giełdowego. W tej chwili zasób tej wiedzy może Cię nieco niepokoić.

Jednak, jak się okazuje, nie taki diabeł straszny, jak go malują. W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo zabezpieczeń, które skutecznie ochronią Twój kapitał. Najważniejsza jest wiedza teoretyczna, poparta praktyką. Z czasem zaczniesz rozumieć coraz więcej i więcej. Musisz jednak mieć świadomość, że książka ta nie jest przeznaczona dla osób leniwych. Jeśli nie masz ochoty uczyć się czegoś nowego i nie myślisz poważnie o inwestowaniu na GPW – szkoda Twojego czasu i pieniędzy, bo bez chęci niczego nie osiągniesz.

Możesz zatem powiedzieć sobie „ja w to nie wierzę” i stracić okazję – albo zainwestować tę symboliczną kwotę w wiedzę, która zaprocentuje w przyszłości i na pewno zwróci się wielokrotnie. Wystarczy jedynie wypełnić formularz. A więc nie trać czasu i zrób to teraz!

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "GPW IV - Analiza techniczna w praktyce", dzięki której nauczę się czytać wykresy wskaźników, zwracając uwagę na to, co najważniejsze.
 • Wiem, że otrzymam 156 stron zawierające specjalistyczną wiedzę, wykorzystywaną w praktyce przez doświadczonych inwestorów, dzięki której rozpoznam formacje cenowe i wyciągnę z ich obecności wnioski, oraz dowiem się, czym są luki cenowe i w jaki sposób je z pożytkiem wykorzystywać.
 • Rozumiem, że dzięki tej wiedzy będę wiedział, jaki wkład w przyszłe notowania mają korekty cenowe i poznam rodzaje średnich cenowych oraz ich zastosowanie.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
490
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
39,90 zł

151 str.,
ISBN: 978–83–7701–107–2

książka + PDF gratis [?]
49,90 zł

156 str.,
ISBN: 978–83–7701–106–5

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty