Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Szybkie czytanie i nauka | Metody i techniki szybkiego czytania

Metody i techniki szybkiego czytania

inne w tej kategorii

Paweł Sygnowski

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97zł

123 str.,
ISBN: 978-83-7582-661-6

książka + PDF gratis [?]
29,97zł

123 str.,
ISBN: 978-83-7582-662-3

Poznaj sprawdzone rady autora kilkunastu publikacji z dziedziny efektywnej nauki, szybkiego czytania oraz koncentracji.

 • Jak zwiększyć szybkość czytania dwukrotnie w ciągu kilku minut?
 • Jak nauczyć się czytać kilka (lub kilkanaście) razy szybciej w ciągu kilku tygodni?
 • W jaki sposób czytać kilka książek dziennie i wyciągać z nich maksimum treści?

Jak bardzo interesujące byłoby dla Ciebie
poznanie odpowiedzi na powyższe pytania?

Jeżeli myślisz, że w Twoim przypadku szybsze czytanie jest po prostu niemożliwe, to jesteś w ogromnym błędzie, który za chwilę wyprostujemy. Nawet jeżeli teraz wydaje Ci się, że w pełni koncentrujesz się na czytanym tekście, to jednak zawsze możesz czytać jeszcze szybciej - nie tracąc przy tym zdolności rozumienia tekstu! Jak to jest możliwe?

Zdobądź darmowy fragment e-Booka+

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz aby otrzymać zupełnie za darmo fragment publikacji pt.: "Metody i techniki szybkiego czytania".

Proszę o dostarczenie na mój adres za darmo fragmentu ebooka "Metody i techniki szybkiego czytania".
Przeczytałem/am i w pełni akceptuję regulamin serwisu Złote Myśli, oraz politykę prywatności, która gwarantuje mi, że mój adres email nie zostanie nikomu udostępniony i w każdej chwili bede mógł/mogła usunąć go z bazy serwisu Złote Myśli.


Cel czytania

Aby w ogóle była mowa o szybkim czytaniu, musisz mieć jego cel. Jaki by on nie był. Czytanie dla przyjemności jest zupełnie bez sensu. Dlaczego? Zauważ, że dzisiaj przeczytasz książkę. Za kilka dni kolejną. Wiesz, że one Ci się podobały. "No tak, były bardzo ciekawe" - ale co z tego? Za kilkanaście dni będziesz już słabo pamiętał, o czym one były. A za pół roku będziesz znał jedynie tytuły. Takie czytanie, to najzwyczajniej w świecie strata Twojego cennego czasu i energii. Unikniesz frustracji, gdy będziesz mieć cel, a tym samym otworzysz sobie możliwości szybkiego czytania.

Proste ćwiczenie

Chciałbym, abyś teraz wykonał bardzo proste ćwiczenie. Weź do ręki dzisiejszą gazetę - nie ma znaczenia jaka ona będzie. Ważne, aby był to dziennik. I teraz Twoim zadaniem jest zdobyć informacje na temat tego, co się w ciągu minionej doby wydarzyło w interesującej Cię dyscyplinie sportowej.

Ile czasu Ci to zajęło? Kilka minut, prawda? No właśnie... Dzieje się tak dlatego, że masz cel. Nie czytasz od deski do deski całej gazety. Nie czytasz nawet wszystkich artykułów. Najpierw śledzisz nagłówki, następnie czytasz wstęp do artykułu, a dopiero na końcu - gdy jesteś pewny, że to wiedza której potrzebujesz - czytasz sam artykuł. Proste? Pewnie, że tak!

A gdybym Ci powiedział, że każda książka (poza beletrystyką rzecz jasna) ma podobną budowę, co gazeta? Wyobraź sobie, ile czasu byłbyś w stanie zaoszczędzić, gdybyś miał cel i szukał tylko tego, co potrzebujesz! Nie musisz czytać "od deski do deski" - a nawet nie powinieneś tego robić, bo to głupie jest.

Właściwe techniki

Masz już swój cel. Wiesz po co chcesz przeczytać książkę i co z niej wyciągnąć. Ale mimo to ciągle coś nie gra... Nadal czytasz powoli i nie wiesz w jaki sposób zabrać się za to, by poprawić swoją szybkość. I tutaj przychodzą z pomocą techniki, które są opisane szczegółowo w publikacji. Będziesz musiał wrócić do nawyków z dzieciństwa i wcale nie będzie to łatwe, ale - wierz mi - będzie Ci się podobało.

Jedną z prostszych technik, którą możesz zastosować od razu, jest pozbycie się fonetyzacji. Fonetyzacja to coś, co towarzyszy prawie każdemu z nas. Innymi słowy jest to wypowiadanie przeczytanych słów w myślach. Wszyscy to robimy, ale niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak bardzo przeszkadza to w czytaniu. Prędkość czytania ograniczona jest w tym wypadku do szybkości, z jaką mówisz. Logiczne.

Drugą techniką, którą możesz zastosować już teraz, jest użycie wskaźnika. Oczy uwielbiają, gdy pokazuje im się, co konkretnie mają czytać i w jakim tempie. Unikasz w ten sposób przeskoków i tym samym zaoszczędzasz mnóstwo cennego czasu. Sprawdź sam.

Zobacz i posłuchaj autora tej publikacji:

Dzięki tym dwóm technikom szybkość
Twojego czytania zwiększyła się około 2x!

A jeszcze nic nie kupiłeś ;-)

Czy zatem warto jest poświęcić trochę czasu i nauczyć się czytać jeszcze szybciej, efektywniej, mądrzej? Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam, bo tylko Ty wiesz, ile dziennie czytasz oraz ile czasu Ci to zabiera.

Dzięki tej publikacji, dowiesz się:

 • Czym tak naprawdę jest proces czytania?
 • Czym jest szybkie czytanie?
 • Czy naprawdę rozumiesz to, co czytasz?
 • Czym jest fonetyzacja oraz regresja?
 • Jak zwalczyć swoje błędy, fonetyzację oraz regresję?

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w nią pieniędzy.

 • W jaki sposób skutecznie ćwiczyć szybkie czytanie?
 • Co konkretnie masz zrobić, aby zacząć czytać szybciej?
 • Jak czytać teksty, prasę, artykuły i raporty naukowe?
 • Jak pracować z tekstem?

To oczywiście nie wszystko. W publikacji tej znajdziesz o wiele więcej cennych rad od Pawła Sygnowskiego, który specjalizuje się w szybkiej nauce i dziedzinach pokrewnych. Masz więc pewność, że zaprezentowana wiedza pochodzi z górnej półki.

Pamiętaj, że ta strona to tylko teoria. Aby naprawdę zacząć korzystać z tych rad, musisz przejść do praktyki. Jeżeli zainteresował Cię ten temat, to koniecznie wypełnij poniższy formularz i przekonaj się, że Ty również możesz zostać geniuszem szybkiego czytania. Powodzenia!

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Metody i techniki szybkiego czytania" , dzięki której nauczę się czytać znacznie szybciej, skuteczniej i mądrzej.
 • Wiem, że otrzymam 124 strony zawierające praktyczne techniki i metody zwiększające szybkość mojego czytania.
 • Ponadto poznam swoje ograniczenia i w ciągu kilkunastu minut nauczę się z nimi walczyć.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97 zł

123 str.,
ISBN: 978-83-7582-661-6

książka + PDF gratis [?]
29,97 zł

123 str.,
ISBN: 978-83-7582-662-3

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty