Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Motywacja i sukces | Technologia sukcesu

Technologia sukcesu

inne w tej kategorii

Józef Cud

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97zł

141 str.,
ISBN: 978-83-7582-118-5

książka + PDF gratis [?]
29,97zł

152 str.,
ISBN: 978-83-7582-119-2

Zacznij się uczyć od trenera sukcesu

Technologia sukcesu jest częścią zbioru, stanowiącego razem zestaw zagadnień pozwalających kształtować własne życie. Odkrywać swoje ukryte talenty. Wybrać taką własną drogę w życiu, jaka wynika z pasji, zainteresowań każdego Człowieka. To również gotowe pomysły do natychmiastowego wdrożenia w życie – według indywidualnych preferencji konkretnego Człowieka.

Technologia sukcesu prezentuje działanie krok po kroku, tak aby doprowadzić do realizacji szczęścia, radości, dobrobytu, spokoju umysłu Człowieka. Prowadzi też do odkrycia talentów i korzystania z funkcji wyobraźni.

Nic się nie wydarzy bez pracy nad sobą. Lecz ta praca jest jednocześnie rozrywką, gdy pokrywa się z zainteresowaniami, pasją Człowieka. Tutaj praca raz wykonana owocuje już zawsze. Budując konsekwentnie swój plan na życie, wykonujesz to tylko raz. Później zmieniasz tylko szczegóły wynikające z bieżących zdarzeń w Twoim życiu. Nagrodą jest szczęście, radość, spokój umysłu, wysokie poczucie własnej wartości.

Czym jest technologia sukcesu?

Sukces, motywacjaTechnologia sukcesu zajmuje się tym wszystkim i traktuje o tym wszystkim, co prowadzi do sukcesu. Są pewne zasady, pryncypia osiągnięć i sukcesu, które musisz spełnić, aby zrealizowały się Twoje marzenia i cele. Ta książka jest właśnie o tym. Sam będziesz mógł się przekonać – korzystając z doświadczeń autora – czego Ci jeszcze drodze do sukcesu potrzeba.

To, co bardzo ważne dla osiągnięcia sukcesu, i to, na czym opiera się technologia sukcesu, to to, że można korzystać z doświadczeń osób, które już osiągnęły coś wyjątkowego w życiu. Można korzystać z ich wiedzy i mądrości, które zdobyły w ciągu tych wszystkich lat osiągania swoich celów. Można skorzystać z ich pomocy – tak samo, jak młody piłkarz korzysta z pomocy doświadczonego zawodnika, który odniósł już sukces i może podzielić się swoimi umiejętnościami z kimś, kto dopiero zaczyna.

 Polecam tę wiedzę wszystkim, którzy pragną samodzielnie decydować o jakości swojego życia.
- Dawid Kiełbasa, Pracownik sezonowy w kuchni we Francji 

BONUS: Ebook "Księga pomysłów" +

Każdy człowiek może prowadzić „Księgę pomysłów”, która jest jego własnością lub własnością osób, którym ją przekaże. Księga pełni rolę spisu marzeń, pomysłów, rozwiązań, planów, które pojawiają się nieraz niespodziewanie. W księdze warto to zapisać w sposób uporządkowany.

W ebooku zaprezentowano, jak można zbudować dobrą „Księgę pomysłów”.

 Jak bardzo przydatne będą dla Ciebie pomysły zawarte w publikacji?

Sam sprawdź, czego nauczy Cię trener sukcesu w tej książce:

 • Dlaczego ważne jest, aby zostawić za sobą to, co było wczoraj?
 • Osiem warunków, które trzeba spełnić, żeby móc chociażby myśleć o osiągnięciu finansowego sukcesu.
 • Jaki wpływ na relację z innymi ma upodmiotowienie człowieka, a nie jego uprzedmiotowienie?
 • Osiem kroków, które musisz wykonać, aby osiągnąć sukces. Nie wykonując ich, zmniejszasz swoją szansę na sukces nawet o połowę.
 • Jaką bardzo ważną prawdę o osiąganiu sukcesu, która jest mało akceptowana społecznie, trzeba sobie uświadomić?

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w nią pieniędzy.

 • Jakie są zasady osiągania sukcesu: z innymi ludźmi, w pracy i z własną osobą?
 • Jakie człowiek ma potrzeby i na czym rzeczywiście mu zależy?
 • Jaki powinien być prawdziwy cel osiągnięcia sukcesu (nie są to duże pieniądze czy wspaniała kariera)?
 • W jaki sposób ludzkość powinna myśleć, aby odnosiła sukcesy i rozwijała się, zamiast pogrążać się w wojnach i niszczeniu?
 • Siedem warunków spełnienia marzeń, czyli jakie wymogi musisz spełnić, żeby zrealizować swoje marzenia.
 • Czym są schematy i w jaki sposób ograniczają one nasze myślenie?
 • Dlaczego bez zmian w życiu tak naprawdę nic nie można osiągnąć i jak istotny mają one wpływ na nasze życie?

Słowo od autora:

Osobiście wierzę, że jest szansa na to, aby prezentowane pomysły pomogły zainteresowanym w rozwiązywania problemów życiowych, finansowych i zawodowych. W ostatecznym rozrachunku może to doprowadzić do ich sukcesu. Jeżeli taki będzie rezultat choćby tylko w kilku przypadkach, oznacza to dla mnie, że było warto to napisać. Moja wiara i przekonanie jednak nic nie znaczą.

Przekonanie to może przełożyć się na konkretne efekty tylko wtedy, gdy ktoś poświęci odpowiednią ilość czasu na dokonanie własnej oceny oraz podjęcie działań prowadzących do realizacji marzeń. Swoich – a nie moich – marzeń.

Unikalny styl książki

Książka napisana jest unikalnym i charakterystycznym językiem. Zanim zainwestujesz w ten poradnik, sprawdź, czy ten język Ci się podoba. Mnie osobiście taki styl pisania pozwolił się skupić dokładniej na tekście i dokładniej przemyśleć to, co mówi i chce przekazać autor. A właśnie to, co przekazuje nam autor, jest najważniejsze.

Najlepiej będzie, jeśli przeczytasz najpierw damarowy fragment książki. Będziesz miał wtedy 100% pewności, że odpowiada Ci ten charakterystyczny styl pisania.

Zdobądź darmowy fragment e-Booka+

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz aby otrzymać zupełnie za darmo fragment publikacji pt.: "Technologia sukcesu".

Proszę o dostarczenie na mój adres za darmo fragmentu ebooka "Technologia sukcesu".
Przeczytałem/am i w pełni akceptuję regulamin serwisu Złote Myśli, oraz politykę prywatności, która gwarantuje mi, że mój adres email nie zostanie nikomu udostępniony i w każdej chwili będę mógł/mogła usunąć go z bazy serwisu Złote Myśli.

Wprowadź w życie plan SUKCES!

Jeśli w Twojej głowie cały czas pojawia się myśl o sukcesie i chęć osiągnięcia go, to czas w końcu to zrobić. Właśnie teraz jest najlepszy czas, aby zacząć swoją drogę do sukcesu. Najrozsądniej zrobisz, jeśli zaczniesz tę drogę z odpowiednim przygotowaniem, tak aby wyeliminować proste błędy, które mogą Ci się przydarzyć. Zainwestuj w ten poradnik już teraz. Wiedza, którą otrzymasz, to czysta praktyka w osiąganiu sukcesu, płynąca z życiowego doświadczenia autora.

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Technologia sukcesu" , dzięki której będę podążał drogą szczęścia i dobrobytu.
 • Wiem, że otrzymam 141 stron zawierających informacje na temat osiągania sukcesu.
 • Dowiem się na co zwracać szczególną uwagę i co dotychczas blokowało mnie przed realizacją moich marzeń.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97 zł

141 str.,
ISBN: 978-83-7582-118-5

książka + PDF gratis [?]
29,97 zł

152 str.,
ISBN: 978-83-7582-119-2

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty