Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Inwestowanie | GPW II - Akcje i analiza fundamentalna w praktyce

GPW II - Akcje i analiza fundamentalna w praktyce

inne w tej kategorii

Marcin Krzywda

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
39,90zł

122 str.,
ISBN: 978–83–7701–101–0

książka + PDF gratis [?]
49,90zł

127 str.,
ISBN: 978–83–7701–100–3

„GPW II Akcje i analiza fundamentalna w praktyce to druga część serii GPW autorstwa Marcina Krzywdy, który jest inwestorem giełdowym z ponad 10-letnim stażem. Wszystkie części serii oparł na własnych doświadczeniach inwestycyjnych i wiedzy na temat GPW.

Wśród pozostałych części znajdziesz:

Poznaj praktyczne podstawy wyboru i analizy akcji i zacznij zarabiać na giełdzie!

Prezentujemy drugą część serii GPW autorstwa Marcina Krzywdy. Pierwsza część traktuje o absolutnych podstawach i najistotniejszych elementach praktyki, jakie każdy inwestor znać powinien. Część druga, którą masz przed sobą, to początek prawdziwej zabawy, bowiem dowiesz się z niej, jak w praktyce wybrać te najbardziej zyskowne akcje i dokonać analizy fundamentalnej.

Poznaj kontynuację ebooka, który sprzedał się już w prawie dwóch tysiącach egzemplarzy i uzyskał status bestsellera oraz mnóstwo entuzjastycznych opinii.

Kiedy kupić, a kiedy sprzedać akcje?

GPW 2

Oto najważniejsze pytanie, jakie każdy giełdowy inwestor sobie zadaje. W odpowiedzi na nie zaklęte są zyski. Największy z nią kłopot zazwyczaj mają ci gracze giełdowi, którzy zamiast to sprawdzić, próbują to odgadnąć.

Oczywiście, Giełda Papierów Wartościowych nie do końca może być postrzegana jako przedmiot nauki ścisłej. Niemniej jednak prawdopodobieństwo jej zachowań jest zdecydowanie większe niż w przypadku loterii czy nawet rzutu monetą. Giełda to skomplikowany mechanizm, na który składa się wiele czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Ten mechanizm jednak ma pewien zestaw praw, którymi się rządzi – znając je i rozumiejąc, jesteś w stanie SPRAWDZIĆ, jakie
zachowanie jest najbardziej prawdopodobne w najbliższym czasie.

Tu nie ma miejsca na zgadywanki. Najwięksi inwestorzy w historii nie kierowali się przeczuciem, a wiedzą i doświadczeniem. Wiedzę masz właśnie przed sobą.

Od autora:

"Publikacja ta została pomyślana jako zbiór odpowiedzi na wątpliwości i pytania, jakie powinny pojawić się u Ciebie po lekturze pierwszej części. Zawarłem w niej rozszerzenie wiadomości o polskim rynku giełdowym i metodach inwestycyjnych, z uwypukleniem tych cech, funkcji i zależności, które będziesz mógł wykorzystać w praktycznej grze giełdowej. Uważam, że powinieneś mieć świadomość tych rzeczy po to, by ustrzec się przed sytuacją, w której stracisz pieniądze (albo okazję do zarobku) tylko z powodu swojej niewiedzy".

Sztuką jest przewidzieć, kiedy akcja zmieni
swoją ramkę cenową!

I tym problemem będziemy się zajmować w publikacji Marcina Krzywdy. Na ceny akcji wpływ ma wiele czynników. Czasami mogą to być wyniki finansowe danej spółki, czasami wydarzenia na arenie międzynarodowej czy politycznej, a czasami wpływ na ceny akcji większych inwestorów.

Jednak, jak się okazuje, nie taki diabeł straszny, jak go malują. W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo zabezpieczeń, które skutecznie ochronią Twój kapitał. Najważniejsza jest wiedza teoretyczna, poparta praktyką. Z czasem zaczniesz rozumieć coraz więcej i więcej. Musisz jednak mieć świadomość, że książka ta nie jest przeznaczona dla osób leniwych. Jeśli nie masz ochoty uczyć się czegoś nowego i nie myślisz poważnie o inwestowaniu na GPW – szkoda Twojego czasu i pieniędzy.

Gdyby jednak było inaczej...

Zdobądź darmowy fragment eBooka+

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a otrzymasz zupełnie za darmo fragment publikacji pt. „GPW II – Akcje i analiza fundamentalna w praktyce”.

Proszę o dostarczenie pod mój adres za darmo fragmentu ebooka „GPW II – Akcje i analiza fundamentalna w praktyce”.
Przeczytał(em/am) i w pełni akceptuję regulamin serwisu Złote Myśli oraz politykę prywatności, która gwarantuje mi, że mój adres email nie zostanie nikomu udostępniony i w każdej chwili będę mógł/mogła usunąć go z bazy serwisu Złote Myśli.

 

Czego dokładnie nauczysz się z tej części?

 • Poznasz podstawy obrotu akcjami – czym jest dywidenda? Co to jest Prawo Poboru, jak ustalany jest kurs akcji? Jako inwestor chcący odnieść sukces na GPW nie masz prawa tego nie wiedzieć. Poznaj specyficzne dla akcji terminy i dowiedz się, w jaki sposób interpretować podstawowe dane, które słyszysz lub widujesz na co dzień w mediach. Na pewno nie raz o uszy obiła Ci się informacja o Splicie, Cudofixingu czy Krótkiej sprzedaży. Dowiedz się, jakie znaczenie te terminy maja dla Twoich zysków.
 • Nauczysz się rozpoznawać obiecujące debiuty – ilekroć słyszysz o tym, że nowa spółka wchodzi na GPW, zapewne przemyka po Twojej głowie myśl: "Czy to dobry interes?". Media prześcigają się w analizach i prognozach – zazwyczaj bardzo rozbieżnych. Zamiast zdawać się na łaskę komentatorów i doradców, naucz się samodzielnie rozpoznawać te spółki, w które warto inwestować od samego początku. Poznasz również czynniki, na podstawie których jeden debiut warto sprzedać od razu, a inny – trzymać dla większych zysków. Podejmuj decyzje samodzielnie – w końcu to Twoje pieniądze.
 • Dowiesz się, jak w praktyce zastosować analizę fundamentalną – analizy akcji to jedno z podstawowych narzędzi każdego inwestora giełdowego. Możliwe, że Twoja aktualna wiedza na temat wyboru akcji pochodzi z kina, gdzie sukces na giełdzie wynika z „przeczucia”. Otóż w prawdziwym świecie zamiast przeczucia stosuje się analizy ;)

  Dzięki tej publikacji nauczysz się przeprowadzać analizę fundamentalną oraz poznasz rozmaite analizy składające się na pełen obraz Twoich inwestycji. Pamiętaj – wiedza to podstawa, także na giełdzie.
 • Poznasz podstawowe strategie inwestycyjne – w tej części serii, podobnie jak we wszystkich pozostałych, znajdziesz nie tylko teorię, którą trzeba przyswoić, ale przede wszystkim praktyczne elementy gotowe do zastosowania już w trakcie lektury. Otrzymasz szczegółowy opis wraz z „instrukcją obsługi” najskuteczniejszych strategii zarabiania pieniędzy na GPW. Wypróbuj je już dziś i sprawdź, jak zwiększą Twoje zyski.
 • Dowiesz się więcej o obligacjach – do części podstawowej autor tym razem dołączył także bardzo obszerny dodatek na temat obligacji. Dzięki temu dowiesz się więcej o tych popularnych papierach wartościowych. Poznasz podstawowe pojęcia z nimi związane. Nauczysz się nimi handlować i zarabiać na nich.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy.

Ta publikacja jest napisana bardzo prostym językiem, aby każdy mógł zrozumieć myśli, które przekazuje autor. Wystarczy jedynie, że masz szczere chęci, a zobaczysz, że to jest naprawdę proste!

BONUS: Ebook „Jak zbudować finansowe imperium?”+

Niniejsza publikacja została stworzona w celu podniesienia Twojej świadomości z zakresu inwestowania. Jest to zbiór zasad, które warunkują sukces inwestycyjny. Większość z tych reguł powstała w oparciu o doświadczenie autora. Wszystkie natomiast są silnie zakorzenione w praktyce. Teoria została ograniczona do minimum.

W książce tej znajdziesz odpowiedzi na wiele kłębiących się w Twojej głowie pytań. Dowiesz się, jak dostrzegać pieniądze, które de facto leżą na ulicy. Nauczysz się po nie schylać i robić to na tyle szybko, by nikt inny Cię nie uprzedził. Poznasz metody rozwijania swojej kreatywności oraz zasady zarządzania kapitałem inwestycyjnym. Dowiesz się, jak funkcjonuje Twój umysł, i nauczysz się patrzeć na świat oczami inwestora.

Wartość publikacji: 20 zł.


 „GPW Akcje i analiza fundamentalna w praktyce” to Twój klucz do pierwszych sukcesów na GPW. Otrzymasz wiedzę, praktyczne wskazówki i instrukcje zastosowania opisywanych metod krok po kroku. Zatem jedyne, czego Ci jeszcze brakuje, by móc w pełni i bez skrępowania mówić o sobie: „Ja Inwestor”, to praktyka!

Do dzieła!

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "GPW II - Akcje i analiza fundamentalna w praktyce" , dzięki której poznam podstawy obrotu akcjami.
 • Wiem, że otrzymam 127 stron zawierających informacje o tym, jak rozpoznawać obiecujące debiuty i jak w praktyce zastosować analizę fundamentalną.
 • Poznam podstawowe strategie inwestycyjne oraz dowiem się więcej o obligacjach.
 • Ponadto otrzymam specjalny BONUS:
 • Ebook "Jak zbudować finansowe imperium", z której dowiem się, jak dostrzegać pieniądze, które de facto leżą na ulicy. Nauczę się po nie schylać i robić to na tyle szybko, by nikt inny mnie nie uprzedził.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
490
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
39,90 zł

122 str.,
ISBN: 978–83–7701–101–0

książka + PDF gratis [?]
49,90 zł

127 str.,
ISBN: 978–83–7701–100–3

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty