Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Inwestowanie | Bogaty student

Bogaty student

inne w tej kategorii

Krzysztof Jaworski

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
21,70zł

99 str.,
ISBN: 978-83-7582-685-2

książka + PDF gratis [?]
31,70zł

95 str.,
ISBN: 978-83-7582-259-5

UWAGA: Jeśli jesteś studentem, to koniecznie przeczytaj do końca tę stronę. Natomiast jeżeli masz już ten etap w życiu za sobą, to przekaż adres tej strony studentom, których znasz. Będą Ci za to wdzięczni.

Czego nie wie 99,9% studentów i dlaczego MARNUJĄ szansę na finansową niezależność po studiach?
Czy wiesz, że możesz rozpocząć inwestowanie BEZ PIENIĘDZY już na studiach, wykorzystując m.in. kredyt studencki, i zapewnić sobie finanse na całe życie?

"Czuję, że ta książka zmieniła diametralnie moje  spojrzenie na aspekt finansowy w życiu człowieka"

Tomek

"Zanim przeczytałem książkę "Bogaty student" wydawnictwa Złote Myśli, o inwestowaniu pieniędzy choćby w małym stopniu nie miałem zbyt wiele  pojęcia, poza tym myślałem o zaciągnięciu kredytu studenckiego. Ta  publikacja przekonała mnie do zarówno zaciągnięcia kredytu, jak również  dowiedziałem się paru podstawowych rzeczy na temat pierwszych kroków w  inwestowaniu swoich pieniędzy. Podsumowując to, czuję, że ta książka zmieniła diametralnie moje spojrzenie na aspekt finansowy w życiu człowieka i dlatego dziękuję autorowi książki, jak i wydawnictwu Złote Myśli za tę publikację. Pozdrawiam serdecznie."
- Tomek Rutkowski 24 lata  - gdy piszę te słowa, jestem na trzecim roku administracji w Wyższej Szkole Administracji Publicznej.

Skoro trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że albo jesteś ciekawy, czego też możesz się tutaj dowiedzieć, albo jesteś mocno zainteresowany swoją finansową przyszłością. Oczywiście może być też tak, że jedna opcja łączy się z drugą – w końcu one się wzajemnie nie wykluczają.

Dobrze przygotuj się do najważniejszej podróży
swojego życia: podróży finansowej

Zastanów się teraz: gdybyś miał przejść w górach przez las dwadzieścia kilometrów, zacząć dziś i jutro skończyć – co byś zrobił? Na pewno usiadłbyś i dobrze przygotował się do tej wyprawy. Starałbyś się przewidzieć wszystkie potrzeby (jedzenie, płaszcz przeciwdeszczowy, latarka, może coś do ogrzania), dobrze obejrzałbyś mapę, może porozmawiał z osobami, które tamtędy już szły. W ten sposób
przygotowany – miałbyś kilkunastokrotnie większe szanse przejść tę trasę spokojnie,
bez problemów, a być może nawet bez większego wysiłku, wypoczywając wręcz i podziwiając widoki. Teraz pomyśl przez chwilę, jak wyglądałaby ta wyprawa w wykonaniu osoby zupełnie nieprzygotowanej.

Taka osoba najprawdopodobniej nie przeszłaby tej trasy, a skutki mogłyby być wręcz tragiczne. Spróbuj więc odpowiedzieć sobie i mnie na pytanie:

 • DLACZEGO LUDZIE PLANUJĄ WYCIECZKI, A NIE PLANUJĄ SWOJEGO ŻYCIA?

Potrafisz znaleźć jakieś powody? Nie mówię tu oczywiście o wszystkich ludziach, ale o większości. Często ludzie zaczynają myśleć o życiu poważnie w momencie, gdy na planowanie jest już za późno. NIE
POPEŁNIJ TEGO BŁĘDU.
Nie da się wszystkiego zaplanować, a już na pewno nie zrealizujesz wszystkich swoich planów.

 • Wykorzystaj możliwości obecnych czasów na zadbanie o swoją finansową przyszłość

Bez względu na to, co studiujesz, musisz to wiedzieć. Pokolenia naszych rodziców czy dziadków nie miały nawet małego procenta szans, jakie nasze pokolenie ma teraz. Możliwość bezproblemowych
wyjazdów za granicę – czy to turystycznie, czy to zawodowo. Możliwość nauki za granicą. Możliwości, jakie daje gospodarka rynkowa. Możliwości swobodnego wyrażania swoich poglądów. Wreszcie szanse
dotyczące stabilizacji i „normalnienia” rynków finansowych czy rynku nieruchomości w Polsce, które pozwalają planować i zarządzać własnymi finansami, które, jak już wcześniej pisałem, dotyczą całego
Twojego życia.

Autor publikacji odpowie na pytanie:

Jak zarobiłem 40 tysięcy złotych
nie mając żadnych pieniędzy na starcie?

Czy propozycja zarobienia minimum 40 000 zł przez okres studiów – bez wkładu własnego – jest dla Ciebie interesująca? Dzięki tej publikacji  dowiesz się, jak tego dokonać – i nie jest to, wbrew pozorom, takie skomplikowane. A przecież 40 000 zł to, wydawać by się mogło, olbrzymia kwota, szczególnie dla studenta na początku swojej życiowej drogi. Są oczywiście osoby, które tyle zarabiają miesięcznie, ale – umówmy się – dla przeciętnego studenta jest to duża suma!

Z publikacji dowiesz się przede wszystkim:

 • Jak wykorzystać prawdopodobnie największą szansę Twojego życia, z której istnienia zdaje sobie sprawę zaledwie ułamek Twoich rówieśników?
 • Znajdziesz odpowiedź na pytanie: dlaczego większość ludzi nie planuje swojej finansowej przyszłości i wychodzi z założenia "Jakoś to będzie"?
 • Wyrobisz sobie nawyki myślenia finansowego, które będą Ci po­magać przez całe życie.
 • Docenisz znaczenie płynącego czasu w swoim życiu i nauczysz się go wykorzystywać.
 • Jak bezpiecznie skorzystać z kredytu studenckiego i umiejętnie zainwestować te pieniądze?
 • Jak zarządzać swoimi finansami już w czasie studiów?

Potraktuj tę propozycję jako pewnego rodzaju inwestycję. Inwestycję, która po pierwsze – poprowadzi Cię krok po kroku przez finanse, a po drugie – da Ci pewny start w „dorosłe” życie. A to już ogromna zaleta! Wyobraź sobie, że kończysz studia, mając na swoim koncie 40 000 zł wolnej gotówki. W o ile lepszej sytuacji stawia Cię to w stosunku do kogoś, kto kończy studia i nie ma absolutnie nic poza wiedzą, którą tam zdobył? Myślę, że potrafisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Gdzie w takim razie jest haczyk?

Tak naprawdę haczyk jest w ludzkim umyśle i lenistwie. Niewiele osób skorzysta z takiej propozycji, bo najzwyczajniej w świecie nie będzie im się chciało. Prawda jest taka, że pieniądze leżą na ulicy – trzeba się tylko po nie schylić i je podnieść. I – wbrew pozorom – nie jest to w tym wypadku metafora. Bo widzisz, gdy na świecie istnieją mechanizmy, które pozwalają generować większy zysk niż mamy zobowiązania, to inaczej tego nazwać nie można.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, nie uzyskasz efektów, które Cię zadowolą, możesz zwrócić ją dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych pieniędzy.

Publikacja ta została napisana przez Krzysztofa Jaworskiego – w oparciu o jego własne doświadczenia. Nie jest to więc typowa sucha teoria, ale wiedza sprawdzona w praktyce – na własnym przykładzie. Autor sam z tego skorzystał (aktualnie posiada własną firmę) i chciałby, aby jak najwięcej osób skorzystało z tej szansy! Bo jest to niesamowita szansa, która później, w życiu dorosłym, może się już nie powtórzyć!

Bogaty studentCzy wiesz już, co zrobisz z tymi pieniędzmi?

Świetnym rozwiązaniem jest ciągłe inwestowanie, aby zapewnić sobie godziwą emeryturę. A może wolisz wydać te pieniądze na własne marzenia? Samochód, podróże do ciepłych krajów? Albo najzwyczajniej w świecie założysz własną działalność gospodarczą – tak jak zrobił to autor?

Możliwości jest wiele. Tak naprawdę to Ty decydujesz o swoim życiu finansowym! I nie patrz na tą publikację jak na informację o kredycie studenckim. Spójrz na nią jak na możliwości, które się za owym kredytem kryją. Będziesz zaskoczony tym, jak wiele dobrego potrafi przynieść życie!

BONUS 1 - Kalkulator rentowności +

Kalkulator rentowności – wraz z publikacją otrzymasz bardzo proste i pomocne narzędzie, dzięki któremu wyliczysz swój zysk z kredytu studenckiego (i nie tylko!). Wystarczy tylko, że wprowadzisz w odpowiednie pola przewidywaną stopę zwrotu oraz sumę, którą będziesz regularnie inwestować – resztę zrobi za Ciebie komputer.

BONUS 2: Publikacja elektroniczna:
„Jak zbudować finansowe imperium?”+

Niniejsza publikacja została stworzona w celu podniesienia Twojej świadomości z zakresu inwestowania. Jest to zbiór zasad, które warunkują sukces inwestycyjny. Większość z tych reguł powstała w oparciu o doświadczenie autora. Wszystkie natomiast są silnie zakorzenione w praktyce. Teoria została ograniczona do minimum.

W książce tej znajdziesz odpowiedzi na wiele kłębiących się w Twojej głowie pytań. Dowiesz się, jak dostrzegać pieniądze, które de facto leżą na ulicy. Nauczysz się po nie schylać i robić to na tyle szybko, by nikt inny Cię nie uprzedził. Poznasz metody rozwijania swojej kreatywności oraz zasady zarządzania kapitałem inwestycyjnym. Dowiesz się, jak funkcjonuje Twój umysł, i nauczysz się patrzeć na świat oczami inwestora.

Wartość publikacji: 20 zł.

BONUS 3: Ebook "Nowoczesna firma"+

Nowoczesna firmaParadoksalnie nasz przestarzały system szkolnictwa kształci nas na dobrych pracowników, a nie przedsiębiorców. Przedsiębiorczości możemy nauczyć się po szkole, po pracy (w czasie wolnym), z reguły jednak czas ten jest trwoniony (na telewizję, komputer etc.). Prowadzi to do sytuacji, w której pracowników jest o wiele więcej niż miejsc pracy tworzonych przez przedsiębiorców.

Dowiedz się w jaki sposób skutecznie i z sukcesem prowadzić biznes i być wspaniałym przedsiębiorcą.

+

Czy chcesz wybić się ponad przeciętność
i zapewnić sobie finansowy spokój?

Nie wiem, czy jesteś umysłem ścisłym, czy humanistą. Może piszesz wiersze, a może wygrałeś olimpiadę z fizyki lub biologii. Sądzę, że w zdecydowanej większości się ze mną zgodzisz, że bez szczegółowej znajomości biologii, fizyki czy teatrologii ludzie sobie poradzą (możesz się nie zgadzać, ale fakty pokazują, że sobie poradzą). Natomiast bez znajomości podstawowych zasad dotyczących finansów i ekonomii nie poradziłby sobie nikt. Nawet poeta i muzyk muszą coś jeść i w coś się ubierać, raczej trudno będzie im tego dokonać bez pieniędzy. Muszą więc w taki sposób prowadzić swoje życie, żeby je mieć. A więc – chcąc czy nie chcąc – muszą zarządzać swoimi finansami. I lepiej by było, gdyby robili to dobrze.

Czy Ty też chcesz to robić dobrze, czy wolisz, jak większość wieść przeciętne życie, którego mottem jest "Jakoś to będzie" oraz mieć wieczne problemy finansowe? Czas na ostateczną decyzję. Możesz ją podjąć jeszcze będąc studentem. Jeśli dodamy, że większość dorosłych ludzi boi się podejmować ten temat, bo wiedzą, że odkryłoby to ich wielką ignorancję i niewiedzę na temat finansów, oznacza to dla Ciebie szansę na zrobienie czegoś, co będzie miało realny wpływ na Twoje przyszłe życie.

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Bogaty student" , dzięki której dowiem się jak zarabiać duże pieniądze, wykorzystując szansę jaką daje kredyt studencki oraz nauczę się podstaw inwestowania dla studentów.
 • Wiem, że otrzymam 99 stron zawierających wiedzę o inwestowaniu i pomnażaniu pieniędzy z kredytu studenckiego.
 • Dowiem się jak nie stracić pieniędzy z kredytu i nie popełnić błędów w ich inwestowaniu, gdyż poznam schematy myślenia ludzi niezależnych finansowo i wykorzystam je we własnym życiu.
 • Ponadto, otrzymam specjalny BONUS:
 • BONUS 1: "Kalkulator rentowności"
 • BONUS 2: „Jak zbudować finansowe imperium?
 • BONUS 3: "Nowoczesna firma"

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
310
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
21,70 zł

99 str.,
ISBN: 978-83-7582-685-2

książka + PDF gratis [?]
31,70 zł

95 str.,
ISBN: 978-83-7582-259-5

darmowa wysylka







Program partnerski
Paczkomaty