Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Sprzedaż bezpośrednia | 365 dni do sukcesu

365 dni do sukcesu

inne w tej kategorii

Waldemar Mielczarek

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90zł

65 str.,
ISBN: 978-83-7582-456-8

książka + PDF gratis [?]
29,90zł

68 str.,
ISBN: 978-83-7582-457-5

Poznaj metody i techniki
skutecznego agenta ubezpieczeniowego

Książka, którą Ci przedstawiam, okazała się absolutnym bestsellerem kilka lat temu w branży ubezpieczeniowej. Do dnia dzisiejszego oddaje najważniejsze przesłanie – składniki sukcesu są niemal zawsze identyczne: systematyczność, entuzjazm, konsekwencja, edukacja.

Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym, doradcą finansowym, doradcą inwestycyjnym lub handlowcem, ten tekst na pewno Cię zainteresuje. Nawet jeśli nie działasz w tej branży, ale ciekawi Cię sukces innych ludzi, to też znajdziesz tutaj coś ciekawego.

Czy wiesz, że nie musisz opuszczać naszego kraju, żeby godnie i uczciwie żyć? Także w Polsce możesz wykonywać pracę, która da Ci satysfakcję i zadowolenie. Świetnie udowodnił to na swoim przykładzie Waldemar Mielczarek, który odniósł ogromny sukces jako agent ubezpieczeniowy. Postanowił on podzielić się swoją wiedzą i napisał książkę zatytułowaną „365 dni do sukcesu”.

"Bardzo ciekawa lektura. Przedstawione w książce propozycje działania sprawdzają się w polskiej rzeczywistości. Fragmenty z przeprowadzonych rozmów pomagają osiągnąć zamierzony efekt tzn. znalezienie się w sytuacji kiedy klient i ja stoimy po tej samej stronie. Gorąco polecam!" - Karol Osiak
31 lat, sprzedawca ubezpieczeń 

 Jakie są czynniki sukcesu?

Tytułowy sukces możesz odnieść w każdej dziedzinie życia – pod warunkiem, że posiadasz chęci, siłę, determinację oraz (a może przede wszystkim) odporność na porażki. Niewątpliwą korzyścią z przeczytania tej publikacji będzie to, że dowiesz się bardzo ważnej rzeczy. A mianowicie – jeśli jesteś w chwili obecnej załamany, to zawsze możesz odbudować wiarę we własne siły. Obojętnie, co robisz i gdzie się znajdujesz. Waldemar Mielczarek sam przyznaje, że w ciągu wielu lat życia wykonywał różne zawody i wie, jak trudno jest się człowiekowi przestawić na inne tory myślenia.

Ale spróbował po raz kolejny i... udało się. I to z jakim skutkiem! Pozwól, że przedstawię Ci teraz list z gratulacjami, dotyczący rad zawartych w książce, który otrzymał on od samego prezesa Commercial Union – pana Mariana Miziołka:

Commercial Union


Kilka zdjęć autora:


 

Z prezesem Miziołkiem

 

W Senegalu

     

Kongres Commercial Union

Poczuj się pewniej w swoim zawodzie

To, czy będziesz dobry w swoim zawodzie, w dużej mierze zależy od ilości przeprowadzonych rozmów handlowych. Publikacja ta jest pełna przykładów takich właśnie rozmów. Jest jednak jedno słowo, bez którego żaden nikt nie może osiągnąć sukcesu:

Tym słowem jest ENTUZJAZM.

"Książka którą się czyta jednym tchem, naszpikowana praktycznymi technikami sprzedaży, nie ma strony na której brakłoby wskazówki jak umówić, przeprowadzić spotkanie i zamknąć sprzedaż. Koniecznie muszę kupić drugą część - są to pozycje w które inwestycja na pewno się zwróci kilkakrotnie. Gorąco polecam." -Monika Bojko, agent ubezpieczeniowy

Wystarczy tylko zrobić ten jeden mały krok – malutki kroczek, który może odmienić Twoje myślenie i skierować je na właściwy tor. Zamów publikację wypełniając formularz znajdujący się poniżej, przeczytaj ją i wprowadź te zasady w życie – sukces przyjdzie szybciej niż się tego spodziewasz.

Formularz zamówienia

  • Tak! Zamawiam publikację "365 dni do sukcesu" , dzięki której dowiem się jak osiągać codzienne sukcesy w swoim zawodzie
  • Dowiem się jak radzić sobie z porażkami, chwilami wahania, a także z różnymi typami klientów
  • Otrzymam niesamowitą motywację do dalszego działania i rozwoju swojej kariery

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90 zł

65 str.,
ISBN: 978-83-7582-456-8

książka + PDF gratis [?]
29,90 zł

68 str.,
ISBN: 978-83-7582-457-5

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty