Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | DARMOWE EBOOKI | Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym

Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym

inne w tej kategorii

Adept & Solid

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
0,00zł

69 str.,
ISBN: darmowa publikacja

Sztuka uwodzenia kobiet
na parkiecie tanecznym

W opiniach światowej klasy uwodzicieli, dokładniej opisanych w książce Neila Straussa „Gra”, podejścia do kobiet na parkiecie tanecznym w klubie, nie są w pełni przewidywalne. Niektórzy z nich uważają parkiet za nieodpowiednie miejsce do uwodzenia kobiet, za pułapkę, lub też podchodzenie do kobiet w tym miejscu nazywają strzelaniem śrutem.

Jednocześnie w „karierze” znanych uwodzicieli pojawiają się historie, w których byli oni świadkami, jak można skutecznie oczarowywać kobiety właśnie w wyżej wspomnianym miejscu. 

 Co więc możesz zrobić, aby zwiększyć prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu na parkiecie?

 Tego dowiesz się w ebooku "Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym".

O autorach:

Adept (34 lata) – pomysłodawca książki, swoją przygodę z uwodzeniem zaczął 3 lata temu od podstaw. Trenowany był bezpośrednio przez najlepszych uwodzicieli ze świata, bohaterów książki Neila Straussa "GRA", takich jak między innymi: Wayne "JUGGLER" Elise, BADBOY, ZAN, a także przez SINN`a, trenera z Mystery Method. Poza pasją do kobiet i tańca, amator sportów ekstremalnych. Jego tajemną bronią jest taniec erotyczny, którym potrafi oczarować obcą kobietę po minucie znajomości. 

Solid (25 lat) – charyzmatyczny uwodziciel, którego cechuje duże poczucie humoru oraz niezastąpiona spontaniczność. Wiele razy udowodnił swoje umiejętności demonstrując osobom wokół potęgę swojej mocy uwodzicielskiej. Kobiety czują się przy nim swobodnie i bezpiecznie. Pomimo pasji do kobiet, zapalony podróżnik o duszy rozbójnika, któremu kobiety nie mogą się oprzeć. Jego specyficzny taniec wywołuje na twarzach wielu kobiet uśmiech zainteresowania i przyciąga je do niego niczym magnes. Pomysłodawca założenia grupy Warsaw Lair. Trener i organizator szkoleń z największymi uwodzicielami ze świata. 

Dowiedz się więcej i ściągnij
poradnik zupełnie za darmo!

Aby otrzymać ebooka wystarczy złożyć zamówienie. Realizacja zamówienia nastąpi natychmiast, ponieważ publikacja jest darmowa. Jeśli się zdecydujesz, to już za chwilę będziesz mógł w pełni korzystać ze wskazówek zawartych w ebooku. Opanuj sztukę uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym do perfekcji!

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
0
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
0,00 zł

69 str.,
ISBN: darmowa publikacja

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty