Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Medycyna alternatywna | Zdrowie w zasięgu myśli

Zdrowie w zasięgu myśli

inne w tej kategorii

Sergey Karpov

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97zł

97 str.,
ISBN: 978-83-7582-615-9

książka + PDF gratis [?]
29,97zł

98 str.,
ISBN: 978-83-7582-616-6

Wykorzystaj potęgę NLP i afirmacji w kształtowaniu zdrowego stylu życia!

Autorzy

 

Witam serdecznie, mój drogi Czytelniku. Napisaliśmy już kilka książek na temat żywienia, głodówek zdrowotnych, sokoterapii, które naszym zdaniem mogą poprawić stan naszego zdrowia. Jest to kolejna publikacja na temat utrzymania zdrowia w sposób naturalny. Ale zmieniamy trochę temat. Po kilku latach doszliśmy do wniosku, że najważniejsze jest nie dostarczenie informacji na temat zdrowego trybu życia, lecz – w jaki sposób zastosować wszystkie te porady w naszym realnym życiu.

Korzystamy z opinii naszych pacjentów i czytelników. Większość z nich kupuje książki, czyta je, ale ma problem z realizacją najprostszych porad w nich zawartych. Mają różnego rodzaju obawy i lęki związane z realizacją programów zdrowotnych.

Dlaczego tak się dzieje?

  • Dlaczego wracamy po kilku próbach do starego jadłospisu?
  • Dlaczego nawet dzienna głodówka zdrowotna na wodzie destylowanej jest olbrzymim wyzwaniem?
  • Dlaczego nie możemy zrezygnować z produktów, które nam na pewno szkodzą? Dlaczego nie możemy zrezygnować z mleka, kawy, palenia, alkoholu, tradycyjnych kanapek, złego łączenia produktów?

Jesteśmy źle zaprogramowani

Ostatnio stało się bardzo modne pisanie na temat tzw. programowania neurolingwistycznego (NLP), które jest niczym innym, jak sposobem dotarcia do naszej podświadomości.

Właściwie to nasza podświadomość odpowiada za nasze codzienne biologiczne czynności: stan psychiczny, stan fizyczny, jedzenie, ruch, orientację w przestrzeni itp... Jeżeli w ciągu naszego życia coś jest źle zaprogramowane – mamy problemy.

Dlatego nasza kolejna publikacja jest próbą podpowiedzi, w jaki sposób działa mechanizm podświadomości, w jaki sposób łączy się ze świadomością, czyli realiami otaczającego nas świata.

Pokażemy również sposoby wpływu na podświadomość przy pomocy metody NLP.

Lecz podstawowym celem tej publikacji jest nauczenie się, jak wspomóc siebie przy wprowadzaniu dobrych zmian w naszym życiu, żeby choroba ustąpiła.


Sergey Karpov i Wiera Chmielewska

Recenzja

Zdrowie„Zdrowie w zasięgu myśli” – intrygujący tytuł. Zamawiam książkę drukowaną z myślą o moich znajomych (...)
Przeczytałam i... zostawiłam w swojej biblioteczce. To coś dla mnie. Moje znajome nie uwierzą, że myślenie coś pomoże. Ja zawahałam się na 23 stronie – trudno uwierzyć, że włosy nabiorą „piękny naturalny kolor”. Nabrały, ale po ufarbowaniu. Jednak ja wierzę w moc myśli. 

Afirmacje będę czytała 2 razy na dzień – aż nauczę się ich na pamięć. Jak odmłodnieją moje włosy to będę pewna potęgi NLP. Od początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku stosuję afirmacje – piszę, mówię i myślę. Więc czytam dalej do strony 32. „ Na zawsze odrzucam chorobę”. Czytam... i już wiem – ta książka jest dla mnie. Trochę dziwne, że „z polecenia Pana Boga” będę zdrowa i wiem, że nie mogę tej książki dać wszystkim. Po prostu zastosuję afirmacje do trzeciej osoby i poproszę sama o zdrowie dla tych, których sprawność i zdrowie są mi drogie. Innym podam link do Złotych Myśli i niech sami decydują, czy chcą wykorzystać potęgę NLP i gotowych afirmacji.

Strona 56. –  „o odchudzaniu się” - coś dla mnie, ale nie podoba mi się eksponowanie uczucia nienawiści i dążenia do dziecięcej talii. Chcę być szczupła i jeść tylko tyle, ile to konieczne. Już działa. Polecam uwierzyć w NLP i skuteczność afirmacji S. Karpowa i W. Chmielewskiej. Do tego stopnia przemawia sugestia autorów e-booka, że przekonali mnie do głodówki, która zwykle mnie przerażała. Ma ona działać w celu odtrucia. Uzdrowienie układu oddechowego”, „ Ja na zawsze odrzucam niedobre produkty” , „Przeciwko paleniu” – mam komu polecić.

Chcesz zaoszczędzić pieniądze - zainwestuj raz w książkę „Zdrowie w zasięgu myśli”, bo potem wciąż tylko oszczędności:  na papierosach, szkodliwych produktach, jedzeniu w piątki, lekach i na czasie, którego nie zmarnujesz. S. Czasem zastanawiałam się nad stroną merytoryczną tekstu, ale w końcu zapomniałam o wyrażeniach, które mnie raziły. Ważne, aby efekt końcowy był taki, jak oczekuję i afirmacje zawsze pod ręką, w książce lub w głowie, w pamięci.

- Jolanta

 Pozostałe opinie czytelników:

"Od kilku lat interesuje się tematem zdrowia; czytam wiele książek. Kurs NLP tez przeszedłem. Mimo tego znalazłem w książce nowe, inspirujące zagadnienia. Autorzy rozjaśnili mi ważne kwestie."
- Dominik Gużda, jestem marzycielem, pracuje w firmie informatycznej
 

"Jest to bardzo dobra książka ,która pomoże inaczej popatrzeć na siebie i swoje podejście do myślenia . Uważam,że każdy powinien zapoznać się z tym jak radzić sobie ze swoimi problemami zdrowotnymi i życiowymi ,jak zmienić swoje myślenie"
- Ewa
 

"Mam wiele książek na temat zdrowia. Ta książka jest tak wspaniała, że trudno mi znaleźć słowa aby ją opisać. Wielkie dzięki autorom."

- Henryk Kruk, 75 lat. Bioenergoterapeuta.


Formularz zamówienia

  • Tak! Zamawiam publikację "Zdrowie w zasięgu myśli" , dzięki której zrozumiem dlaczego nie udaje mi się schudnąć i wreszcie coś z tym zrobię
  • Poznam techniki NLP, które pomogą mi się uporać z niechcianymi kilogramami
  • Poznam zupełnie nowe podejście do zdrowia i odżywiania i zacznie ono działać na moją korzyść.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97 zł

97 str.,
ISBN: 978-83-7582-615-9

książka + PDF gratis [?]
29,97 zł

98 str.,
ISBN: 978-83-7582-616-6

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty