Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Rozwój osobisty | Sekrety samokształcenia

Sekrety samokształcenia

inne w tej kategorii

Jadwiga Płocka

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90zł

121 str.,
ISBN: 978-83-7582-522-0

książka + PDF gratis [?]
29,90zł

122 str.,
ISBN: 978-83-7582-523-7

Jak z łatwością zdobywać WIEDZĘ
niezbędną do odnoszenia sukcesów?

"Książka ta pozwoliła mi spokojnie przyjrzeć się sobie i ocenić swoje możliwości... i widzę światełko w tunelu :)!"  - Anna Rutkiewicz, 27 lat. Recepcjonistka we włoskim hotelu

Kształcenie przez całe życie to inaczej kształcenie ustawiczne (continuing education). Jego celem jest ciągłe dokształcanie zawodowe, podążające za rozwojem techniki i technologii. Ten sposób kształcenia staje się konieczny z trzech powodów: w wyniku postępu technologicznego, starzenia się wiedzy, konkurencji na rynku oraz kurczącego się rynku pracy, a więc bezrobocia.

Odświeżanie i uzupełnianie wiedzy jest konieczne, aby utrzymać odpowiedni poziom profesjonalizmu, zgodny z wymogami klienta. Tylko przedsiębiorstwa, które wytwarzają produkty wysokiej jakości, liczą się na rynku (bo jest olbrzymia na nim konkurencja – słabi giną), a do tego wymagany jest wyspecjalizowany personel i miejsca pracy są na ogół dostępne tylko dla osób posiadających wysokie kwalifikacje w poszukiwanej specjalności.

Publikacja ta przedstawi Ci krok po kroku tajniki podejmowania decyzji o samokształceniu, a także zasady i metody organizowania samokształcenia na co dzień (sprawdzone w praktyce) dające wysoką efektywność i skuteczność procesu samokształcenia.

 W jakim zakresie możesz skorzystać z tej publikacji?

SamokształcenieKorzystając z informacji zawartych w tej publikacji możesz dokonać właściwego dla siebie wyboru sposobu zdobywania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, doskonalenia posiadanych umiejętności.

Poznasz możliwości, jakie stwarza wiele instytucji organizujących edukację dorosłych w różnych formach i systemach. Przekonany o konieczności zdobywania wiedzy przez całe życie, osiągniesz wymarzony sukces życiowy. Niezbędna jest jedynie chęć i głębokie przekonanie, że to Ty decydujesz o swoim losie i tylko od Ciebie zależy czy osiągniesz sukces.

 

Znajdziesz w tej publikacji praktyczne rady:

  • w jaki sposób szybko i skutecznie, a jednocześnie przejrzyście prowadzić notatki,
  • w jaki sposób, nie tracąc cennego czasu, poszukiwać informacji w podręcznikach, książkach, Internecie.

Wskazówki te będzie można wykorzystać tak w trakcie nauki systemem zaocznym w warunkach szkolnych (pod kierunkiem konsultanta), jak również na różnych platformach edukacyjnych systemem on-line.

O autorce, Jadwidze Płockiej

Posiadam długoletnią praktykę w edukacji dorosłych prowadzonej tak systemem stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Stała się ona kanwą opracowania tegoż e-booka.

Jestem autorką m.in. materiałów dydaktycznych dla słuchaczy niestacjonarnych szkół dla dorosłych oraz publikacji dotyczących zagospodarowania turystycznego i kultury zawodu.

Starałam się zebrać informacje rozproszone w wielu innych opracowanych przeze mnie materiałach dydaktycznych i dzięki temu „odtajnić” sekret samokształcenia, „ubrać” w praktyczne i sprawdzone wskazówki tak, aby mógł być znany szerszym kręgom i co najważniejsze stosowany z powodzeniem. 

 

"Czło­wiek uczy się przez całe życie, z wy­jąt­kiem lat szkolnych. " Gabriel Laub 

"Książka "Sekrety samokształcenia" jest wspaniała, polecam Wszystkim, którzy w wyniku edukacji nie nabyli techniki uczenia się, samokształcenia. Którzy w wyniku edukacji nabrali wstrętu do nauki, do szkoły.(...)"
- Andrzej Gumkowski, Jestem emerytowanym nauczycielem informatyki, dyrektorem Prywatnej Placówki Oświatowo-Wychowawczej   

 Jak szybko osiągniesz sukces?

Pamiętaj, że ludzie sukcesu są na szczycie dzięki umiejętności motywowania samych siebie do samokształcenia i samodoskonalenia. Wszystko zaczyna się od określenia celu, w który uwierzysz, że jest realny. Umiejętność wyznaczania celów i sporządzania planów ich realizacji to wspaniała cecha prowadząca do sukcesu.

Pomyśl, co chcesz w życiu osiągnąć, jakiej umiejętności potrzebujesz? W jaki sposób możesz ją opanować? Czy możesz sam się jej nauczyć, czy będziesz potrzebował pomocy? Gdzie szukać tej pomocy? Od czego zacząć? W tym ebooku znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które się pojawią.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy.

Jedna cenna wskazówka na początek

Podejmij działania, bo one są podstawą osiągnięć. Ludzie sukcesu działają, natomiast pozostali odkładają działania na później. Ty nie odkładaj, uwierz mi, że samokształcenia można się nauczyć. Wzmocnij swoje plany i cele wytrwałością i samodyscypliną, bo ona jest podstawową cechą w dążeniu do sukcesu. Wraz z samodyscypliną rośnie poczucie własnej wartości, szacunku do siebie i dumy z siebie. Wytrwałość to cecha silnego charakteru i sukcesu, jeśli będziesz działać – osiągniesz cel.

Formularz zamówienia

  • Tak! Zamawiam publikację "Sekrety samokształcenia" , dzięki której dowiem się, w jaki sposób inwestując we własny rozwój mogę podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
  • Wiem, że dowiem się jak skutecznie się uczyć, co przybliży mnie do sukcesu.
  • Zdaję sobie sprawę, że publikacja zmobilizuje mnie do działania oraz zdobędę dzięki niej większą wiarę w swoje możliwości.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90 zł

121 str.,
ISBN: 978-83-7582-522-0

książka + PDF gratis [?]
29,90 zł

122 str.,
ISBN: 978-83-7582-523-7

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty