Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Gotowanie | Przyjęcia okolicznościowe w praktyce

Przyjęcia okolicznościowe w praktyce

inne w tej kategorii

Małgorzata Gajda

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97zł

73 str.,
ISBN: 978-83-7582-498-8

książka + PDF gratis [?]
29,97zł

73 str.,
ISBN: 978-83-7582-499-5

Jak przygotować perfekcyjne przyjęcie,
które zachwyci Twoich gości?

Czy znasz sposób na to, aby przygotować udane przyjęcie, które zachwyci KAŻDEGO oraz sprawi, że zapadnie mu ono w pamięć na bardzo długo?

Każdy z nas na pewno bywa na różnych przyjęciach. Zdarza się, że sami zapraszamy gości, organizując spotkanie. Przygotowujemy przepyszne potrawy, rozmaite napoje, ale z jakiegoś powodu nasi goście nie są zadowoleni i szybko wychodzą.

Czy chcesz poznać ten powód?

Możesz już teraz pobrać darmowego ebooka na ten temat wpisując poniżej swoje imię oraz adres email, albo po prostu czytać dalej i dowiedzieć się więcej na ten temat.

 

Zdobądź darmowy fragment e-Booka+

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz aby otrzymać zupełnie za darmo fragment publikacji pt.: "Przyjęcia okolicznościowe w praktyce".

Proszę o dostarczenie na mój adres za darmo fragmentu ebooka "Przyjęcia okolicznościowe w praktyce".
Przeczytałem/am i w pełni akceptuję regulamin serwisu Złote Myśli, oraz politykę prywatności, która gwarantuje mi, że mój adres email nie zostanie nikomu udostępniony i w każdej chwili bede mógł/mogła usunąć go z bazy serwisu Złote Myśli.


Poznaj odpowiedzi na następujące pytania:

  • Czym jest kultura stołowa i dlaczego trzeba przestrzegać jej zasad?
  • Jakie są rodzaje przyjęć i jakimi prawami rządzi się każde z nich?
  • Jak zaplanować udane przyjęcie, które zachwyci wszystkich gości?
  • W jakich kieliszkach oraz szklankach podawać dane napoje?
  • Jak odpowiednio używać zastawy stołowej?
  • Jak układać sztućce oraz dlaczego jest to takie ważne?

To naturalnie jeszcze nie wszystko co znajdziesz w tym poradniku. Poznasz dzięki niemu zasady dobrego wychowania na przyjęciach w domu, czy restauracji. Nauczysz się w jaki sposób podawać wina, układać wszystko na stole i innych niezwykle praktycznych czynności.

Przygotowanie udanego przyjęcia jest nie lada zadaniem dla jego gospodarza. Możemy przeczytać wiele informacji na ten temat, lecz trudno z nich wybrać te, które są dla nas naprawdę istotne.

W tym poradniku znajdziesz to, co jest naprawdę ważne i sprawdza się zarówno na spotkaniach w gronie przyjaciół czy rodziny, jak i na dużych przyjęciach. Przecież nie jest ważne, abyśmy znali wszystkie zasady i regułki, lecz aby umieć te najważniejsze zastosować w praktyce.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Przygotowując przyjęcie, staramy się, aby nasi goście byli zadowoleni, a może nawet zachwyceni naszymi kulinarnymi staraniami. Ale czy to na pewno wszystko?

Poznając pewne zasady i nabywając odpowiednią wiedzę, nauczymy się wzorowo wypełniać funkcję gospodarza przyjęcia, a każde przygotowane przez nas przyjęcie pozostanie na długo w pamięci naszych gości.

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97 zł

73 str.,
ISBN: 978-83-7582-498-8

książka + PDF gratis [?]
29,97 zł

73 str.,
ISBN: 978-83-7582-499-5

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty