Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Języki obce | Angielskie czasy

Angielskie czasy

inne w tej kategorii

Anna Horochowik

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
14,90zł

57 str.,
ISBN: 978-83-7582-441-4

książka + PDF gratis [?]
24,90zł

57 str.,
ISBN: 978-83-7582-442-1

Po co uczyć się wszystkich czasów angielskich?
Przecież Anglicy używają tylko trzech, czterech,
góra pięciu z nich.

Ta nowatorska książka jest publikacją wyjątkową, ponieważ jest napisana z myślą o osobach chcących nauczyć się podstawowych czasów, przydatnych w mówieniu i pisaniu po angielsku.

Tak naprawdę – nie ma publikacji, jak ćwiczyć gramatykę w języku mówionym. Natomiast jest bardzo potrzebne to, aby wyuczone zasady gramatyczne ćwiczyć w mowie na bieżąco. Zrozumienie czasów i prawidłowe zastosowanie ich w zdaniach to często prawdziwa zmora uczniów.

Po co uczyć się wszystkich czasów angielskich? Przecież Anglicy używają tylko trzech, czterech, góra pięciu z nich? Nie każdy musi zostać anglistą i znać wszystkie czasy angielskie.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Ogólnie przyjmuje się, że czasów angielskich jest aż 13. Ale niektórzy uważają, że jest ich ponad 25. Jednak jeśli poznasz maksimum siedem angielskich czasów, to w zupełności Ci to wystarczy w komunikacji językowej i śmiało będziesz mógł porozumieć się w języku w stopniu zaawansowanym.

Książka przeznaczona jest dla wszystkich tych, którym nauka czasów angielskich sprawia trudności. W książce wytłumaczone zostały bardzo prosto i praktycznie najważniejsze czasy angielskie, przykłady poprawnego ich użycia, ćwiczenia umożliwiające utrwalenie poznanych reguł oraz klucz do ćwiczeń. Zawarte są tutaj również cenne wskazówki, jak ćwiczyć użycie czasów w mowie.

Jeśli przerobisz tę książkę, angielskie czasy nie powinny sprawiać Ci już żadnego problemu.

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
240
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
14,90 zł

57 str.,
ISBN: 978-83-7582-441-4

książka + PDF gratis [?]
24,90 zł

57 str.,
ISBN: 978-83-7582-442-1

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty