Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Zdrowe odżywianie | Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II

inne w tej kategorii

TOMASZ REZNER

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,70zł

65 str.,
ISBN: 978-83-7582-474-2

książka + PDF gratis [?]
29,70zł

68 str.,
ISBN: 978-83-7582-475-9

Jak zdrowo i przyjemnie uzyskać
i utrzymać pożądaną sylwetkę ciała?

Ta książka jest całkowicie inna od wszystkich książek dotyczących odżywiania się i diet! Pierwsza część okazała się hitem - druga jest równie przełomowa i wyjątkowa!

Książka ta nie dość, że zapewni Ci zdrowie, radość, satysfakcję, powodzenie, świetne samopoczucie oraz karierę, to na dodatek gdy skorzystasz z zawartej w niej wiedzy, nie będziesz potrzebować żadnych innych książek o dietach (a to już jest dla Ciebie oszczędność). Nie będziesz kupować coraz większych ubrań, które stale okazują się być dla Ciebie za małe. Czas z tym skończyć!

Kilka słów od Tomasza Reznera

Tomasz ReznerNapisałem tę książkę, BY ZASPOKOIĆ POTRZEBY i pomóc milionom ludzi na całym świecie. Uważam, że moja książka będzie przydatną lekturą dotyczącą zdrowego odżywiania i życia.

Oczywiście ludzie mają prawo mieć swoje poglądy (inne od przedstawionych w tej książce), ale mają też możliwość ich weryfikacji i znalezienia najlepszych dla siebie rozwiązań, w czym staram się pomóc moim Czytelnikom.

Wypada mi także poinformować Cię, że jestem lekarzem i do całego zagadnienia podszedłem z należytą możliwą starannością i sumiennością.

Dlaczego publikacja ta jest aż tak unikalna?

 • Jest dobrowolna, dzięki czemu to Ty i tylko Ty zadecydujesz o tym czy (oraz w jaki sposób) skorzystasz z opisanej metody.
 • Jest prawdziwa, a zatem możesz jedynie zyskać - pożądaną sylwetkę ciała. W tym wypadku chodzi przecież o Twoje zdrowie!
 • Jest skuteczna - sprawdź, a efekty przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania.
 • Jest łatwa w zrozumieniu, dzięki czemu jej zastosowanie i wdrożenie w życie będzie bardzo łatwe nawet dla osób, którym pojęcie zdrowego żywienia do tej pory było obce.
 • Zawiera wiedzę ciągle aktualną, a więc masz pewność, że z tej metody będzie można skorzystać w dowolnym momencie przez dowolną osobę.
 • Jest uniwersalna - bez znaczenia pozostaje fakt w jakim jesteś wieku, skąd pochodzisz, jakiej jesteś płci, jaki masz kolor skóry, ponieważ metodę tą możesz zastosować zawsze.

Wiedza zawarta w tej książce jest dla Ciebie - dla Twojego dobra i pozytywnego samopoczucia. Możesz z niej skorzystać już za kilka minut. Jej dobrodziejstwo docenisz po lekturze i zastosowaniu tej wiedzy w praktyce. Aby poznać przedsmak tej wiedzy pobierz fragment, który nic Cię nie kosztuje!

Jeżeli jesteś po lekturze części pierwszej, to bardzo dobrze, gdyż masz już pewien niezbędny zasób wiadomości potrzebnych do pełnego skorzystania z opracowanej przez Tomasza Reznera metody.

W zamyśle autora do pełnego zrozumienia i właściwego jej wykorzystania potrzebna jest cała wiedza zawarta w obu częściach. Fragmentaryczne podejście do tematu nie gwarantuje powodzenia. Wynika to stąd, że i tak w całym tym opracowaniu umieszczone zostało niezbędne minimum wiedzy potrzebnej do stosowania w praktyce.

W sprzedaży dostępna jest także pierwsza część tej publikacji, która stanowi spójną całość. Jeśli jeszcze nie było Ci dane zaznajomić się z częścią pierwszą, zajrzyj tutaj.

W drugiej części znajdziesz przede wszystkim takie zagadnienia jak:

 • Pomoc w określeniu celu, który chciałbyś osiągnąć po przeczytaniu poradnika.
 • Szczegółowo wyjaśnione pojęcia związane z otyłością i zdrowym odżywianiem.
 • Dokładnie opisane diety - ich składniki oraz zróżnicowanie. Pozwoli Ci to optymalnie dobrać je do realizacji określonego wcześniej celu.
 • Pokonywanie złych nawyków oraz zakorzenianie w sobie tych właściwych, które pomogą Ci osiągnąć zdrowotny sukces.
 • Bogatą listę pokarmów zawierających główne składniki żywieniowe.
 • Szczegółowy opis tego w jaki sposób należy poprawnie jeść.
 • I wiele, wiele innych!

Jak widzisz obydwie części tworzą integralną całość. A tak przy okazji... Czy pamiętasz o naszej Gwarancji Satysfakcji Klienta?

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Oczywiście decyzja należy do Ciebie - możesz wybrać od razu tylko jedną z części tej publikacji (jeśli nie masz jeszcze pierwszej części, to zajrzyj tutaj i zacznij od niej!), albo możesz zaoszczędzić 9,50 zł i zdobyć obydwie części tworzące spójną całość w specjalnym pakiecie (link powyżej). Niezależnie od decyzji, zdobędziesz praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci zachować przez długie lata sylwetkę o jakiej marzysz.

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,70 zł

65 str.,
ISBN: 978-83-7582-474-2

książka + PDF gratis [?]
29,70 zł

68 str.,
ISBN: 978-83-7582-475-9

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty