Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Inwestowanie | GPW III - Kontrakty terminowe i opcje w praktyce

GPW III - Kontrakty terminowe i opcje w praktyce

inne w tej kategorii

Marcin Krzywda

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
39,90zł

109 str.,
ISBN: 978–83–7701–104–1

książka + PDF gratis [?]
49,90zł

114 str.,
ISBN: 978–83–7701–103–4

GPW III Kontrakty terminowe i opcje w praktyce to trzecia część serii GPW autorstwa Marcina Krzywdy, który jest inwestorem giełdowym z ponad 10-letnim stażem. Wszystkie części serii oparł na własnych doświadczeniach inwestycyjnych i wiedzy na temat GPW.

Wśród pozostałych części znajdziesz:

Poznaj alternatywne instrumenty obrotu giełdowego i zwiększaj swoje zyski!

Poznaj alternatywne instrumenty obrotu giełdowego i zwiększaj swoje zyski! Po pierwszych dwóch częściach serii GPW, dzięki którym już wiesz, od czego zacząć i jak wybrać te akcje, na których zarobisz, czas rozszerzyć horyzont, wypływając na naprawdę szerokie wody. Z trzeciej części serii nauczysz się praktyki obrotu instrumentami pochodnymi – kontraktami terminowymi i opcjami!

Czy na GPW tylko na wzrostach cen da się zarobić?GPW 3

Najbardziej doświadczeni Inwestorzy nie mają problemu z odpowiedzią na to pytanie. Jeśli jeszcze nie jesteś w ich gronie, podpowiem Ci – najlepsi zarabiają zawsze! Zarówno na wzrostach, jak i na spadkach. Oczywiście wymagana do tego jest… wiedza. Jeśli znasz dwie poprzednie części serii GPW, już nie trzeba Cię o tym przekonywać.

W trzeciej części, którą masz przed sobą, dowiesz się, jak korzystać z instrumentów pochodnych, takich jak kontrakty terminowe (tzw. futures), opcje czy produkty ustrukturyzowane. Początkujący inwestorzy – a raczej tacy, którzy nie czytali serii GPW, z reguły omijają te instrumenty, ponieważ ich zastosowanie wydaje im się trudne. W dodatku są pełni obaw w związku z pojawiającymi się co pewien czas w mediach nieścisłymi informacjami – jak to niedawno miało miejsce z opcjami.

Prawda jednak jest taka, że istnieje całkiem spory odsetek inwestorów, którzy korzystają WYŁĄCZNIE z tego rodzaju instrumentów, bowiem:

 • dają one znacznie większe zyski,
 • umiejętnie wykorzystane, minimalizują ryzyko.

Dokładnie tak! Potrafiąc wykorzystywać te instrumenty, zarobisz więcej, ryzykując mniej. Tylko nie mów w tej chwili, że Cię nie zainteresowałem ;)

O autorze:

Marcin Krzywda, autor serii GPW, jest inwestorem giełdowym z ponad 10-letnim stażem. Wszystkie części serii oparł na własnych doświadczeniach inwestycyjnych i wiedzy na temat GPW.

Cechą odróżniającą zarówno jego, jak i jego książki od pozostałych podręczników tego typu, jest to, że Marcin pisze o praktyce przystępnym i prostym językiem. Sam skazany był na studiowanie skomplikowanych opracowań, pisanych przez specjalistów dla specjalistów. Na giełdzie natomiast inwestować może każdy – nie potrzeba do tego 5-letnich studiów ekonomicznych.

Wystarczy znaleźć opracowanie pisane prostym i zrozumiałym dla każdego językiem – dokładnie takie, jak seria GPW.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy.

 

Czego dokładnie dowiesz się z tej części?

 • Poznasz podstawy obrotu kontraktami terminowymi – dokładnie jak się na nich zarabia? Co trzeba zrobić, by zacząć? Czym konkretnie różni się futures od akcji? To tylko ułamek pytań, które pewnie w tej chwili sobie zadajesz. W tej publikacji znajdziesz dokładne wyjaśnienie i odpowiedzi nie tylko na te pytania, ale również na wiele innych związanych z kontraktami terminowymi.
 • Dowiesz się, co z tymi opcjami? – czym są opcje i dlaczego ostatnimi czasy kojarzą się ze stratami? Na czym polega ta forma inwestycji? Jak wykorzystać opcje do gwarantowanego zysku? Opcje to bardzo wszechstronny instrument finansowy – jeśli je dokładnie poznasz – zarabianie nie będzie miało przed Tobą tajemnic. Naucz się je kontrolować i wykorzystywać w praktyce już dziś!
 • Sprawdzisz, do czego służą i czym się charakteryzują tzw. „struktury” – to kolejny instrument inwestycyjny, który po prostu musisz poznać. Dowiedz się, czym charakteryzują się produkty ustrukturyzowane i kiedy można na nich najwięcej zarabiać?
 • Poznasz specyfikę instrumentów pochodnych na polskim parkiecie – każdy rynek ma swoje standardy. Zatem by sprawnie obracać kapitałem, musisz je poznać. Jakie SĄ standardy opcji na GPW? Jakie są terminy w obrocie? Jak wygląda procedura otwarcia rachunku inwestycyjnego futures? Jakie kontrakty terminowe w ogóle są notowane na GPW? Dowiedz się tego czym prędzej i zacznij działać!

BONUS: Ebook „Jak zbudować finansowe imperium?”+

Niniejsza publikacja została stworzona w celu podniesienia Twojej świadomości z zakresu inwestowania. Jest to zbiór zasad, które warunkują sukces inwestycyjny. Większość z tych reguł powstała w oparciu o doświadczenie autora. Wszystkie natomiast są silnie zakorzenione w praktyce. Teoria została ograniczona do minimum.

W książce tej znajdziesz odpowiedzi na wiele kłębiących się w Twojej głowie pytań. Dowiesz się, jak dostrzegać pieniądze, które de facto leżą na ulicy. Nauczysz się po nie schylać i robić to na tyle szybko, by nikt inny Cię nie uprzedził. Poznasz metody rozwijania swojej kreatywności oraz zasady zarządzania kapitałem inwestycyjnym. Dowiesz się, jak funkcjonuje Twój umysł, i nauczysz się patrzeć na świat oczami inwestora.

Wartość publikacji: 20 zł.

 
Podobno pieniądze leżą na ulicy – to prawda, ale tylko w okolicy siedziby GPW ;)

„GPW III Kontrakty terminowe i opcje w praktyce” to przewodnik krok po kroku wprowadzający świeżo upieczonego Inwestora w świat naprawdę zaawansowanych transakcji giełdowych. Poznasz dzięki temu sprawdzone strategie wykorzystania tych instrumentów, dopasowane do konkretnych sytuacji rynkowych.

Wykorzystaj to i zarabiaj więcej przy minimalnym ryzyku! Na co czekasz?

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "GPW III - Kontrakty terminowe i opcje w praktyce", dzięki której poznam podstawy obrotu kontraktami terminowymi.
 • Wiem, że otrzymam 114 stron zawierających informacji o tym, do czego służą i czym się charakteryzują tzw. „struktury”.
 • Poznam specyfikę instrumentów pochodnych na polskim parkiecie.
 • Ponadto otrzymam specjalny BONUS:
 • Ebook "Jak zbudować finansowe imperium", z którego dowiem się, jak dostrzegać pieniądze, które de facto leżą na ulicy. Nauczę się po nie schylać i robić to na tyle szybko, by nikt inny mnie nie uprzedził.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
490
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
39,90 zł

109 str.,
ISBN: 978–83–7701–104–1

książka + PDF gratis [?]
49,90 zł

114 str.,
ISBN: 978–83–7701–103–4

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty