Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Zakłady bukmacherskie, hazard | Bukmacherski profesjonalizm

Bukmacherski profesjonalizm

inne w tej kategorii

Arkadiusz Kwiatkowski

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90zł

68 str.,
ISBN: 978-83-7582-399-8

książka + PDF gratis [?]
29,90zł

69 str.,
ISBN: 978-83-7582-400-1

Czyli po prostu bezpieczny wzrost Twojego kapitału

UWAGA: Jeżeli nie interesują Cię przypadkowe wygrane, tylko systematyczne zyski i bezpieczne powiększanie swojego kapitału, koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem. Z pewnością na tym skorzystasz.

Z pewnością widziałeś już wiele poradników dotyczących zakładów bukmacherskich. Jedne lepsze, jedne gorsze. Ale praktycznie wszystkie skupiały się na systamach, matematyce, analizach, metodach.

Zapewne zastanawiałeś się czasami, czy to na pewno wystarczy, aby osiągnąć sukces na zakładach sportowych? Wielu tak myślało i niestety się na tym mocno przejechali, ponieważ jeżeli chcesz profesjonalnie zarabiać na zakładach bukmacherskich musisz poznać zasady rządzące nie tylko bukmacherką ale i hazardem.

Od Autora: "Z powodzeniem sam gram już kilka lat z coraz lepszym skutkiem. Dowodem tego są limity, które bukmacherzy założyli na moje konta by ograniczyć swoje straty. Mam nadzieję, że wykorzystasz moje doświadczenie, które z roku na rok jest coraz większe. Dlatego właśnie powstał ten nowy poradnik o bukmacherskim profesjonaliźmie."

Arkadiusz Kwiatkowski, który jest także autorem wysoko ocenianego poradnika "Zakłady sportowe i bukmacherskie kontra multilotek", postanowił napisać publikację, stanowiącą niezbędne ogniwo, uzupełnienie, rozszerzenie znajdujących się w pierwszej publikacji strategii.

Ebook "Bukmacherski profesjonalizm" to jedyny poradnik, opisujący samo PODEJŚCIE do bukmacherski i hazardu, jako źródło sukcesu, który nie może opierać się o same systemy, analizy, statystyki. Jest to jedyny poradnik, który przedstawia drogę do stworzenia najlepszej strategii, w której każdy system może się sprawdzić.

Najważniejsze dla Ciebie jest jednak to, czego się dowiesz czytając ten poradnik. Dzięki "Bukmacherski profesjonalizm" poznasz:

  • świat hazardu i zasady nim rządzące;
  • sposób na wyeliminowanie negatywnych czynników, które powodują błędne typowania i niską skuteczność gry;
  • tajemnice sukcesu Adama Małysza, która sprawdza się również w bukmacherce;
  • tajemniczą Siłę, która jest najważniejsza;
  • jedyną skuteczną metodę, która przynosi stałe zyski;
  • strategie, w których trudno o porażkę;
  • w efekcie poznasz sposób, jak przy bardzo małym ryzyku osiągnąć niezlą fortunę;

UWAGA: Możesz mieć tego ebooka za darmo!

Bukmacherski profesjonalizmAutor zdecydował się na bardzo nietypowy krok. Do odwołania, każdy, kto zakupi jego pierwszą publikację pt.: "Zakłady sportowe i bukmacherskie kontra multilotek", otrzyma zupełnie gratis, ebooka "Bukmacherski profesjonalizm"!

Możesz zatem zdobyć 2 ebooki i zaoszczędzić aż 19,90 zł.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Oczywiście możesz przejść obok tej publikacji zupełnie obojętnie jak wielu sceptyków, którzy mówią, że coś nei działa zanim nie spróbują. Możesz jednak zainwestować niewielką kwotę pieniędzy w tego ebooka i przekonać się na własnej skórze, że możesz osiągać znacznie lepsze rezultaty, jeśli zastosujesz się do wskazówek autora.

Zresztą zupełnie nic nie ryzykujesz, gdyż publikacja objęta jest wieczną gwarancją, dzięki czemu, jeśli jakimś cudem, byłbyś niezadowolony, zawsze możesz odzyskać zainwestowane pieniądze.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Zapewne podjąłeś już słuszną i logiczną decyzję. Szczególnie w sytuacji, gdy publikacje możesz mieć juz za 5 minut na swoim komputerze i jedyne co ryzykujesz, to większe zyski z zakładów bukmacherskich. Wypełnij poniższy formularz już teraz i złóż zamówienie.

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90 zł

68 str.,
ISBN: 978-83-7582-399-8

książka + PDF gratis [?]
29,90 zł

69 str.,
ISBN: 978-83-7582-400-1

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty