Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Motywacja i sukces | Od złotówki do stówki

Od złotówki do stówki

inne w tej kategorii

Tomasz Grzyb i Adam Sitkowski

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97zł

65 str.,
ISBN: 978-83-7582-600-5

książka + PDF gratis [?]
29,97zł

92 str.,
ISBN: 978-83-7582-601-2

Jak zacząć zarabiać nie mając pieniędzy ani pracy?

Jak często zastanawiasz się, co zrobić, by mieć więcej pieniędzy? Czy jesteś gotowy świadczyć proste usługi i zarabiać nie czekając aż ktoś da Ci pracę? Czy chcesz poznać przedsiębiorczy sposób myślenia i wchłonąć dużą ilość cennych porad na temat prowadzenia działalności usługowej na umowę zlecenie lub o dzieło (bez otwierania firmy)? Jeśli tak, czytaj dalej, a będziesz bardzo zadowolony :)

„Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.”

Norman Vincent Peale

Ebook „Od złotówki do stówki” jest szczególnie polecany dla osób, które nie mają pracy ani pieniędzy na założenie własnej firmy. Pokaże Ci, jak realizacja prostych pomysłów na świadczenie usług, pomysłów które nie wymajagą prawie żadnych nakładów finansowych może prowadzić do sukcesu.

Ta wypełniona przykładami z życia i praktycznymi poradami książka poprowadzi Cię krok po kroku aż do rozkręcenia własnej działalności usługowej prowadzonej na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Dowiesz się po kolei, jak zdobyć potrzebne materiały, jak zadbać o marketing, jak podchodzić do klienta, jak zwiększać zakres działalności i wiele więcej... Dowiesz się również, jak wykorzystać swoją konkurencję do pomocy w sytuacjach, w których masz więcej zamówień, niż możesz przyjąć.

Zdobądź darmowy fragment e-Booka+

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz aby otrzymać zupełnie za darmo fragment publikacji pt.: "Od złotówki do stówki".

Proszę o dostarczenie na mój adres za darmo fragmentu ebooka "Od złotówki do stówki".
Przeczytałem/am i w pełni akceptuję regulamin serwisu Złote Myśli, oraz politykę prywatności, która gwarantuje mi, że mój adres email nie zostanie nikomu udostępniony i w każdej chwili bede mógł/mogła usunąć go z bazy serwisu Złote Myśli.

Ta książka fantastycznie udowadnia, że CHCIEĆ TO MÓC. Zaradność i optymizm autora, sposoby radzenia sobie z pojawiającymi się wyzwaniami, jakie stosuje są bardzo motywujące i inspirujące. Ebook ten jest też świetnym materiałem dla nastolatków, którzy chcą zarabiać, a nie mają jeszcze żadnego wykształcenia czy też doświadczenia zawodowego. Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się, jak własną pomysłowością, przedsiębiorczością i pracą zamienić złotówkę na stówkę bardzo skorzystają z lektury tego (napisanego bardzo ciekawym stylem!) ebooka.

Zanim jeszcze zaczniesz śledzić z wypiekami na twarzy historię sukcesu - "Od złotówki do stówki", zapoznaj się z głównymi korzyściami płynącymi z letkury ebooka...

Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałam wreszcie - gratuluję Wam pomysłowości i myślenia kategoriami sukcesu. Pomysł na biznes świetny. Co mi się najbardziej podoba to to, że potraficie dostrzec potrzebę niedostrzeganą przez innych i wymyślić nie tylko jedną usługę, ale nawet cały wachlarz dodatkowych usług, które rozwiązują problemy raz juz pozyskanego klienta. To właśnie dodatkowe usługi i produkty oferowane klientom, którzy JUŻ od nas kupują są kluczem do sukcesu firmy.

To co robicie to świetny przykład na to, jak można wykorzystać w Polsce okazje, które się nadarzają na każdym kroku. Podoba mi się Wasz sposób myślenia.

Wanda Loskot, znana specjalistka ds. marketingu, SukcesTwojejFirmy.com


Świadczenie jakich usług jest opisane ebooku?

  • Jak zacząć zarabiać na myciu okien i witryn.
  • Jak robić to sprzątając biura.
  • Jak z zyskiem wynajmować dzieła sztuki.
  • Jak zorganizować serwis komputerowy.
  • Jak zacząć świadczyć usługi remontowe.

„Udowodniłem swoją teorię, że będąc bez pracy i bez grosza przy duszy można osiągnąć wyznaczony cel. Silna motywacja i determinacja są tu niezbędnymi czynnikami. Potrzebny jest też czas i cierpliwość. W dzisiejszych czasach dobry pomysł to nie wszystko. Liczy się umiejętność wprowadzenia go w życie. To największa sztuka. Musimy pamiętać, aby na każdy z pomysłów przeznaczyć określony czas. Od nas samych będzie zależało, jakie usługi zechcemy zaoferować swoim klientom. Zapewniam, że jest ich cała gama, wystarczy poznać ludzkie potrzeby.” - kończy swojego ebooka autor.

Jakie wzory umów (z wyjaśnieniem)
znajdę dodatku do ebooka?

  • Umowę o dzieło.
  • Umowę zlecenie.
  • Umowę użyczenia.

BONUS SPECJALNY+

Ebook "Jak zarobić pieniądze (nawet kilkanaście tysięcy złotych) w ostatnią noc roku?" o objętości 25 stron.

Autorzy:
Tomasz Grzyb i Adam Sitkowski

Wykorzystaj dobrze czas i pieniądze - zainwestuj w ebooka „Od złotówki do stówki” i zacznij zarabiać jeszcze dzisiaj:

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97 zł

65 str.,
ISBN: 978-83-7582-600-5

książka + PDF gratis [?]
29,97 zł

92 str.,
ISBN: 978-83-7582-601-2

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty