Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | DARMOWE EBOOKI | e-biznes.pl poleca!

e-biznes.pl poleca!

inne w tej kategorii

Mariusz i Renata Ludwińscy

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
0,00zł

137 str.,
ISBN:

Jakie książki biznesowe warto przeczytać?

Nie kupuj książek w ciemno. Przed sobą masz publikację, która pomoże Ci wybrać wartościowe książki o tematyce biznesowej. Zobacz, które publikacje najbardziej Ci odpowiadają i są najciekawsze. Po zapoznaniu się z recenzjami książek, będziesz mógł podjąć właściwą decyzję.

Po co Ci ebook z recenzjami książek? Czy nie lepiej po prostu przeczytać książkę?

Cóż, jeśli akurat nie masz pod ręką wagonu pieniędzy i nieskończonej ilości wolnego czasu, to nie masz wyjścia. Nie możesz kupować i czytać wszystkiego jak leci. Musisz jakoś odróżnić ziarna od plew.

Taki cel przyświeca recenzjom zamieszczanym w serwisie informacyjnym e-biznes.pl. Nie chodzi o głaskanie książek i wyrównywanie wpadek zręcznym słowem. Chodzi o to, żeby w Twoje ręce trafiła czytelna wskazówka - książka przyda Ci się albo nie oraz DLACZEGO. Z takimi informacjami możesz zdecydować samodzielnie. A co ważniejsze - zdecydować dobrze dla siebie. Ten ebook zawiera najciekawsze recenzje książek biznesowych, jakie ukazały się w serwisie e-biznes.pl w roku 2006. Każda z książek, które za moment poznasz, jest warta Twoich pieniędzy. Każda z nich może wnieść w Twoje życie zmianę na lepsze. Zapraszamy.

Mariusz i Renata Ludwińscy


Przeczytaj recenzje całkowicie za darmo

Aby otrzymać ebooka wystarczy złożyć zamówienie. Realizacja zamówienia nastąpi natychmiast, ponieważ ebook jest publikacją darmową.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
0
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
0,00 zł

137 str.,
ISBN:

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty