Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Języki obce | Business English dla każdego

Business English dla każdego

inne w tej kategorii

Anna Horochowik

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90zł

100 str.,
ISBN: 978-83-7582-330-1

książka + PDF gratis [?]
29,90zł

111 str.,
ISBN: 978-83-7582-331-8

audiobook w MP3 [?]
22,90zł

110 min.,

lektor: Tomasz Kućma

audiobook (CD+MP3) [?]
30,90zł

110 min.,

lektor: Tomasz Kućma

Jak komunikować się w języku biznesowym
i osiągnąć sukces w pracy?

Jak bardo przyda Ci się znajomość biznesowego angielskiego? Jak bardzo podniesie się jakość Twojego życia, gdy będziesz już swobodnie rozmawiać po angielsku przez telefon, negocjować, odczytywać działania matematyczne, analizować statystyki, pisać raporty, CV, faktury, ogłoszenia i wiele innych biznesowych pism?

 Z taką wiedzą będziesz gotowy zdobywać angielskojęzyczny świat. Da Ci ona pewność, że poradzisz sobie w standardowych sytuacjach występujących w pracy dla anglojęzycznych firm, jak również w negocjajcach i współpracy z tymi firmami.

Business EnglishTo naprawdę potężna wiedza

To coś w rodzaju klucza, który otwiera przed Tobą anglojęzyczny rynek pracy i daje Ci możliwość pracowania w Twoim zawodzie. Nic więc dziwnego, że takie umiejętności zdobywa się zwykle na trwających wiele miesięcy, drogich kursach stacjonarnych.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz wcale wydawać setek ani tysięcy złotych na kursy biznesowego angielskiego - wystarczy, że znasz już w pewnym stopniu ten język i skorzystasz z ebooka „Business English dla każdego”.

Książka ta nie tylko nauczy Cię, jak radzić sobie w sytuacjach biznesowych JĘZYKOWO - ona także udzieli Ci wielu porad natury psychologicznej i praktyczniej. Dowiesz się między innymi, jak:

 • rozmawiać przez telefon
 • zdobyć zaufanie i sympatię w pracy
 • przygotować udaną prezentację
 • przeprowadzać biznesowe spotkania i skutecznie negocjować
 • radzić sobie ze stresem w pracy
 • czytać liczby, działania matematyczne i interpretować statystyki
 • napisać CV i list motywacyjny
 • pisać wiele innych pism biznesowych

Serwis językowy www.KochamAngielski.pl
poleca tę publikację!

Kurs angielskiego

UWAGA: Jeśli zdecydujesz się na kupno tej publikacji, otrzymasz 30% rabatu  na profesjonalne internetowe kursy językowe na poziomie podstawowym lub średniozaawansowanym w serwisie KochamAngielski.pl

Książka inna niż wszystkie

Podstawową zaletą tej książki, która wyróżnia ją spośród podobnych, jest ilość wartościowych porad, jakich autorka udziela czytelnikom podczas omawiania kolejnych zagadnień związanych z użyciem języka angielskiego w pracy. Sprawia to, że ebook kompleksowo przygotowuje Cię do nowych sytuacji (jednocześnie wprowadzaja w świat angielskiego w biznesie i biznesu jako takiego).

Opinie na temat ebooka:

"Po przerobieniu tej książki nabrałem więcej odwagi, wiary w siebie i w swoje możliwości. Złożyłem więc podanie do pracy w firmie zagranicznej, która swoją siedzibę ma w Polsce. Po rozmowie kwalifikacyjnej dostałem wymarzoną pracę. Idzie mi bardzo dobrze. Dostałem już umowę na stałe. Dzięki temu ebookowi nauczyłem się bardzo dużo. To jedyna taka książka, dzięki której szybko i z widocznymi efektami nauczyłem się języka biznesowego. Zwroty i słówka, które poznałem niemal codziennie używam w mojej pracy. Wiem już jak negocjować z klientem, na co zwracać uwagę przy prezentacjach (a z tym miałem największe problemy), . Wciąż korzystam z książki kiedy muszę coś napisać. Ten ebook to prawdziwa rewelacja !!! Szczerze polecam !!!"

- Michał Piekarczyk, informatyk

"Jestem nauczycielem języka angielskiego z zawodu i z książki korzystam w pracy na kursach ucząc języka w biznesie. Powiem tylko jedno. Z wszystkich książek do nauki Business English jest to jedyna taka publikacja, z której słuchacze korzystają najchętniej. Książka jest dla każdego, kto tylko chce poznać język w biznesie. Po prostu jedyna w swoim rodzaju."

- Monika M., nauczyciel

"Nic dodać, nic ująć. Pracowałam na recepcji przez długi czas w restauracji, a po przerobieniu tego ebooka zaczęłam pracować jako manager. Wystarczyło tylko pokazać im swoją wiedzę, którą zdobyła tylko dzięki temu ebookowi. Z książki korzystają moi znajomi, którzy również pragną zdobyć lepszą pozycję w pracy. Gratulacje dla autorki:-)"

- Agnieszka H., manager w londyńskiej restauracji


 Zadziwieni Twoją wypowiedzią

Wykorzystaj dobrze czas i pieniądze - zainwestuj raz w ebooka „Business English dla każdego” i ciesz się znajomością biznesowego angielskiego przez całe życie. Nabierz pewności siebie w mówieniu po o sprawach finansowych. Spraw, aby Twoi rozmówcy byli zadziwieni Twoją wypowiedzią :) Albo chociaż zaskocz siebie, orientując się jak wiele więcej zacząłeś rozumieć z angielskich telewizji!

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Business English dla każdego" , dzięki której poznam najciekawsze zwroty językowe gotowe do wykorzystania w pracy czy na studiach
 • Wiem, że dzięki tej wiedzy nabiorę pewności siebie i płynności językowej
 • Zacznę lepiej rozumieć język angielski używany w BBC czy w innych telewizjach biznesowych
 • Ponadto, otrzymam specjalny BONUS:
 • Kurs angielskiegoZdobędę kod rabatowy na 30% zniżki na kursy w KochamAngielski.pl
   

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90 zł

100 str.,
ISBN: 978-83-7582-330-1

książka + PDF gratis [?]
29,90 zł

111 str.,
ISBN: 978-83-7582-331-8

audiobook w MP3 [?]
22,90 zł

110 min.,

audiobook (CD+MP3) [?]
30,90 zł

110 min.,

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty