Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Inwestowanie | Inwestowanie pieniędzy w praktyce

Inwestowanie pieniędzy w praktyce

inne w tej kategorii

Tomasz Bar

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
26,90zł

192 str.,
ISBN: 978-83-7582-089-8

książka + PDF gratis [?]
39,90zł

197 str.,
ISBN: 978-83-7582-090-4

"Dlaczego tylko niektórzy bogacą się inwestując i jak skutecznie wykorzystać szanse pomnażania pieniędzy
w Polsce?"

Czym różnią się bogaci od biednych? Między innymi tym, że biedni pracują na pieniądze, a u bogatych - to właśnie pieniądze pracują na swoich właścicieli. Czytaj dalej, a dowiesz się, jak (nawet zaczynając od małych kwot!) bogacić się wykorzystując dostępne w Polsce formy inwestowania.

Czy wiesz, że wielu ludzi, którzy w tym momencie inwestują na giełdzie, kiedyś myślało, że to zbyt skomplikowane, że trzeba mieć dużo pieniędzy, by zacząć, że to narzędzie budowania bogactwa nie jest dla nich? Postanowili oni jednak poznać sposoby inwestowania i skutecznie pomnażać swój kapitał. Inwestują nie tylko w akcje i obligacje, lecz także w fundusze inwestycyjne, waluty itd.

Wielu z nich nie musi już pracować - utrzymują się z tego, co wypracowują ich zainwestowane pieniądze. Jak szybko dołączysz do tej grupy?

Inwestowanie od dawna było jednym z najpopularniejszych sposobów dochodzenia do bogactwa. Ostatnio pojawiły się jednak nowe możliwości i usługi finansowe... Jeśli ich nie poznasz, być może stracisz naprawdę wiele inwestując nieefektywnie, bądź nawet nie inwestując wcale.

Na co wydasz zarobione poprzez
inwestowanie pieniądze?

Myślę, że wiesz już, jak ważne jest posiadanie jakichś odłożonych pieniędzy i umiejętne ich pomnażanie. Większość Polaków niestety nie posiada oszczędności, ale Ty możesz wybrać inwestowanie i zacząć budować swoje bogactwo nawet od niewielkich kwot.

Na 187 stronach ebooka „Inwestowanie pieniędzy w praktyce” znajdziesz, napisane przystępnym językiem, porady dotyczące wielu sposobów mądrego lokowania swoich pieniędzy. Możesz wybrać dla siebie kilka z nich i zacząć zarabiać na swoim ulubionym zestawie, np. akcje + fundusze inwestycyjne + forex.

Nieważne, czy chcesz osiągnąć niezależność finansową, zacząć zbierać pieniądze na studia swojego dziecka, czy po prostu pewniej się poczuć mając więcej pieniędzy - dzięki temu ebookowi wszystkie te cele staną się o wiele łatwiejsze do osiągnięcia.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Możesz TYLKO zyskać. Powtarzam: inwestując w tego ebooka możesz wyłącznie ZYSKAĆ.

5 powodów, dla których warto przeczytać ebooka "Inwestowanie pieniędzy w praktyce":

 • 1. Poznasz tajniki tradycyjnych metod inwestowania i zaczniesz dzięki nim zarabiać.
 • 2. Odkryjesz, czym są najnowsze usługi rynku finansowego i jak z nich korzystać.
 • 3. Wiedzę, którą zdobędziesz możesz wykorzystać tu i teraz - dotyczy ona polskiego rynku.
 • 4. Unikniesz strat spowodowanych inwestowaniem bez odpowiedniej wiedzy.
 • 5. Ebook pomoże Ci zabezpieczyć finansowo nie tylko Twoją przyszłość, ale także przyszłość Twoich najbliższych.

Autor ebooka "Inwestowanie pieniędzy w praktyce" - specjalista w zarządzaniu finansami - Tomasz Bar, wydał już w naszym wydawnictwie książkę "Praktyczne porady finansowe", a teraz właśnie ukazała się kontynuacja tej książki - poświęcona inwestowaniu. To prawdopodobnie jedyna publikacja na naszym rynku - tak aktualna i jednocześnie tak szeroko omawiająca możliwości inwestowania właśnie w Polsce.

Oto niektóre z tematów poruszonych w książce "Inwestowanie pieniędzy w praktyce":

 • Jak korzystać z możliwości jakie stwarza rynek finansowy?
 • Jak wybrać lokatę?
 • Jak inwestować w fundusze inwestycyjne?
 • Jak rozpocząć inwestowanie na GPW?
 • Jak inwestować w akcje, obligacje i waluty?
 • Co da Ci kolekcjonowanie monet? Czy warto inwestować w złoto?
 • Czym są Art Banking, usługi Private Banking, usługi Asset Management?

BONUS: Ebook „Jak zbudować finansowe imperium?”+

Niniejsza publikacja została stworzona w celu podniesienia Twojej świadomości z zakresu inwestowania. Jest to zbiór zasad, które warunkują sukces inwestycyjny. Większość z tych reguł powstała w oparciu o doświadczenie autora. Wszystkie natomiast są silnie zakorzenione w praktyce. Teoria została ograniczona do minimum.

W książce tej znajdziesz odpowiedzi na wiele kłębiących się w Twojej głowie pytań. Dowiesz się, jak dostrzegać pieniądze, które de facto leżą na ulicy. Nauczysz się po nie schylać i robić to na tyle szybko, by nikt inny Cię nie uprzedził. Poznasz metody rozwijania swojej kreatywności oraz zasady zarządzania kapitałem inwestycyjnym. Dowiesz się, jak funkcjonuje Twój umysł, i nauczysz się patrzeć na świat oczami inwestora.

Wartość publikacji: 20 zł.

Wiecej szczegółów dowiesz się ze spisu treści - przejrzyj go koniecznie zanim podejmiesz decyzję o zainwstowaniu w tę publikację.

Możesz już przestać zastanawiać się, jak szybko zwróci Ci się pierwsza inwestycja - symboliczna kwota, którą zainwestujesz w poradnik. Dobrzy inwestorzy nie wahają się, tylko DZIAŁAJĄ:

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
390
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
26,90 zł

192 str.,
ISBN: 978-83-7582-089-8

książka + PDF gratis [?]
39,90 zł

197 str.,
ISBN: 978-83-7582-090-4

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty