Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Inwestowanie | GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce

inne w tej kategorii

Marcin Krzywda

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
27,90zł

190 str.,
ISBN: 978-83-7701-097-6

książka + PDF gratis [?]
39,90zł

198 str.,
ISBN: 978-83-7701-098-3

„GPW Giełda Papierów Wartościowych w praktyce” to pierwsza część serii GPW autorstwa Marcina Krzywdy, który jest inwestorem giełdowym z ponad 10-letnim stażem. Wszystkie części serii oparł na własnych doświadczeniach inwestycyjnych i wiedzy na temat GPW.

Wśród pozostałych części znajdziesz:

Podstawy inwestowania na GPW wyjaśnione

"po ludzku"

Zanim zaczniesz czytać, odpowiedz sam sobie na pytanie, po co Ci więcej pieniędzy?

Jak często zastanawiasz się, skąd wziąć dodatkowe pieniądze? A może zamiast „dorabiać”, lepiej zainwestować na giełdzie? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego ważnego elementu podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestowania.

Nie myśl na razie o tym, ile możesz zarobić i w jak krótkim czasie czytaj dalej, a wszystkiego dowiesz się po kolei

"Od zawsze wiedziałem, że będę bogaty. Nie sądzę, bym wątpił w to nawet przez minutę".

Warren Buffett słynny inwestor, drugi najbogatszy człowiek świata

"Dlaczego więc nie zacząłeś lub nie zaczęłaś z sukcesem inwestować na giełdzie?". Większość ludzi odpowie: "Bo nie wiedziałem, jak to się robi, bo bałem się strat…". Możesz dalej iść tym torem. Możesz też jednak zmienić myślenie i poznać, jak pasjonujące jest inwestowanie. Nawet jeśli nie masz żadnych pieniędzy – dzięki grze giełdowej "na sucho".

Zmuś swoje pieniądze, by ciężko na Ciebie pracoGPWwały

Na pewno obiło Ci się o uszy stwierdzenie, że ludzie bogaci są coraz bogatsi, a biedni coraz biedniejsi. Zastanawiasz się czasem, po której stronie jesteś? A może nie interesują Cię tego rodzaju dylematy, bo po prostu marzysz o wczesnej emeryturze? Masz swiadomość, że trzeba inwestować, by cokolwiek osiągnąć, ale nie wiesz, jak zacząć?

Tak czy inaczej – decyzja, jak dalej będzie wyglądało Twoje życie, jest w Twoich rękach! Jeśli chcesz coś z tym zrobić, to właśnie teraz jest na to czas!

Na tej stronie jest dostępny ebook, który "po ludzku" tłumaczy, jak zacząć inwestować na giełdzie. Czy dostrzegasz już ogromną korzyść, jaka płynie z posiadania takiego poradnika przy stawianiu pierwszych kroków na giełdowym parkiecie?

W dalszym ciągu jednak decyzję czy dalej pracować na pieniądze, czy zacząć je pomnażać na giełdzie (gdzie możesz zarabiać, bez względu na to, co w danej chwili robisz) musisz podjąć samodzielnie.

Jak nauczyć się inwestowania i zacząć zarabiać na giełdzie, nie wychodząc z domu?

Dzięki ebookowi "GPW I Giełda Papierów Wartościowych w praktyce" możesz już za chwilę odkryć, jak funkcjonuje giełda i jak zacząć na niej zarabiać. Co więcej, otwierając internetowy rachunek w domu maklerskim, możesz kontrolować sytuację, obserwować wykresy, kupować i sprzedawać papiery wartościowe, nie wychodząc nawet w tym celu z domu.

Zajmie Ci to dokładnie tyle Twojego czasu, ile sam zdecydujesz się przeznaczyć na zdobywanie wiedzy, doświadczenia i… zarabianie.

Wiedzę przyswoisz w tempie, jakie Ci najbardziej odpowiada. Do tego wszystkiego potrzebny Ci będzie tylko komputer z dostępem do internetu.

Oto niektóre z tematów poruszonych w książce "GPW I Giełda Papierów Wartościowych w praktyce":

  • Dlaczego warto, a nawet trzeba inwestować?
  • Jak działa giełda, co oznaczają związane z nią terminy i jak sprawnie się po niej poruszać?
  • W jakie papiery wartościowe możesz inwestować?
  • Jakie są podstawowe strategie inwestycyjne dla początkujących?
  • Jak grać, aby wygrać?

Dodatki do książki:

DODATEK A: PODATEK GIEŁDOWY
Co jeśli osiągnę stratę?
Koszty uzyskania przychodu
Dochody z dywidend
PIT 8C
Podsumowanie
DODATEK B: SŁYNNI INWESTORZY I ICH FORTUNY
USA
Polska

BONUS: JAK GRAĆ WIRTUALNIE i zdobyć praktykę, nie ryzykując pieniędzy?+

Zakupując tę publikację, otrzymasz gratis specjalny BONUS: 16 stron informacji o tym, co jest ważne w tzw. grze "na sucho" na giełdzie.

BONUS: Ebook „Jak zbudować finansowe imperium?”+

Niniejsza publikacja została stworzona w celu podniesienia Twojej świadomości z zakresu inwestowania. Jest to zbiór zasad, które warunkują sukces inwestycyjny. Większość z tych reguł powstała w oparciu o doświadczenie autora. Wszystkie natomiast są silnie zakorzenione w praktyce. Teoria została ograniczona do minimum.

W książce tej znajdziesz odpowiedzi na wiele kłębiących się w Twojej głowie pytań. Dowiesz się, jak dostrzegać pieniądze, które de facto leżą na ulicy. Nauczysz się po nie schylać i robić to na tyle szybko, by nikt inny Cię nie uprzedził. Poznasz metody rozwijania swojej kreatywności oraz zasady zarządzania kapitałem inwestycyjnym. Dowiesz się, jak funkcjonuje Twój umysł, i nauczysz się patrzeć na świat oczami inwestora.

Wartość publikacji: 20 zł.

A teraz przestań zastanawiać się, jak szybko zwróci Ci się symboliczna kwota, którą zainwestujesz w poradnik i po prostu DZIAŁAJ:

Formularz zamówienia

  • Tak! Zamawiam publikację "GPW I Giełda Papierów Wartościowych w praktyce" , dzięki której dowiem się, dlaczego warto, a nawet trzeba inwestować i jak grać, aby wygrywać.
  • Wiem, że otrzymam 125 stron zawierających informacje o tym,  jak działa giełda, co oznaczają związane z nią terminy i jak sprawnie się po niej poruszać.
  • Zrozumiem także, w jakie papiery wartościowe warto inwestować i jakie są podstawowe strategie inwestycyjne dla początkujących.
  • Ponadto otrzymam specjalny BONUS:
  • Ebook "Jak zbudować finansowe imperium", z którego dowiem się, jak dostrzegać pieniądze, które de facto leżą na ulicy. Nauczę się po nie schylać i robić to na tyle szybko, by nikt inny mnie nie uprzedził.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
390
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
27,90 zł

190 str.,
ISBN: 978-83-7701-097-6

książka + PDF gratis [?]
39,90 zł

198 str.,
ISBN: 978-83-7701-098-3

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty