Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Inwestowanie | HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy...

HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy...

inne w tej kategorii

Piotr Obmiński

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
29,90zł

143 str.,
ISBN: 978-83-7582-588-6

książka + PDF gratis [?]
39,90zł

143 str.,
ISBN: 978-83-7582-589-3

...wirtualna ruletka, czyli dlaczego warto oraz jak MĄDRZE i maksymalnie bezpiecznie inwestować w HYIP

"...najlepszy internetowy HYIP, o jakim wiem, dawał 90% zysku (czyli zwracał 190% wkładu w 30 dni) co miesiąc, i czynił to bez żadnych zakłóceń przez dwanaście miesięcy."

Co to jest HYIP?

HYIP to Program Inwestycyjny o Wysokiej Stopie Zysku, po angielsku High Yield Investment Program, którego to terminu słowo HYIP jest oczywiście akronimem.

Są to inwestycje o naprawdę wysokiej stopie zysku, powinno się raczej powiedzieć „o ogromnej” stopie zysku, jeśli porównać ją z czymkolwiek innym, co jest dostępne dla normalnego Kowalskiego.

Programy Inwestycyjne o Wysokiej Stopie Zysku istnieją od wielu dziesięcioleci, jeśli nie dłużej, w każdym razie istniały na długo przed powstaniem Internetu. Były one jednak dostępne jedynie finansowej elicie, minimalne wkłady wynosiły miliony dolarów, a poza tym trzeba było mieć znakomite „dojścia”.

Obecnie każdy może inwestować w HYIPy, jeśli tylko zna w podstawowym stopniu język angielski i dysponuje dostępem do internetu...

BONUS: Ebook „Jak zbudować finansowe imperium?”+

Niniejsza publikacja została stworzona w celu podniesienia Twojej świadomości z zakresu inwestowania. Jest to zbiór zasad, które warunkują sukces inwestycyjny. Większość z tych reguł powstała w oparciu o doświadczenie autora. Wszystkie natomiast są silnie zakorzenione w praktyce. Teoria została ograniczona do minimum.

W książce tej znajdziesz odpowiedzi na wiele kłębiących się w Twojej głowie pytań. Dowiesz się, jak dostrzegać pieniądze, które de facto leżą na ulicy. Nauczysz się po nie schylać i robić to na tyle szybko, by nikt inny Cię nie uprzedził. Poznasz metody rozwijania swojej kreatywności oraz zasady zarządzania kapitałem inwestycyjnym. Dowiesz się, jak funkcjonuje Twój umysł, i nauczysz się patrzeć na świat oczami inwestora.

Wartość publikacji: 20 zł.


Jak szybko do miliona?

Oto, na podstawie ścisłych matematycznych wyliczeń, jak długi czas zajęła by Ci droga od 500 do miliona dolarów, przy różnych stopach zwrotu. Chodzi nam o zyski kumulowane, re-inwestowane co miesiąc w stu procentach.

Po lewej widoczna jest miesięczna stopa zysku, po zaś prawej czas, w jakim od początkowego kapitału w wysokości 500 dolarów doszedłbyś do miliona dolarów.

5% -- 13 lat
10% -- 6 lat i 8 miesięcy
15% -- 5 lat i 6 miesięcy
20% -- 3 lata i 6 miesięcy
30% -- 2 lata i 5 miesięcy
40% -- 1 rok i 11 miesięcy
50% -- 1 rok i 7 miesięcy
60% -- 1 rok i 5 miesięcy
70% -- 1 rok i 3 miesiące
80% -- 1 rok i 1 miesiąc
90% -- 1 rok
100% -- 11 miesięcy
110% -- 11 miesięcy
120% -- 10 miesięcy
130% -- 10 miesięcy i 2 tygodnie
140% -- 9 miesięcy
150% -- 9 miesięcy

Jak grać, żeby wygrać?

Przede wszystkim musisz zdobyć podstawową wiedzę, na temat znajdowania jak najbezpieczniejszych HYIP-ów i rozpoznawania wszelkich podejrzanych symptomów. Akceptując szansę na duże zarobki akceptujesz jednocześnie duże ryzyko inwestycyjne. Dlatego właśnie wiedza, która pozwala Ci je zminimalizować jest tak cenna.

Czego potrzebujesz, by odnieść sukces w inwestowaniu w HYIPy?

  1. Potrzebujesz nieco pieniędzy, które mógłbyś bez wielkiej szkody utracić
  2. Potrzebujesz upodobania do ryzyka i nerwów ze stali
  3. Potrzebujesz też pewnej znajomości angielskiego
  4. Potrzebujesz także chęci i umiejętności uczenia się

Dla wszystkich, którzy chcą maksymalnie bezpiecznie i pewnie wejść w świat HYIPów, powstał specjalny poradnik - "HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy..."autorstwa Piotra Obmińskiego. Krok po kroku prowadzi on czytelnika, pokazując mu, co warto robić, czego unikać, na co zwracać uwagę.

Już za chwilę dowiesz się:

  • Czego potrzeba, by zarabiać na HYIPach - również nieco o psychologii inwestowania, a nawet o tym, jak szybko można zarobić milion dolarów, przy określonej stopie zwrotu
  • Jak inwestować - gdzie szukać HYIP-ów, jak korzystać z systemów wirtualnych płatności
  • Jakie strategie i taktyki możesz stosować - przekonasz się, jakie znaczenie ma wybór właściwej taktyki inwestowania
  • Jak maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo - od bezpiecznych przeglądarek internetowych, przez rozpoznawanie najbardziej godnych zaufania HYIP-ów, aż do kluczowego pytania - jak poznać, że program może wkrótce przestać płacić?

Na 143 stronach tej skarbnicy wiedzy jest jeszcze wiele ważnych informacji, o których nie wspomniałem powyżej. Sprawdź w spisie treści.

"Największy żyjący inwestor giełdowy i jeden z najbogatszych ludzi na świecie, Warren Buffet, stwierdził kiedyś, że:

Sukces w inwestowaniu nie jest skorelowany z IQ, jeśli tylko masz je powyżej 25. Kiedy posiadasz normalną inteligencję, tym czego potrzebujesz jest usposobienie pozwalające kontrolować skłonności wpędzające innych ludzi w kłopoty przy inwestowaniu." - pisze w swoim ebooku "HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy..." Piotr Obmiński.

Jeśli zamówisz od razu, zdobędziesz ten poradnik i całą zawartą w nim wiedzę za jedyne 29,90 zł (zwykle, książki na ten temat kosztują ponad 100 zł). Skorzystaj z prostego formularza poniżej - ta książka może się okazać przewodnikiem po Twojej najszybszej drodze do bogactwa:

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
390
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
29,90 zł

143 str.,
ISBN: 978-83-7582-588-6

książka + PDF gratis [?]
39,90 zł

143 str.,
ISBN: 978-83-7582-589-3

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty