Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Prawo | Pracownik niepełnoetatowy

Pracownik niepełnoetatowy

inne w tej kategorii

Przemysław Ciszek

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
30,50zł

32 str.,
ISBN: 83-7387-967-6

Profesjonalnie opracowane zagadnienia związane
z zatrudnianiem pracownika w niepełnym wymiarze pracy wraz z wzorami umów

Zatrudniasz pracowników w niepełnym wymiarze? Wykonujesz pracę na pół etatu? Potrzebujesz wiarygodnych informacji?

Prezentujemy specjalistyczną publikację, dzięki której W jednym miejscu znajdziesz wskazówki, jak prowadzić sprawy kadrowe pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze. Jeżeli jesteś pracownikiem zatrudnionym na część etatu dowiesz się, jakie masz prawa i jak rozliczany jest twój czas pracy i wynagrodzenie.

Umowa o pracę, czas pracy, urlopy wypoczynkowe
– czy wiesz jakie są prawa i obowiązki pracownika niepełnoetatowego?

Szczególne wymagania związane z zatrudnianiem pracowników w niepełnym wymiarze czasu pracy są rozproszone w Kodeksie pracy. W publikacji elektronicznej "Pracownik niepełnoetatowy" omówiono je kompleksowo, główny nacisk kładąc na: treść umowy o pracę, czas pracy, urlopy wypoczynkowe pracowników niepełnoetatowych. Z publikacji dowiesz się m.in.:

  • Jak przygotować umowę o pracę, a w szczególności jak najlepiej wypełnić punkt umowy dotyczący godzin nadliczbowych?
  • Jak powinien być rozliczany czas pracy pracownika niepełnoetatowego, jak udzielać i rozliczać urlopy wypoczynkowe tej grupy pracowników oraz jak uniknąć problemu dyskryminacji pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze (wynagrodzenie)?
  • A także dowiesz się jak sformułować zakaz konkurencji pracowników, którzy w pozostałym wymiarze są zatrudnieni u innego pracodawcy.

O Autorze

Przemysław Ciszek – prawnik, absolwent UW, specjalizuje się w tematyce prawa pracy, współtworzył Departament Prawa Pracy i Prawa Europejskiego w międzynarodowej kancelarii Haarmann Hemmelrath w Warszawie. Obecnie jest wspólnikiem w C&C Chakowski & Ciszek i wykładowcą prawa pracy w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Gotowe wzory dokumentów

W publikacji "Pracownik niepełnoetatowy" znajdziesz także wzory dokumentów przygotowane z myślą o zatrudnianiu pracowników w niepełnym wymiarze:

  • umowa o pracę z pracownikiem niepełnoetatowym;
  • informacja o możliwości zwiększenia wymiaru etatu;
  • umowa o zakazie konkurencji.

Unikatowe opracowanie dotyczące pracowników niepełnoetatowych pozwoli zaoszczędzić czas (nie trzeba przeglądać kilku książek aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas problemy), a także pieniądze.

Aby zdobyć kompleksowe informacje o tej grupie pracowników należałoby wydać kilkaset złotych na inne pomoce omawiające ogólnie zagadnienia z zakresu prawa pracy. W publikacji "Pracownik niepełnoetatowy" masz wszystko czego Ci trzeba pod ręką.

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
300
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
30,50 zł

32 str.,
ISBN: 83-7387-967-6

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty