Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Informatyka | Visual Basic 2005 Express i MySQL

Visual Basic 2005 Express i MySQL

inne w tej kategorii

Łukasz Peta

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97zł

108 str.,
ISBN: 978-83-7582-414-8

książka + PDF gratis [?]
29,97zł

107 str.,
ISBN: 978-83-7582-415-5

Jak szybko i prosto możesz stworzyć własną aplikację bazodanową (MySQL) napisaną w Visual Basic 2005 .NET?

Programiści Microsoftu chcąc maksymalnie uprościć pisanie programów stworzyli Visual Basic 2005 .NET. Jak zapewne się orientujesz, język Visual Basic już od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie.

Jeden, konkretny i ważny temat...

Na rynku jest bardzo dużo książek dotyczących języka Visual Basic, jednak niniejsza publikacja jest o tyle wyjątkowa, że dotyczy przede wszystkim tematu baz danych i na dodatek dostępna jest w wersji elektronicznej, przez co jest znacznie tańsza i łatwo można w niej wyszukiwać interesujących fragmentów.

Ebook "Visual Basic 2005 Express i MySQL" uczy zarówno składni języka Visual Basic jak również zasad tworzenia aplikacji opartych o bazę danych MySQL dla systemu Windows w tym języku, a został napisany głównie z myślą o początkujących programistach.

Dzięki publikacji "Visual Basic 2005 Express i MySQL":

  • Poznasz podstawową składnię i możliwości Visual Basica wykorzystując bazę danych MySQL.
  • Nauczysz się sprawnie i efektywnie operować danymi, oraz opracowować i tworzyć bazy danych w języku Visual Basic.
  • Napiszesz swój pierwszy, rozbudowany program bazodanowy w oparciu o Visual Basic i kody źródłowe dołączone do ebooka.

Zaprojektuj i napisz własną aplikację bazodanową
w oparciu o Microsoft Visual Basic .NET 2005 Express
i MySQL

W publikacji "Visual Basic 2005 Express i MySQL" przedstawiony został sposób pisania w pełni funkcjonalnego programu do zarządzania kontaktami, krok po kroku – w oparciu o dołączony do ebooka kod źródłowy napiszesz bezproblemowo każdy inny program bazodanowy.

Ebook "Visual Basic 2005 Express i MySQL" uczy zarówno składni języka Visual Basic jak również zasad tworzenia aplikacji opartych o bazę danych MySQL dla systemu Windows w tym języku.

Publikacja pokazuje krok po kroku jak wykonać daną rzecz, a dzięki załączonym kodom źródłowym istnieje możliwość sprawdzenia jak daną czynność wykonał autor.

Zdobądź darmowy fragment e-Booka+

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz aby otrzymać zupełnie za darmo fragment publikacji pt.: "Visual Basic 2005 Express i MySQL".

Proszę o dostarczenie na mój adres za darmo fragmentu ebooka "Visual Basic 2005 Express i MySQL".
Przeczytałem/am i w pełni akceptuję regulamin serwisu Złote Myśli, oraz politykę prywatności, która gwarantuje mi, że mój adres email nie zostanie nikomu udostępniony i w każdej chwili bede mógł/mogła usunąć go z bazy serwisu Złote Myśli.

Jak jeszcze skorzystasz na ebooku "Visual Basic 2005 Express i MySQL"?

  • Dowiesz się jak szybko i efektywnie tworzyć aplikacje bazodanowe w oparciu o technologię .NET
  • Będziesz miał dużą satysfakcję z samodzielnego tworzenia i nauki czegoś nowego.
  • Będziesz budował swój potencjał programisty znającego coraz więcej aspektów programowania.

Pamiętaj, że ebook "Visual Basic 2005 Express i MySQL" przeznaczony jest głównie dla osób początkujących, które chcą poznać ten język programowania i jego możliwości wykorzystania z bazami danych. Oczywiście osoby, które znają język Visual Basic z pewnością także znajdą tutaj coś dla siebie, jeśli interesuje ich wykorzystanie baz danych. Ta publikacja jest po prostu bardzo konkretna w temacie, który opisuje.

Ogromną zaletą języka Visual Basic jest jego prostota i ogromne możliwości oraz to, że firma Microsoft zdecydowała się udostępnić użytkownikom w pełni funkcjonalną wersję Visual Basic .NET 2005 Express zupełnie za darmo (również dla aplikacji komercyjnych) – przez co staje się jeszcze bardziej popularny!

BONUS: kody źródłowe!+

Wraz z ebookiem, otrzymasz pakiet kodów źródłowych z aplikacji Visual Basic 2005 Express, omawianych w publikacji, dzięki czemu łatwiej zrozumiesz na czym polega ich funkcjonowanie i będziesz mógł sprawdzić je łatwo w praktyce.

Zanim zdecydujesz się na zakup, spróbuj znaleźć podobną publikację w tak niskiej cenie. Książki programistyczne kosztują średnio po 40 zł. Tutaj możesz zdobyć konkretną wiedzę w nowoczesnej formie, znacznie taniej.

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97 zł

108 str.,
ISBN: 978-83-7582-414-8

książka + PDF gratis [?]
29,97 zł

107 str.,
ISBN: 978-83-7582-415-5

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty