Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Ezoteryka | Tarot, Twój klucz do przyszłości

Tarot, Twój klucz do przyszłości

inne w tej kategorii

Sergiusz Kizińczuk

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97zł

198 str.,
ISBN: 978-83-7582-582-4

Tylko dla tych, którzy chcą odkryć czym naprawdę jest Tarot i poznać swoją przyszłość poprzez wróżenie z kart

OSTRZEŻENIE: Tarot jest skuteczny, ale bywa także niebezpieczny.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakby to było, gdybyś potrafił przewidywać przyszłość? Na pewno słyszałeś o legendarnych postaciach, prorokach, jak na przykład Nostradamus, tworzących przepowiednie, które sprawdzały się w przyszłości.

Czy wiesz, że Tarot posiada najwyższą sprawdzalność przepowiedni wśród wszystkich sztuk wróżebnych?

Od początku swego istnienia człowiek chce wyprzedzić czas, zajrzeć za zasłonę przyszłości. Robił to na różne sposoby, wróżył z gwiazd, wróżył z lotu ptaków. Wraz z rozwojem gatunku ludzkiego następował rozwój sztuk dywinacji.

Dziś wiele się nie zmieniło, nadal pragniemy wiedzieć, co nas spotka. Kiedyś jednak sztuki wróżebne były dostępne tylko dla wtajemniczonych. Otoczone niezwykłą tajemnicą, często przekazywane z pokolenia na pokolenie, niedostępne. Dziś niemal każdy może wróżyć, każdy znajdzie metodę dostępną dla siebie.

Czym jest tarot?

Tarot, to 78 kart z dziwnymi kolorowymi wizerunkami, które odsłonią przed Tobą tajemnicę przyszłości, jeśli tylko będziesz tego chciał. Na pewno widziałeś już karty Tarota, niektóre mroczne, intrygujące, tajemnicze.

 

Dzięki tym kartom zajrzeć możesz za zasłonę przyszłości. To tak, jakbyś o krok wyprzedził własny los! Fajnie byłoby wiedzieć, co myśli Twój Los zanim On o tym pomyśli, co? :-) Tarot jest otoczony magiczną mgłą tajemnicy, ale już za chwilę może stać się Twoim przyjacielem, powiernikiem.

Już za chwilę możesz dowiedzieć się, czym naprawdę jest Tarot. Nie tylko fakty i mity!

Kiedy przeczytasz ebooka "Tarot, Twój klucz do przyszłości", już nikt nigdy nie oszuka Cię bajką, jakich wiele na temat Tarota. Będziesz wiedział jakie są fakty i mity związane z tarotem, będziesz potrafił wróżyć z kart, a Twoje wróżby będą się sprawdzały.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Pamiętaj, że Tarot to wspaniałe narzędzie do pracy z samym sobą, z własnym wnętrzem. To również drzwi do przyszłości, które samodzielnie możesz otworzyć. Możesz stać się Magiem, lecz jeśli zboczysz, jeśli będziesz szukał powiązań z czarną magią... sam przeczytaj co się stanie: "Tarot, Twój klucz do przyszłości"

"Wiedza zawarta w tej publikacji pozwoli Ci na samodzielne stawianie kart Tarota, poznasz historię kart, ich interpretacje. W Twoje ręce trafi narzędzie o niespotykanej mocy wróżebnej. Sprawdzalność przepowiedni kart Tarota uznana jest za najwyższą wśród wszystkich sztuk wróżebnych!"

Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się tylko jak bardzo przydałaby Ci się moc "zaglądania" w przyszłość. Nawet biznesmeni korzystają z porad tarocistów przed podejmowaniem krytycznych decyzji i traktują to jako swojego rodzaju doradztwo. Tarot może stać się Twoim osobistym, darmowym doradcą.

Wraz z ebookiem otrzymasz także:

BONUS:+

Specjalny pakiet grafik zawierających całą talię kart: "Universal Wait Tarot" w skali 1:1. Będziesz mógł wydrukować i wyciąć te karty, aby korzystać z nich w trakcie ćwiczeń, zanim kupisz sobie prawdziwą talię.


I to wszystko za jedyne 19,97 zł, w niespotykanej dotychczas formie i w jedynym na polskim rynku tak praktycznym opracowaniem dotyczącym Tarota.

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
190
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,97 zł

198 str.,
ISBN: 978-83-7582-582-4

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty