Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Rozwój osobisty | Odrodzenie Feniksa

Odrodzenie Feniksa

inne w tej kategorii

Nikodem Marszałek

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
24,90zł

217 str.,
ISBN: 978-83-7582-219-9

książka + PDF gratis [?]
39,90zł

226 str.,
ISBN: 978-83-7582-220-5

audiobook w MP3 [?]
27,90zł

282 min.,

lektor: Tomasz Kućma

Witaj na stronie książki, która najdłużej ze wszystkich zajmowała pierwsze miejsce na liście bestsellerów Złotych Myśli. Nie ma też chyba drugiej takiej w naszym wydawnictwie, która zbierałaby tak entuzjastyczne opinie czytelników, napawała ich takim optymizmem i energią do życia, a przede wszystkim ... pomagała im rozwinąć skrzydła!

 Przeczytaj opinie Czytelników na temat "Odrodzenia Feniksa":

"Znakomita publikacja, która wpłynęła na mnie pozytywnie. Nikodem Marszałek stał się zdecydowanie moim faworytem. Czytanie było dla mnie ogromną przyjemnościa, a biorąc pod uwagę opisy doświadczenia autora miałem pewność, że czytam dzieło sztuki. Ta książka zawiera wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcie sukcesu. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam wszystkich wojowników."

- Mariusz Chodysz, Mam 21 lat, technik elektryk

"Świetna pozycja, bardzo mocno przemawiająca do czytelnika. Większość treści zamienić by można na cenne cytaty. Ebook dla tych, którzy chcą pozytywnie się nakręcić lub zacząć wszystko od nowa, ale postępując sprytniej, mądrzej. Polecam!"

Marcin Jaskulski, Ekonomista, numizmatyk    

 Poznaj sekrety zwykłych ludzi,
którzy osiągają niezwykłe rezultaty
i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma

Często sukces jest odpychany przez złe słowa, czyny i obrazy z młodości. Niestety można  podziękować za to w dużej mierze swoim dawnym kolegom, rodzicom, przyjaciołom, telewizji, gazetom. Pamiętaj, że Twój sukces będzie największą zemstą dla ich słów "nie dasz rady, nie uda Ci się, daj sobie spokój, Ty chcesz to zrobić, osiągnąć?".

Powiem Ci coś: to wszystko się nie liczy, jeśli przeczytasz i zastosujesz od zaraz prawa i techniki, które pomagają ludziom na całym świecie w osiąganiu ich celów i marzeń.

EXTRA: Posłuchaj fragmentu "Odrodzenia Feniksa" w postaci audiobooka, zanim zdecydujesz się skorzystać z pełnej wersji:


Motywacja

Jeśli zgadzasz się ze stwierdzeniem, że istnieją książki, które mogą odmienić Twoje życie, jesteś na właściwej drodze, jeśli uważasz, że to niemożliwe i że nic się nie zmieni w Twoim życiu, także masz rację. Nikt nie będzie pchał Cię do przodu. Tylko Ty sam możesz oprzeć drabinę o właściwą ścianę i zacząć się po niej wspinać.

Teraz masz jednak okazję otrzymać skuteczne techniki, dzięki którym Twoje szczeble na drabinie zmaleją ze 100 do 10, drabinę zamienisz na dźwig, ścianę zamienisz w murek, osiągając sukces znacznie szybciej niż myślisz.

"Sukces jest dziełem przypadku. Zapytaj się o to każdego nieudacznika"

- Earl Wilson

Kto jeszcze chciałby się wyrwać
z wyścigu szczurów?

Publikacja ta  wyróżnia się praktycznym podejściem do tematu, opartym na latach udokumentowanego badania naukowego. Tematyka ta została najprawdopodobniej po raz pierwszy w Polsce przedstawiona w takiej formie. Autor zainwestował 7 lat swojego życia w zgłębianie odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego niektórzy ludzie więdną jak plewy, które rozmiata wiatr, a inni kwitną rozwijając się przez wiele kolejnych lat?"

Autor poradnika "Odrodzenie Feniksa", Nikodem Marszałek, jest specjalistą w dziedzinie motywacji, którą zajmuje się od 7 lat. Przez ten okres uczył się bezpośrednio u takich światowych autorytetów jak: Zig Ziglar, Brian Tracy, Dexter Yager, Dr. Denis Waitley, w Polsce natomiast propaguje do dziś kursy związane z rozwojem osobistym dla firm sprzedaży bezpośredniej oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmuje się także motywacją sportowców oraz studentów.

Jego osobistym mentorem i konsultantem był sam Robert Kiyosaki, u którego podczas osobistych spotkań zdobywał cenną wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w życiu i w biznesie.

Dzisiaj pomimo tak zaawansowanej techniki i wysokich standardów życia, ciągle podejmujemy błędne decyzje. Nasza wygrywająca średnia ciągle spada, warunki ekonomiczne ciągle się zmieniają, nasz praca i awans są niepewne.

Zadajemy sobie pytania: "Co jest nie tak, gdzie leży problem? Szef ciągle mnie pomija przy awansie, jednak młodsi, mniej utytułowani, czasem bez doświadczenia zgarniają laury zwycięstwa. Dawny kolega ze szkoły jeździ najnowszym Mercedesem, koleżanka z mężem budują sobie willę. Dlaczego to wszystko dzieje się bez mego udziału? Przecież zasługuję na to wszystko!"

Możesz mieć 3 książki zamiast 1: zobacz+

Twój Sukces w Twoich rękachTę publikację, możesz zakupić w specjalnym pakiecie "Twój Sukces w Twoich rękach".
Dzięki temu zaoszczędzisz 35,20 zł, oraz zdobędziesz jeszcze 2 książki, które stanowią idealny zestaw dla każdego, kto myśli na poważnie o zmianach w swoim życiu i chce osiągnąć sukces. Osobiście polecam i daję gwarancję, że będziesz zadowolony z tych publikacji.

 

Bycie zwycięzcą jest nastawieniem, sposobem życia. "Odrodzenie Feniksa" to naukowe podejście i jednocześnie ćwiczenie, jakie powinieneś poznać. Jeżeli rozpoznasz i zaczniesz rozwijać to co już masz - zadziwisz innych. Już za chwilę możesz odkryć:

 • 7 zasad, które wykorzystują zwykli ludzie w osiąganiu niezwykłych rezultatów.
 • 9 praw rządzących osobistym sukcesem.

SukcesPamiętaj, że dzięki publikacji "Odrodzenie Feniksa":

 • Odkryjesz, jak stosować uniwersalne prawa, które stosują mistrzowie olimpijscy, gwiazdy kina, guru sprzedaży oraz najlepsi menadżerowie do osiągania sukcesu.
 • Stworzysz nowy optymistyczny sposób życia.
 • Zharmonizujesz pięć stref życiowych, by utrzymać się w strefie zwycięzców.
 • Zbudujesz swój nowy prawdziwy wizerunek własny.
 • Skutecznie wyznaczysz i osiągniesz swoje cele.
 • Odkryjesz, jak korzystać z nieograniczonej osobistej kreatywności.
 • Już nigdy nie zadasz pytania: "Dlaczego nie ja?"

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

"Już od jakiegoś czasu czytuję różne publikacje związane z samodokolnaleniem i choć mam za sobą Roberta Kyiosaki czy Briana Tracy, to ta książka naprawdę mnie urzekła do tego stopnia, że wertowałem ją po kilka razy. Nadal od czasu do czasu do niej zaglądam, aby sobie utrwalić co nieco i jeszcze lepiej ją zgłębić. Nie wiem czy tylko mnie się tak spodobała ale szczerze mogę ją polecić każdemu, bez względu na etap w życiu, na jakim aktualnie się znajduje."

- Grzegorz Utnik, 24 lata - student   

Pamiętaj, że ryzykujesz wyłącznie tym, że po opanowaniu zawartego w publikacji "Odrodzenie Feniksa" materiału, nic Cię nie będzie w stanie zatrzymać na drodze do sukcesu. Jest to jedna z tych książek, po której przeczytaniu stwierdzasz "Że też nie wiedziałem tego wcześniej! Moje życie byłoby o wiele bardziej spełnione!" Nie zastanawiaj się dłużej jak bardzo byś załował, gdybyś tej ksiązki nie przeczytał - zdobądź "Odrodzenie Feniksa" i rozwiń skdzydła na swojej drodze do sukcesu.


Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Odrodzenie Feniksa" , dzięki której otrzymam niesamowity ładunek energetyczny, który doprowadzi mnie do sukcesu
 • Dołączę do grona setek Czytelników, którzy byli zachwyceni motywacyjnym tonem autora - Nikodema Marszałka i całą jego publikacją. Być może uznam tę książkę za rewolucyjną w moim życiu
 • Wiem, że ta książka nie pozwoli mi, abym przestał użalać się nad sobą i zastanawiać się dlaczego mi się nie udaje. Dzięki lekturze po prostu zacznę działać!

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
390
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
24,90 zł

217 str.,
ISBN: 978-83-7582-219-9

książka + PDF gratis [?]
39,90 zł

226 str.,
ISBN: 978-83-7582-220-5

audiobook w MP3 [?]
27,90 zł

282 min.,

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty