Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Zakłady bukmacherskie, hazard | Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera

Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera

inne w tej kategorii

Krzysztof Pawłowicz

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90zł

170 str.,
ISBN: 978-83-7582-375-2

książka + PDF gratis [?]
32,90zł

173 str.,
ISBN: 978-83-7582-376-9

Spowiedź pokerzysty... czyli jak wygrywać w pokera - pokerzysta i krupier w kasynie dzieli się doświadczeniem

Czy wiesz już, że poker nie jest grą, w której zawsze wygrywa gracz z najlepszym układem kart?
Poker to gra oszustw.
Oczywiście nie chodzi tu o oszustwa polegające na grze znaczonymi kartami (chociaż takie sytuacje nadal mają miejsce w pokerze).

Oszustwo w pokerze (blef) polega na przekonaniu przeciwnika, iż nasze karty są lepsze od jego kart lub na odwrót, że są słabsze (kiedy w rzeczywistości są lepsze). Nigdy nie należy wierzyć dobrym graczom w pokera. Dla nich blef jest całym życiem, dzięki któremu wygrywają kolejne pule gry.

Pokerzysta zdradza sztuczki, metody i strategie gry, dzięki którPoker texas hold'emym będziesz wygrywać

 

Dowiesz się nie tylko o zasadach, stylach i strategiach gry. Nauczysz się podejmować trafne decyzje, mylić graczy i zgarniać kolejne pule. Może właśnie dla Ciebie przygoda z pokerem skończy się grą w WSOP (World Series of Poker) - najbardziej znanym pokerowym turnieju na świecie emocjonującym graczy z całego globu.

Dzięki poradnikowi "Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera":

    Poker Poznasz zasady trzech głównych, najpopularniejszych i najbardziej emocjonujących odmian pokera - Texas Hold'em, Omaha Hold'em i 7 Card Stud Poker;

    Poker Oraz, co jest o wiele ważniejsze - nauczysz się skutecznych strategii do tych gier;


Zanim do tego dojdzie będziesz musiał spędzić przy stołach trochę czasu. Dowiesz się, gdzie grać, by bez inwestowania swoich środków mieć szansę na wygraną. Odkryjesz również miejsca, gdzie możesz doskonalić swoje umiejętności.

"Dzięki lekturze,którą zamówiłem i przeczytałem jak na tę chwilę przestałem przegrywać w pokera. Sama gra wydawałaby się taka prosta, lecz niejednokrotnie ta właśnie prostota prowadziła do wyzerowania mojego konta. Na szczęście to już przeszłość: poznane nowe techniki gry i obliczenia z tej książki już przy pierwszym zastosowaniu polepszają moje wyniki w grze. Polecam tę książkę wszystkim,którzy rozpoczynają przygodę lub życie z pokerem!!! Może spotkamy się przy jednym stoliku? Pozdrawiam i dziękuję za KSIĄŻKĘ!!! "

- Tomasz Stankowski, mam 35 lat pracuję zawodowo jako kierowca i mam nadzieję, że już niebawem zmienię swój sposób zarabiania pieniędzy!!!Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Doświadczenie i cierpliwość to klucze do sukcesu

Pewna trudność polega na tym, że poker nie jest grą, którą da się opisać liniowo. Potrzebne jest olbrzymie doświadczenie, wiedza i przede wszystkim cierpliwość, której większości graczy brakuje. Dlaczego? Zobacz, czego jeszcze dowiesz się już niebawem:

 • Jak nie popełniać błędów w takcie gry?
 • Jak umiejętnie zarządzać swoją pulą pieniędzy?
 • Jak stworzyć swój własny, unikalny profil gracza?
 • Jakich programów wspomagających grę używają gracze w Internecie i gdzie je można znaleźć?
 • Jakich pomocy możesz użyć w grze w realu i w Internecie?
 • Jak uniknąć oszustów i jakich oni używają programów?
 • Gdzie warto grać i gdzie nie inwestując pieniędzy możesz wygrać realne pieniądze?
 • Wszystkiego, co jest potrzebne, by zaistnieć w świecie, w którym codziennie miliony ludzi z całego świata siadają przy stołach do pokera.

  "Jestem początkującym pokerzystą i powiem szczerze, że dopiero po przeczytaniu tej książki zrozumiałem, o co tu tak naprawdę chodzi, na co zwracać uwagę. Dzięki niej zacząłem się rozwijać, bo okazało się, że wcześniej byłem przy stole po to, żeby oddawać swoje żetony! No i w końcu zająłem drugie miejsce w freerollu i wygrałem pierwsze pieniądze! Polecam!"

  - Tyfus

Dowiedz się, jak to wygląda "od kuchni" - są rzeczy, które może powiedzieć Ci tylko doświadczony pokerzysta i KRUPIER w kasynie...

Już teraz skorzystaj z prostego formularza poniżej, by zainwestować w swoją wiedzę na temat pokera. Dzięki temu zdobędziesz ogromną przewagę nad innymi graczami. Pomyśl tylko, ile satysfakcji i pieniędzy dadzą Ci wygrane...

 "Dzięki tej książce wygrywam prawie wszystkie freerolle. Zyski są ogromne. Systemy omówione w ebooku są w 100% skuteczne!"

- Andrzej Szopiński

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera", dzięki której poznam strategie, sztuczki i metody gry, dzięki którym zacznę wygrywać.
 • Wiem, że otrzymam 173 strony zawierające informacje dotyczące trzech głównych, najpopularniejszych i najbardziej emocjonujących odmian pokera - Texas Hold'em, Omaha Hold'em i 7 Card Stud Poker.
 • Będę uchodził wśród znajomych za eksperta i zacznę zarabiać dobre pieniądze na grze.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
320
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90 zł

170 str.,
ISBN: 978-83-7582-375-2

książka + PDF gratis [?]
32,90 zł

173 str.,
ISBN: 978-83-7582-376-9

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty