Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Rozwój osobisty | Duchowa rEwolucja

Duchowa rEwolucja

inne w tej kategorii

Atman Atman

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90zł

262 str.,
ISBN: 978-83-7582-035-5

Jak poprzez rozwój duchowy osiągnąć szczęście,
żyjąc mądrzej i bardziej świadomie?

Jeśli czytasz ten tekst, to z pewnością jesteś osobą otwartą na duchowe podejście do życia i albo jesteś na etapie szukania swojej drogi w życiu, albo chcesz wpłynąć na swój rozwój duchowy jeszcze bardziej poprzez poznanie różnego rodzaju technik rozwoju wewnętrznego.

Ta książka jest skrzydłem, które Ci daję,
drugie wypracuj sam

Trafiłeś na kompetentną publikację, która jasno, prosto i przejrzyście omawia wszystkie zagadnienia związane z duchowością, samoświadomością i rozwojem wewnętrznym.

Autor zebrał w tej książce najważniejsze kwestie związane z rozwojem duchowym. Opisał szczegółowo, na bazie własnych doświadczeń, zarówno techniki, które warto stosować, jak i zmiany na lepsze, które zachodzą w naszym umyśle i życiu. Omawia wszystkie pułapki, jakie czyhają nawet na obeznanych z tymi zagadnieniami. Przedstawia również swoje wyniki badania różnych osób i opinie o znanych w świecie ezoteryki osobach.

„Czy wiesz, że posługując się świadomością rozróżniającą, możesz być w stanie szybko wychwycić prawdę, jaka wyłania się z jakiegoś przekazu – nauk obecnie żyjących lub kiedyś nauczających mistrzów i przekazów duchowych?”

Ebook „Duchowa rEwolucja” to jedyna tego typu publikacja na rynku polskim. Mówi śmiało i z dużym zrozumieniem o takich zagadnieniach, jak: rozwój duchowy, rozwój wewnętrzny i rozwój świadomości. Autor rozważa szczegółowo wiele wątków pobocznych, na które inni nie zwracają uwagi.

Osoby, które cenią rozwój duchowy, dowiedziały się z tego ebooka:

 • Czym tak naprawdę jest rozwój duchowy?
 • Jakie są najlepsze techniki wspomagające rozwój świadomości?
 • Jak sobie radzić z niespokojnym umysłem?
 • Jak nawiązać kontakt z intuicją i jak wykorzystywać jej podpowiedzi?
 • Dlaczego Twoja religia nie mówi Ci całej prawdy?
 • Kim naprawdę był Jezus Chrystus?
 • Dlaczego Kubuś Puchatek jest bardzo uduchowiony?
 • Jak ominąć manipulatorów, oszustów oraz sekty?
 • Jakie największe błędy popełniają adepci rozwoju duchowego?
 • Dlaczego tak naprawdę boimy się prawdy?
 • Gdzie jest źródło szczęścia i miłości i jak z niego czerpać?

Jeśli interesuje Cię ezoteryka, parapsychologia, medytacja, rozwój duchowy i świadomości, analizy psychometryczne, z pewnością czytając publikację „Duchowa rEwolucja”, znacznie rozszerzysz i uporządkujesz swoją wiedzę o tych zagadnieniach.

Dowiedz się, jak otworzyć się na intuicję i wewnętrzną mądrość. Jeśli natomiast wiesz niewiele o tych obszarach wiedzy, to również dobrze, bo trafiłeś od razu na publikację, która Ci wiele wyjaśni.

Ktoś mógłby powiedzieć, że w tej książce znajduje się wiedza i mądrość, jakiej nie znajdziesz w wielu innych książkach. Pamiętaj o tym, że rozwój duchowy nie jest jakimś sekretem i nie dotyczy tylko mnichów medytujących samotnie wysoko w górach.

Zdobądź darmowy fragment e-Booka+

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a otrzymasz zupełnie za darmo fragment publikacji pt. „Duchowa rEwolucja”.

Proszę o dostarczenie na mój adres za darmo fragmentu ebooka „Duchowa rEwolucja”.
Przeczytał(em/am) i w pełni akceptuję regulamin serwisu Złote Myśli oraz politykę prywatności, która gwarantuje mi, że mój adres e-mail nie zostanie nikomu udostępniony i w każdej chwili będę mógł/mogła usunąć go z bazy serwisu Złote Myśli.

Można powiedzieć, że każdy się rozwija. Jeden nieświadomie, a inny bardziej świadomie. Zostań zatem bardziej świadomym człowiekiem. Po przeczytaniu tej publikacji będziesz w stanie odkryć swoje prawdziwe wnętrze. Poznasz samego siebie. Spójrz swoimi własnymi oczami bezpośrednio na niebo, bez szyb i firanek, jakie nakładają na nas poglądy, które wpoiły nam w dzieciństwie rodzina i środowisko.

Odważ się poznać prawdę o sobie, świecie i Bogu, nawet jeśli jesteś niewierzący. Poznaj prawdę, bo być może wykracza ona poza Twoje obecne przekonania. Zanim zamówisz ebooka i spojrzysz na świat zupełnie innymi oczyma, przeczytaj darmowy fragment tej publikacji i przekonaj się na własnej skórze, jak niewiele potrzeba, żeby zmienić naprawdę dużo w życiu.

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
190
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90 zł

262 str.,
ISBN: 978-83-7582-035-5

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty