Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | E-biznes | Google AdSense

Google AdSense

inne w tej kategorii

Andrzej Herzberg

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
26,90zł

283 str.,
ISBN: 978-83-7582-101-7

Poznaj sekrety Google AdSense.
Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej.

Czy wiesz, że niektóre strony internetowe generują kilkanaście tysięcy dolarów miesięcznego dochodu praktycznie bez większego nakładu pracy? Google AdSense to program partnerski, który umożliwia właścicielom stron zarabianie poważnych pieniędzy dzięki reklamom kontekstowym umieszczanym na ich stronach.

Czym jest program Google AdSense i jak można na nim zarobić?

Google AdSense to program partnerski dla wszystkich webmasterów, który umożliwia odpłatne wyświetlanie reklam. Właściciel witryny otrzymuje wynagrodzenie wówczas, gdy odwiedzający jego stronę kliknie w link reklamowy. Nie ma łatwiejszej metody na zarabianie pieniędzy w internecie, szczególnie że za jedno kliknięcie w reklamę programie Google Adsense możesz zarobić nawet kilkanaście dolarów!

- Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes, właściciel Polskiego Forum E-Biznesu i Policealnej Szkoły E-Biznesu Adamka.pl. Doradca w zakresie e-marketingu.

"Trudno opisać książkę, która traktuje temat od samego początku do samego końca nie pomijając po drodze żadnej istotnej informacji. Mogę powiedzieć tyle, że siadając do niej można być kompletnym laikiem w kwestii Google AdSense, a kończąc ją będziesz w wiedział wszystko, co trzeba wiedzieć aby zacząć zarabiać w tym programie.

Sunąc poprzez kolejne rodziały - książkę czyta się bardzo dobrze, trudno użyć innego słowa - zastanawiałem się nawet czy nie zająć się poważnie zarabianiem na Google AdSense - mając wiedzę z e-booka i opisane w nim narzędzia z całą pewnością wiedziałbym, co i w jakiej kolejności zrobić."

Od października 2004 roku program Google AdSense jest dostępny jest dla właścicieli stron internetowych w Polsce. Wielu webmasterów już w nim uczestniczy, jednak nikt do tej pory nie zdecydował podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Teraz jednak i Ty masz szansę skorzystać z praktycznej wiedzy, przećwiczonej na polskim rynku i w polskich warunkach.

Jak zacząć zarabiać w najbardziej dochodowym programie partnerskim dla webmasterów
- Google AdSense.

Już za chwilę, będziesz mógł się zapoznać z tym bogato ilustrowanym poradnikiem, z którego dowiesz się jak rozpocząć współpracę z Google AdSense. Nauczysz się jak umieścić reklamę na swojej na stronie. Dowiesz się jak przygotować swój serwis aby został on zaakceptowany przez redaktorów z Google. Poznasz także wszystkie ważne pojęcia związane z programem Google AdSense i nauczysz się interpretować wyniki swoich raportów.

Część I ebooka to nie tylko elementarna wiedza niezbędna do rozpoczęcia współpracy, ale również, a może przede wszystkim, zbiór cennych wskazówek, które pozwolą każdemu czytelnikowi na zarabianie pieniędzy dzięki udziałowi w najbardziej dochodowym programie partnerskim dla webmasterów.

"Aktualnie sam wypracowałem już zarobki na poziomie 20$/dzień, jednak po przeczytaniu wstępnych rozdziałów eBooka widzę, że mogę zdecydowanie więcej, a informacje tam zawarte napewno pomogą mi w osiągnięciu celu."

- Bartosz Michalski, administrator serwisu UnderPL.org

 • Co to jest CTR i czy można go kształtować tak aby osiągać większe zyski?
 • Dlaczego niektóre reklamy przynoszą większy dochód właścicielowi strony?
 • Dlaczego czasem reklamy nie wyświetlają się i jak temu zapobiec?

Pamiętaj, że wraz z pełną wersją tej publikacji otrzymasz specjaly bonus:

SPECJALNY BONUS:+

Google AdSense a podatki. Jak płacić podatki za zarobki z Google AdSense? Porada prawna doradcy podatkowego, Artura M. Brzezińskiego o wartości ok. 250 zł.

I oczywiście otrzymasz od nas wieczną gwarancję satysfakcji, dzięki której po prostu kompletnie niczym nie ryzykujesz inwestując w tego ebooka.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Czy wiesz, że podobne publikacje
kosztują za granicą około 100$?

 • Ty natomiast możesz otrzymać za jedyne 39,97 zł ebooka, który jest cennym poradnikiem dla wszystkich właścicieli stron internetowych, którzy chcą na nich zarabiać w programie Google AdSense.

"W darmowym fragmencie ebooka "Google AdSense" Autor bardzo dokładnie opisuje zasadę działania programu, więc każdy nawet początkujący webmaster będzie mógł bez większych problemów zacząć zarabiać pieniądze. W darmowej części ebooka jest wiele wartościowych porad. Według mnie niektóre z nich powinny być umieszczone w jego pełnej wersji."

- Damian Daszkiewicz, autor ebooka "Wirtualne Płatności".

 • Pełna publikacja elektroniczna "Google AdSense. Poznaj sekrety Google" to aż 235 stron niezwykle praktycznych porad, które spowodują, że Twoje zyski z Google AdSense przejdą Twoje najśmielsze wyobrażenia.
 • Dodatkowo, w pełnej wersji ebooka znajdziesz też hasło dostępu do płatnego serwisu, w którym Autor publikuje najnowsze informacje i uzupełnienia do publikacji. Ty będziesz miał dostęp do tego serwisu ZA DARMO, jeśli zainteresuje Cię pełna wersja ebooka.

Rzetelna i sprawdzona wiedza, dzięki której wiele osób pozazdrości Ci zysków generowanych przez Twoją stronę internetową.

Zobacz zatem, co Cię czeka w pełnej wersji ebooka:

 • Dobry temat, czyli jak tematyka strony może wpłynąć na Twoje dochody.
 • Gotowe pomysły na dochodową witrynę!

* 12 sposobów na efektywne zarabianie z Google AdSense czyli zbiór tipsów, które dadzą solidnego kopa Twoim dochodom! *

"W tej publikacji najbardziej mi się podoba to, że autor opisuje NIE to co można zrobić, lecz to co już sam zrobił i w opisywany sposób osiągnął sukces."

- Krzysztof Abramek, autor "Zostań SuperPartnerem!", www.offshore.eurobiz.com.pl

 • Jak powinna wyglądać konstrukcja graficzna strony?
 • Jak zachowuje się odwiedzający witrynę internauta i jak sterować jego reakcjami?
 • Jak umieścić wyszukiwarkę Google na swojej stronie i dzięki temu zarabiać dodatkowe pieniądze?
 • Jaki wpływ na Twoje zarobki ma pozycja w wyszukiwarkach?
 • Jak znaleźć się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych stron?
 • Jak kierować "dobry" ruch na swoją stronę?
 • Co to jest Crosslinking?

Od Autora:

"Spróbuj nie myśleć o tym, że w moim ebooku znajdziesz sugestywne opisy jak osiągnąć duże dochody, albo też jak bardzo pod jego wpływem może zmienić się Twoje życie. Nie myśl też, że znajdziesz tutaj cudowną receptę na łatwy i szybki zarobek. "Google AdSense. Poznaj sekrety Google. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie" to po prostu obszerne, praktyczne opracowanie, zawierające masę cennych porad i informacji dla wszystkich zainteresowanych dochodowym wykorzystaniem internetu, poparte przykładami dochodowych witryn.

Najważniejsza dla dochodów w programie Google AdSense dla webmasterów jest ilość kliknięć w link sponsora. Jako grafik z prawie piętnastoletnim doświadczeniem w reklamie wiem doskonale jak kierować uwagę na określone elementy na stronie. Znam setki chwytów i rozwiązań, często bardzo prostych lecz niesamowicie skutecznych. Pokażę Ci jak wykorzystać takie triki dla podniesienia efektywności i zwiększenia Twoich zarobków.

Dzięki eksperymentom i badaniom, które przeprowadzałem na wielu stronach internetowych poznałem doskonale mechanizmy rządzące systemem reklam kontekstowych Google. Pozwoliło mi to w stosunkowo krótkim czasie osiągnąć przyzwoity poziom dochodów. Początki nie były jednak łatwe. Podobnie jak wielu początkujących "adsensowiczów" moje dochody nie przekraczały dolara dziennie. Dziś dzięki zastosowaniu poznanych przeze mnie reguł, oraz wykorzystaniu swojej wiedzy graficznej zarabiam dziennie kilkadziesiąt dolarów, co daje miesięcznie zarobek zbliżający się do 2000 zł. Wielu polskich webmasterów, mimo, że jest w programie tak jak ja, od samego początku jego aktywności w naszym kraju, do dziś nie osiągnęło takiego poziomu. Moje dochody rosną z miesiąca na miesiąc, a to dzięki zasadom, które zastosowałem i dzielę się nimi z Tobą w tej publikacji.

Spora część wiedzy o programie Google AdSense wynika z moich rozległych kontaktów poza granicami Polski. Zanim Google umożliwiło naszym webmasterom uczestnictwo w programie wielu moich przyjaciół już w nim uczestniczyło. Rozdział - "Co wiedzą inni" to bezcenny zbiór doświadczeń, które skrzętnie notowałem i dziś mogę się nimi podzielić.

Długo zastanawiałem się nad zebraniem i opublikowaniem mojej wiedzy o zarabianiu w programie partnerskim Google AdSense. I pewnie nigdy bym tego nie zrobił gdyby nie jedna osoba. Damian Daszkiewicz - autor książek informatycznych oraz ebooka "Wirtualne Płatności", to człowiek, który odpowiednio mnie zmotywował i skierował do wydawnictwa "Złote Myśli". Właściwie dzięki niemu powstała ta publikacja."

- Andrzej Herzberg, Autor ebooka "Google AdSense"

Czego jeszcze dowiesz się z publikacji
"Google AdSense. Poznaj sekrety Google"?

 • Jak pozyskać dużą ilość linków i nie dać się oszukać przez naciągaczy?
 • Jak i gdzie się reklamować?
 • Reklama darmowa i płatna. 8 sposobów na dobrą reklamę.
 • Co to są kanały i jak je wykorzystać dla podniesienia dochodu?
 • Przykłady dochodowych witryn, które już wdrożyły program Google AdSense.
 • Lista najlepiej "płacących" słów kluczowych.
 • Jak zrealizować wypłatę (czek) i nie dać się ograbić przez banki?
 • Jak mierzyć skuteczność swojej witryny?
 • Skrypt do pomiaru skuteczności i efektywności reklam na stronie.
 • Skrypt do sprawdzania, które słowa są aktualnie najbardziej popularne i najlepiej płatne.
 • Zarabianie z Google AdSense a podatki.
 • Jak odfiltrować niechciane reklamy (np. reklamy konkurencji)?

"To aktualnie jedyny polski ebook, w tak przystępny sposób opisujący możliwości zarobkowania z Google AdSense, poza podstawowymi informacjami dla początkujących zawiera zaawansowane, bezcenne porady pomocne przy tworzeniu skutecznej i dochodowej witryny."

Czy już uświadomiłeś sobie jak niezwykłą szansą może być dla Ciebie wiedza zawarta w ebooku "Google AdSense. Poznaj sekrety Google"? Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, to zobacz co ponadto otrzymasz wraz z ebookiem jako specjaly bonus:

BONUS:+

Google AdSense a podatki. Jak płacić podatki za zarobki z Google AdSense? Porada prawna doradcy podatkowego, Artura M. Brzezińskiego o wartości ok. 250 zł!

Zastanów się na spokojnie, jak szybko zwrócą Ci się zainwestowane w tego ebooka pieniądze. Autor ebooka zarabia na Google AdSense po kilkadziesiąt dolarów dziennie. Ty też tak możesz, jeśli skorzystasz z tej okazji i wykorzystasz wiedzę z ebooka w praktyce.

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
260
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
26,90 zł

283 str.,
ISBN: 978-83-7582-101-7

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty