Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Relacje międzyludzkie | Oblicza zdrady

Oblicza zdrady

inne w tej kategorii

Michał Dziurdzik

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
21,70zł

78 str.,
ISBN: 978-83-7582-345-5

książka + PDF gratis [?]
31,70zł

80 str.,
ISBN: 978-83-7582-346-2

Jak zdradzać, jak wykryć zdradę, oraz jak do niej nie dopuścić? Ujawniamy tajemnice tych, którzy zdradzają.

Czy wiesz jak dużo potrzeba aby zdradzić? Jak myślisz? Wystarczą lata, miesiące, tygodnie a może tylko minuty? Kiedy tak naprawdę zaczyna się zdrada? Co jest jej przyczyną? Na te i wiele innych nurtujących Cię pytań masz szansę znaleźć odpowiedzi.

Uważasz może, że Ciebie ten problem nie dotyczy? Ciebie to nigdy nie dotknie? Masz szczęśliwy związek, ufasz swojej drugiej połowie. Nie dostrzegasz niczego niepokojącego.

Zaraz... nie dostrzegasz... taaaak... a wiesz może na co powinieneś zwracać uwagę? Wystarczy, że partner nocuje w domu i to znaczy, że nie zdradza? Musisz wiedzieć, że o zdradzie świadczą najczęściej drobne sygnały - jedynym warunkiem aby je odebrać jest tylko ich znajomość.

Zdrada może spotkać każdego. Czy chcesz wiedzieć jak ją dostrzec lub ustrzec się przed nią?

"Dzięki tej pozycji uratowałam swój związek. Zrozumiałam, że mój partner zmienia się i że może to prowadzić tylko i wyłącznie do zdrady. Dziękuje bardzo, ten ebook uratował moje dotychczasowe życie."

- Daria Zalewska

"Gdybym tylko wcześniej wiedziała to czego z tego ebooka się dowiedziałam nie cierpiałabym tak bardzo."

- Jola Sułek

Jak się zachowywać,
gdy zdrada wyjdzie na jaw?

Być może udało Ci się odkryć zdradę? Zastanawiasz się co dalej? Chcesz wiedzieć jak postąpić, co robić, co może Cię bardziej pogrążyć a co może być balsamem kojącym Twoje rany?

Samodzielne zdobywanie wiedzy na ten temat niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem. Każdy co prawda przeżywa takie dramaty na swój sposób, jednak pewne doświadczenia są wspólne dla wszystkich - poznaj je. Ucz się na błędach innych.

"Zrozumiałem dlaczego ludzie zdradzają, mój następny związek będzie pełniejszy, lepszy i nie zranię już nikogo. Teraz już wiem co czuje osoba którą została zdradzona, nigdy więcej..."

- Daniel Zolf

"Dziekuję bardzo. Wszystko co zostało napisane w tym ebooku się sprawdza. Szkoda tylko, że w moim życiu też."

- Anna Rapacz

Czy wiesz, że zdrada może zostać naprawdę skutecznie ukryta? Dowiedz się jak to zrobić.

A może to Ty zdradzasz? Do tej pory udaje Ci się to ukrywać. Zapewne jeszcze nie wiesz, że popełniasz coraz więcej błędów. Masz dwa wyjścia: poznać swoje błędy już teraz - nie raniąc nikogo lub poznać błędy kiedy wytknie Ci je osoba którą zdradzasz.

Znając błędy innych, zobaczysz jak wiele z nich Ty popełniasz. Pamiętaj, zawsze lepiej wyciągać wnioski z błędów które popełnili inni niż cierpieć z powodu własnej. Przekonaj się, że istnieje zdrada doskonała, trzeba tylko poznać jej tajniki.

"Wstyd się przyznać ale dzięki tej książce nauczyłem się zdradzać. Nie ma się czym chwalić. Gdyby jednak moja żona ją przeczytała pewnie wpadłbym w 3 sekundy :)"

- Robert R.

Poznaj wiedzę, będącą efektem przeżyć
prawdziwych ludzi.

To nie jest publikacja przepełniona słowami typu - wydaje mi się, powinno się sprawdzić, jeszcze nikt tego nie sprawdził itd... Ta publikacja powstała w oparciu o historie wielu ludzi, własne trudne przeżycia. Została ona poprzedzona miesiącami obserwacji, dyskusji. Zawiera rzetelnie zebrane dane na temat zdrady. Każdy przykład, każda porada została wielokrotnie sprawdzona.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

O Autorze:

Autor tej publikacji, Michał Dziurdzik, jest pomysłodawcą i redaktorem serwisu internetowego www.zdrada.pl. Jest to najstarszy serwis w Polsce zajmujący się poważnie tematem zdrady.

Na dzień dzisiejszy w serwisie zarejestrowanych jest ponad 2000 użytkowników i liczba ta systematycznie rośnie, co niestety dobitnie świadczy o potrzebie jego istnienia.

Ebook "Oblicza Zdrady" powstał w wyniku obserwacji użytkowników serwisu, jako swoiste antidodum na zdradę. Założeniem autora było przybliżenie postępowania, tajemnic oraz metod jakie stosują osoby, które zdradzają. Znaleźć można tutaj również sposoby na to jak radzić sobie z odkrytą zdradą i jakich błędów nie popełniać.

Poznaj zagrożenia, poznaj swojego
wroga jakim jest zdrada.

Ta pozycja jest obowiązkowa dla wszystkich, którzy są w stałych związkach. Poznaj swoje błędy będące często jej przyczyną, poznaj siebie...

Coś musi nas popychać do zdrady. Najczęściej "składa" się na nią wiele małych problemów, niedomówień, pretensji, które niezauważone w porę, zignorowane, nawarstwiają się, urastają do rangi poważnych kłopotów. Właśnie nawarstwienie tych wszystkich rzeczy, popycha do zdrady.

"Po przeczytaniu "Oblicza zdrady" dochodzę do wniosku, że to świetny podręcznik dla zdradzonych i zdradzanych. Chcesz nauczyc sie zdradzać - kup koniecznie. Masz podejrzenia ze jestes zdradzana/y - nauczysz sie to rozpoznawać. I pamietaj :"Wina zawsze lezy po obu stronach"

- Agnieszka Witkowska, lekarz medycyny, specjalizujący się w psychiatrii

Dla wszystkich najtrudniejsza jest pierwsza zdrada. To właśnie ona otwiera drzwi do dalszych czynów. To ona determinuje to czy będziemy dalej zdradzać. Jeśli uda się nam utrzymać ją w tajemnicy, jeśli zdrada dała nam cześć tego czego szukaliśmy - będziemy zdradzać dalej.

Warto pamiętać aby wszystkie zmiany wprowadzać stopniowo. Starać się aby były czymś uzasadnione. Nie robić wszystkiego na już, na zaraz. Artykuł o nadwadze zostaw w widocznym miejscu, tak aby partner mógł go przeczytać. Wtedy nasze wyjścia na aerobik, siłownie, rower - będą usprawiedliwione.

Zastanów się dlaczego przestajesz ufać swojemu partnerowi? Co skłania cię do tego aby sprawdzać czy to co mówi jest prawdą? Czy daje Ci jakieś jasne podstawy, przesłanki do tego?

 

Formularz zamówienia

  • Tak! Zamawiam publikację "Oblicza zdrady".

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
310
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
21,70 zł

78 str.,
ISBN: 978-83-7582-345-5

książka + PDF gratis [?]
31,70 zł

80 str.,
ISBN: 978-83-7582-346-2

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty