Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Praca i kariera | Daj się dobrze zatrudnić

Daj się dobrze zatrudnić

inne w tej kategorii

Ryszard Bobrowski

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90zł

106 str.,
ISBN: 978-83-7582-621-0

książka + PDF gratis [?]
29,90zł

106 str.,
ISBN: 978-83-7582-622-7

 Dowiedz się w jaki sposób możesz zdobyć wymarzoną i w pełni satysfakcjonującą pracę

Czy wiesz, że w wyniku specjalnie opracowanych ćwiczeń i konkretnych działań możesz znaleźć swoje miejsce w życiu zawodowym? Chcesz się dowiedzieć jak to zrobić? Autor specjalnego przewodnika dla osób poszukujących pracy - doradca zawodowy i personalny - przez dwanaście spotkań - rozdziałów - prowadzi czytelnika za rękę do zatrudnienia.

Oto fragmenty publikacji "Daj się dobrze zatrudnić":

 • Praca (możliwość jej świadczenia) jest towarem bardzo specyficznym z uwagi na nośnik owej pracy, jakim jest człowiek. O ile samą pracą wiedzą, kwalifikacjami, umiejętnościami, doświadczeniem itd.) może obracać każdy, kto poznał nawet podstawowe zasady handlu, o tyle obracanie nośnikiem pracy (człowiekiem, który miewa sobie iadome i zmieniające się poglądy oraz potrzeby i oczekiwania związane z samorealizacją) wymaga wiedzy szczególnej. Wiedzy, której nie ma, bo mieć nie może inżynier metalurg, ekonomista, rolnik, absolwentka liceum itd. Jest to wiedza zdobywana podczas kilku lat nauki, które poprzedzają uzyskanie dyplomu magistra psychologii, pedagogiki lub socjologii. Najlepiej z dopiskiem „pracy”. Domyślam się, że jesteś człowiekiem poszukującym zatrudnienia, a nie możliwości chodzenia do pracy. Dla takiej osoby piszę ten poradnik.


  "Niewiele jest poradników adresowanych do osób poszukujących pracy w wersji elektronicznej i to na dodatek napisanych przez osobę - praktyka. Ten e-book zawiera w sobie oba te elementy."

  - Monika Kwil-Skrzypińska, psycholog - doradca zawodowy, Kierownik Międzyuczelnianego Biura Karier, Wrocław

 • Niepowodzenia życiowe, w tym niepowodzenia w pracy albo w jej znalezieniu, zwykle nie biorą się z Nieba. (Chyba że ktoś ma przechlapane” u Najwyższego). Są one pochodną nietrafnych decyzji podejmowanych w przeszłości. Przygotowanie młodego człowieka do samodzielnego, dorosłego, w tym zawodowego życia jest polem szczególnie urodzajnym dla błędów popełnianych przez dorosłych wobec dzieci. Większość ludzi dorosłych czuje się ekspertami w sprawach, o których nie wiedzą nic lub wiedzą bardzo niewiele.
 • Nieprawdą jest, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Mamy mniej więcej tyle samo wad, co zalet, ale każdy z nas ma je inne, inaczej je lokazuje, a czasami manifestuje, a na pewno inaczej wykorzystuje. U każdego z nas w innych okolicznościach one – te wady i zalety – się uzewnętrzniają i są możliwe do zauważenia i ewentualnego wykorzystania przez pracodawcę. Te zalety, ale też i wady mogą być naszą mocną stroną. Mogą być argumentem przetargowym w rozmowach o przyjęciu do pracy.

  Próby naśladowania osobnika o cechach idealnych czynią z nas postaci nienaturalne, a niekiedy wręcz śmieszne.

"Bardzo dobrze, że taka książka dostępna jest poprzez internet. Zawiera ona praktyczne rady dla poszukujących pracy, można je także wykorzystać jeśli chce się zmienić dotychczasową pracę. Ten e-book to rewolucja w myśleniu." - Piotr Gibulski, 30 lat, inż. elektronik   

 OPINIA O PUBLIKACJI:


Jak znaleźć pracę?

Zdobądź pracę, w której będziesz czuł się dobrze

Jeśli chcesz poznać naprawdę praktyczne porady na temat zdobywania pracy, a nie boisz się spojrzeć prawdzie w oczy - ta publikacja jest dla Ciebie. Autor niejednokrotnie będzie Cię szokował, prosił o dokonanie samooceny, czy po prostu wyjaśniał Ci dlaczego mogłeś mieć wcześniej kłopoty. Przede wszystkim jednak, naładuje Cię motywacją, ukierunkuje i zasugeruje co możesz zrobić, aby osiągnąć upragnioną pracę. Po wykonaniu kilku prostych ćwiczeń zawartych w książce poznasz lepiej siebie i będziesz miał pomysł na swoją zawodową przyszłość. 

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Daj się dobrze zatrudnić", dzięki której dowiem się co należy zrobić, aby znaleźć upragnioną pracę.
 • Wyeliminuję przyczyny moich porażek i zrozumiem je, co umożliwi mi podjęcie kroków w celu poprawy mojej sytuacji zadowowej.
 • Dowiem się jakie podjąć czynności, aby polepszyć swoje umiejętności oraz uwydatnić wszelkie swoje zalety.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
19,90 zł

106 str.,
ISBN: 978-83-7582-621-0

książka + PDF gratis [?]
29,90 zł

106 str.,
ISBN: 978-83-7582-622-7

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty