Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | E-biznes | Zostań SuperPartnerem!

Zostań SuperPartnerem!

inne w tej kategorii

Krzysztof Abramek

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
26,90zł

240 str.,
ISBN: 978-83-7582-990-7

książka + PDF gratis [?]
39,90zł

240 str.,
ISBN: 978-83-7582-991-4

"Poznaj tajemnice i sposoby, dzięki którym
zwiększyłem swoje zyski

z programów partnerskich o 387%!"

 Za chwilę poznasz wypowiedź autora tej książki, który rozpoczynając działalność w programach partnerskich, także miał wiele pytań i sceptycznie podchodził do niektórych opinii znajdujących się w Internecie. Część z tych opinii mówi, że programy partnerskie to tzw. "samograje", które samodzielnie zarobią dla Ciebie fortunę.

Nic bardziej mylnego. Prawdziwe rezultaty finansowe osiąga tak naprawdę zaledwie 5% partnerów, którzy wiedzą, jak budować ten dochód. Z tej książki dowiesz się, jakie błędy popełnił autor, Krzysztof Abramek, na początku swojej przygody z programami partnerskimi i co najważniejsze – jak rozwiązał te problemy, stając się jednym z najlepiej zarabiających Partnerów w różnych programach partnerskich.

Logicznie myśląc, jesteś w lepszej sytuacji. Jeżeli działasz w jakimkolwiek programie partnerskim i nie osiągasz planowanych zysków, to prawdopodobnie popełniasz pewne błędy. Dzięki tej publikacji dowiesz się, czego nie robić, jakich błędów nie popełniać oraz jakie strategie gwarantują zyski w programach partnerskich. Poznaj wypowiedź autora:

Co gwarantuje zyski w programach partnerskich?

Programy partnerskie to fura pieniędzy, która tylko czeka, aż po nią sięgniesz. Skąd o tym wiem? Z własnego doświadczenia! Całe lata praktyki offline, 7 lat doświadczenia marketingowego w Internecie, nawiązane kontakty, testowanie, nauka i konsekwentna praca pozwoliły mi na osiągnięcie wymiernych efektów finansowych i dlatego dzisiaj mogę podzielić się wiedzą i umiejętnościami skutecznego (czytaj: dochodowego) zarabiania poprzez programy partnerskie.

- Krzysztof Abramek, autor publikacji

Krótko – jestem pod dużym wrażeniem. Żadnego owijania w bawełnę czy mydlenia oczu, po prostu maksymalnie praktyczne spojrzenie na zarobki w programach partnerskich z perspektywy prawdziwego SuperPartnera. Świetne też jako "ściąga" ze skutecznych technik współpracy i jako lista błędów do uniknięcia. Moje gratulacje, Krzysztof!

- Wojciech Spytek, redaktor www.ProgramyPartnerskie.info


... Krzysztof Abramek jest najlepszym partnerem w moim programie partnerskim i jedyną znaną mi osobą, która ma na tyle doświadczenia, aby takiego ebooka napisać.

- Piotr Majewski, konsultant e-biznesu, redaktor "CzasNaE-Biznes"

Czy chcesz wiedzieć to,
czego nie wie 95% uczestników
programów partnerskich?

Zostało wielokrotnie udowodnione, że większość (w granicach 80%) osób biorących udział w programach partnerskich czy przeróżnych MLM-ach (network marketing) nie zarabia wcześniej oczekiwanych pieniędzy. Bywa, że po kilku tygodniach lub miesiącach osoby te tracą motywację do działania i zaczynają krytykować narzędzie, jakim są programy partnerskie. Błąd polega na tym, że osoby te niewłaściwie używają tego narzędzia. Jeżeli w to nie wierzysz, to poczytaj o zarobkach partnerów, którzy generują nawet do 5 tysięcy złotych miesięcznie. W programie partnerskim naszego wydawnictwa zsumowane dochody zbliżają się już do 2 milionów złotych. Część z partnerów uzyskuje miesięcznie zarobki, które inni ciężko wypracowują na etacie. Z tą różnicą, że partnerzy pracują, kiedy chcą i nie mają nad sobą szefa. Zauważasz w sobie spadek motywacji? Być może chcesz być osobą wolną finansowo? Jeżeli tak, to odpowiedz, proszę, na trzy fundamentalne pytania:

 • Czy należysz do grupy partnerów, którzy nie są zadowoleni ze swoich zarobków?
 • Chciałbyś to zmienić i zobaczyć sumy, które zmobilizują Cię do działania?
 • Chcesz wiedzieć, dlaczego nie osiągasz zysków, którymi mogą cieszyć się najlepsi partnerzy?

Odpowiedź na ostatnie pytanie jest dziecinnie prosta:
Ponieważ nie znasz lub nie wiesz, jak stosować

Sprawdzone i skuteczne metody działania,
gwarantujące zyski z programów partnerskich

Jeśli nie chcesz należeć do grupy partnerów, niezadowolonych ze swoich zysków. Jeśli chcesz znać sprawdzone metody, które spowodowały, że wielu partnerów ruszyło z miejsca, to skorzystaj z wiedzy zawartej w publikacji "Zostań SuperPartnerem!" napisanej przez Krzysztofa Abramka.

Mamy dla Ciebie propozycję. Pomyśl o tej książce w kategorii inwestycji. Pomyśl, że skoro to, czego nauczył się autor na własnych błędach, spowodowało wzrost jego sprzedaży prawie czterokrotnie, to co stanie się z Twoimi dochodami. Przykładowo, jeżeli generujesz obecnie 300 złotych z programów partnerskich, to inwestując w tę publikacje 26,90 zł, możesz otrzymać sprawdzone rozwiązania, które przy czterokrotnym zwiększeniu skuteczności dadzą Ci w tym przypadku np.  1200 zł.
Oceń osobiście, czy będzie to dobra inwestycja.

Dodatkowy plus tej inwestycji to fakt, że otrzymasz kompletne, rzeczowe źródło informacji, pochodzące od PRAKTYKA. Nie są to teoretyczne wywody, co można by zrobić, lecz sprawdzone i stosowane z sukcesami metody i zasady działania. To NIE jest coś, co ktoś wymyślił sobie, lecz efektywne sposoby marketingowe, które stosuję i które przynoszą wymierne efekty.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się, dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, możesz ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych pieniędzy.

Jest to pierwszy w Polsce i jedyny w swoim rodzaju podręcznik uczący, jak SKUTECZNIE działać w programach partnerskich, plus ogrom informacji niezbędnych dla wszystkich, którzy chcą cokolwiek sprzedawać. Niezależnie od tego otrzymasz także wiedzę, jak można zarabiać w programach partnerskich bez sprzedawania (TAK, to jest możliwe!).

DRUGIE WYDANIE, zawierające nowe, sprawdzone i skuteczne techniki zwiększania zysków w PP.

Zostań SuperPartnerem (wydanie 1)Książka "Zostań Superpartnerem!" nie została napisana w kilka dni, lecz stanowi wynik ponad 10 lat doświadczeń offline, ponad 7 lat doświadczenia marketingowego w Internecie, tysięcy rozmów, e-maili, nauki, testowania, poprawiania.

Znajdująca się na tej stronie publikacja to drugie, rozszerzone wydanie ebooka wydanego kilka lat temu, którego okładka znajduje się po prawej stronie. Ksiązka została zaktualizowana o najnowsze narzędzia, techniki i sprawdzone przez Autora skuteczne sposoby zarabiania w programach partnerskich.

Po uruchomieniu programu partnerskiego CzasNaE-Biznes – cnebPoints – Autor tego poradnika uzyskał status Superpartnera i do dzisiaj jest w czołówce. Oznacza to, że zastosowane przez niego mechanizmy działają skutecznie i pracują 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku, dając PASYWNY I ROSNĄCY DOCHÓD.

Co znajdziesz w ebooku "Zostań SuperPartnerem!"?

Wszystko, co jest absolutnie niezbędne,
aby działać z zyskiem w programach partnerskich:

 • Podstawowe informacje. Zaczynając od statusu prawnego i klasyfikacji prawno-podatkowej, kończąc na liście kilkudziesięciu najbardziej dochodowych programach w Polsce i na całym świecie.
 • Dowiesz się, od czego zacząć, żeby nie popełniać błędów 95% narzekających partnerów.
 • Odkryjesz, co BEZWZGLĘDNIE powinieneś zrobić, zanim zaczniesz działać.
 • Dowiesz się, w jaki sposób do tego e-biznesu przygotowują się najlepsi.
 • Odkryjesz strategie wyboru najlepszych programów partnerskich, tak aby uzyskać stały napływ klientów i gotówki, którą wygenerują te programy.
 • Poznasz metody, które powiedzą Ci, jak nie dać się "wykołować" przez firmy organizujące programy partnerskie (MLM online).
 • Odkryjesz, jak wykorzystać Internet do efektywnego działania w ramach network marketing.
 • Poznasz sprawdzone strategie sprzedaży online. Dowiesz się, co tak naprawdę najłatwiej i najszybciej sprzedaje się w Internecie.
 • Poznasz odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie przez partnerów, czyli jak sprzedawać więcej.
 • Podane na "tacy" strategie pozwalające utrzymać stałych klientów oraz pozyskiwać tych, którzy kupują najwięcej.
 • Dowiesz się, co MUSI zawierać Twoja strona www lub blog, aby zwiększyć sprzedaż czterokrotnie.
 • Chyba najważniejszy rozdział tej publikacji. Odpowiedź na pytanie: dlaczego 2. miesiąc jest krytycznie ważny?
 • Dowiesz się, co to jest syndrom 6. miesiąca.
 • Dowiesz się, jak wykorzystywać narzędzia marketingowe, które dostępne są  za darmo.
 • Poznasz prawdziwy sekret 5% najskuteczniejszych i najbogatszych partnerów, czyli co promować, aby osiągać maksimum zysku.
 • Jak przekształcić Twoją stronę internetową w maszynkę do generowania zysku?
 • Podane przejrzystym językiem najważniejsze triki i sztuczki stosowane tylko przez partnerów z ogromnym doświadczeniem.

Ponadto:

 • Niezwykle ważne informacje nie techniczne, lecz związane z psychologią, znajomością ludzkich zachowań oraz reakcjami na określone oferty.

Tego nie wie 95% uczestników programów partnerskich, a są to nieprawdopodobnie ważne elementy, których znajomość gwarantuje wysoką skuteczność (czytaj: zyski). Technika i marketing są bardzo ważne, lecz ci, którzy koncentrują się tylko na tym, NIE osiągają sukcesów.


Żadnego teoretyzowania! W publikacji zawarte zostały wyłącznie sprawdzone, stosowane przez autora metody, które przynoszą wymierne efekty.

Do publikacji dołączone są narzędzia, niezbędne przy prowadzeniu e-biznesu, a szczególnie w przypadku współpracy w ramach programów partnerskich. Otrzymasz je jako bonus, zupełnie ZA DARMO, choć ich sumaryczna wartość przekracza, i to zacznie, wartość samego ebooka "Zostań SuperPartnerem!"

 • "Szybki Poradnik Perswazyjnych Reklam" – esencja ważnych, a wręcz niezbędnych elementów promocji i reklamy, bez znajomości których nie masz co marzyć o skuteczności.
 • "AutoInfo" – wieloczęściowy kurs prowadzenia follow-up, wykorzystania autoresponderów w polskiej praktyce marketerskiej i uczestników PP.
 • "Infoprodukt" – kurs tworzenia i promocji ebooków, niezwykle użytecznych i skutecznych narzędzi także przy promocji PP.
 • "Jak Poskromić polskie wyszukiwarki" – niezbędne narzędzie i wiedza pozwalająca na ulokowanie własnej strony na szczycie wyników wyszukiwania w polskich motorach wyszukiwawczych.
 • Ebook "699 Słów Generujących Sprzedaż" – Ta publikacja pomoże Ci dobrać właściwe słowa i sformułowania. Użyte we właściwym kontekście mogą radykalnie zwiększać skuteczność Twoich reklam. Otrzymasz także licencję na odsprzedaż tego ebooka.
 • "Webmasters Tools" – narzędzia do tworzenia efektywnych stron www i niezbędnych dodatków. Wiele kreatorów, pozwalających na natychmiastowe generowanie skryptów, pop-ups, formularzy, przekierowań, ochrony linków, tekstów, metatagów, FAQ itd. Zastosowanie tych elementów technicznych ewidentnie poprawia skuteczność działania.

Ponadto:

30 dni bezpłatnego serwisu – możliwość darmowych konsultacji z Autorem w zakresie tematów zawartych w tej książce, otrzymywania dodatkowych informacji i wyjaśnień.

Wartość konsultacji kilkukrotnie przekracza
wartość samej książki! Ponadto otrzymasz...
200% osobistej gwarancji od Autora!

Jeśli poza niniejszym serwisem (Złote Myśli) kupisz w Internecie coś, co będzie mogło się porównywać zawartością z ebookiem "Zostań SuperPartnerem!" i towarzyszącymi mu bonusami, to zwrócę Ci pieniądze za mojego ebooka oraz za ten, który zakupiłeś, jeśli faktycznie będzie chociażby porównywalny wartością merytoryczną i praktyczną.

- Krzysztof Abramek, Autor ebooka, SuperPartner

Ważne: Publikacja uwzględnia specyfikę polskiego Internetu. W Internecie są dziesiątki anglojęzycznych, świetnych poradników dotyczących zarabiania w programach partnerskich. Niestety żaden z nich nie uwzględnia specyfiki naszego rynku oraz sposobu, w jaki Polacy kupują w Internecie. 

Zamów już teraz i zacznij naprawdę zarabiać
poważne pieniądze na programach partnerskich

 Potraktuj tę publikację jako inwestycję w gotowy, gwarantujący zysk system zwiększania Twoich obrotów w jakimkolwiek programie partnerskim. Autor dzięki tym metodom zwiększył czterokrotnie swoje zyski. Teraz kolej na Ciebie! Przejdź do formularza i zdobądź gotowe strategie zarabiania w programach partnerskich.

Formularz zamówienia

 • Tak! Zamawiam publikację "Zostań SuperPartnerem!", dzięki której zacznę zarabiać większe pieniądze w programach partnerskich.
 • Wiem, że otrzymam 159 stron zawierających sprawdzone i praktyczne informacje dotyczące skutecznych technik marketingowych i odpowiedniego podejścia do działania, które gwarantują wymierne efekty z działania i konkretne zyski.
 • Ponadto, otrzymam specjalne BONUSY:
 • Ebook "Szybki Poradnik Perswazyjnych Reklam" – esencja ważnych, a wręcz niezbędnych elementów promocji i reklamy, bez znajomości których nie masz co marzyć o skuteczności.
 • "AutoInfo" – wieloczęściowy kurs prowadzenia follow-up, wykorzystania autoresponderów w polskiej praktyce marketerskiej i uczestników PP.
 • "Infoprodukt" – kurs tworzenia i promocji ebooków, niezwykle użytecznych i skutecznych narzędzi także przy promocji PP.
 • "Jak Poskromić polskie wyszukiwarki" – niezbędne narzędzie i wiedza pozwalająca na ulokowanie własnej strony na szczycie wyników wyszukiwania w polskich motorach wyszukiwawczych.
 • Ebook "699 Słów Generujących Sprzedaż" – Ta publikacja pomoże Ci dobrać właściwe słowa i sformułowania. Użyte we właściwym kontekście mogą radykalnie zwiększać skuteczność Twoich reklam. Otrzymasz także licencję na odsprzedaż tego ebooka.
 • "Webmasters Tools" – narzędzia do tworzenia efektywnych stron www i niezbędnych dodatków. Wiele kreatorów, pozwalających na natychmiastowe generowanie skryptów, pop-ups, formularzy, przekierowań, ochrony linków, tekstów, metatagów, FAQ itd. Zastosowanie tych elementów technicznych ewidentnie poprawia skuteczność działania.

  A ponadto:
 • 30 dni bezpłatnego serwisu – możliwość darmowych konsultacji z Autorem w zakresie tematów zawartych w tej książce, otrzymywania dodatkowych informacji i wyjaśnień.

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
390
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
26,90 zł

240 str.,
ISBN: 978-83-7582-990-7

książka + PDF gratis [?]
39,90 zł

240 str.,
ISBN: 978-83-7582-991-4

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty