Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Motoryzacja | Dekalog Myślącego Kierowcy

Dekalog Myślącego Kierowcy

inne w tej kategorii

Ryszard Jakubowski

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
16,90zł

192 str.,
ISBN: 978-83-7582-429-2

książka + PDF gratis [?]
29,90zł

195 str.,
ISBN: 978-83-7582-430-8

Kto jeszcze chce zaoszczędzić kilkaset złotych i uniknąć punktów karnych za wykroczenia drogowe?

Czy myślałeś kiedyś jakby to było przemierzać drogi swojego miasta, Polski, Europy i świata nie martwiąc się ani o mandaty, ani o punkty karne? Czy chciałbyś wiedzieć jak rozpoznać i nie dać się sprowokować nieuczciwym kierowcom i umieć sprostać trudnym drogowym sytuacjom? A może po prostu komplement typu "Ależ Ty jesteś dobrym kierowcą" jest dla Ciebie największą motywacją, aby jeszcze lepiej prowadzić?

Czy chciałbyś, aby zarówno stłuczki jak i mandaty były Tobie obce? Pomyśl sobie ile pieniędzy zaoszczędzisz. Oprócz wykroczeń, których wystrzeganie się jest dla Ciebie oczywiste, znałbyś metody nieuczciwych kierowców, próbujących sprowokować Cię do stłuczki, której straty musiałoby pokryć Twoje ubezpieczenie.

W jaki sposób korzystać z najwyższych ulg i zniżek
w opłatach za ubezpieczenia komunikacyjne?

Najniższe składki OC płacą kierowcy, którzy prowadzą bezwypadkowo. Najmniejsza stłuczka powoduje, że ulgi się zmniejszają i składki kosztują więcej. Ty też możesz dowiedzieć się, czego się wystrzegać i jak prowadzić, aby nie mieć stłuczek, kolizji czy wypadków, aby zawsze płacić najniższe możliwe składki i mieć najwyższe ulgi!

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Tylko Ty możesz zdecydować jak bardzo skorzystasz
z wiedzy doświadczonego kierowcy.

Nadawca: Ryszard Jakubowski
Odbiorca: Przyszły dobry kierowca

Wiedza, którą chcę Tobie przekazać, nie pochodzi ani z książek, ani z tras rajdowych. Zdobywałem ją latami, krok po kroku, pokonując dziesiątki tysięcy kilometrów w każdych warunkach: od pięknej, słonecznej pogody do zamieci śnieżnych i zasp na oblodzonej szosie, od jazdy szybkim, zrywnym autem z setkami koni mechanicznych w silniku do ciągnięcia w ślimaczym tempie ciężkiej przyczepy z wielkim pełnomorskim jachtem...

Za kółkiem spędziłem ćwierć wieku, przejeżdżając w tym czasie blisko milion kilometrów po drogach prawie wszystkich krajów europejskich. Analizowałem wnikliwie każdą przygodę na drodze, każdy zaobserwowany wypadek... A przede wszystkim uważnie słuchałem, co starsi, bardziej doświadczeni kierowcy mają do powiedzenia.

Zobacz co piszą o mnie Ci, którzy mieli przyjemność ze mną jeździć:

"Na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku wiele razy podróżowałam samochodem, który prowadził Pan Ryszard Jakubowski. Czas naglił, więc w czasie jazdy musiałam pisać bądź redagować teksty. Z pulpitu zamocowanego do tylnego fotela nigdy mi nie spadł nawet długopis. Kiedy ogarniało mnie zmęczenie, zasypiałam spokojnie na chwilę. Nie obudziło mnie nigdy gwałtowne hamowanie czy inne podejrzane czynności, jakie potrafi wykonywać jakże wielu kierowców. Nie przypominam tez sobie żadnych sytuacji, w których mogłabym drżeć o swoje życie czy zdrowie. Jazda zawsze przebiegała miękko, spokojnie. Za ten spokój niejednokrotnie Pana Jakubowskiego podziwiałam, bo zdarzały się niemiłe sytuacje, spowodowane przez innych użytkowników drogi..."

- Mirosława Weber, polonistka, redaktor naczelna Wydawnictwa Harlequin.

Jak bardzo chciałbyś zdobyć uznanie wśród innych oraz aby mówiono o Tobie dobry kierowca?

Czy także Twoi znajomi kierowcy dzielą się na takich, z którymi chętnie wsiadasz do samochodu i dajesz się wozić, oraz na takich, z którymi wolisz nie jeździć? Przyczyna tego podziału jest prosta. Kierowcy z grupy pierwszej sprawili, że jadąc z nimi samochodem czułeś się bezpiecznie a myśli mogłeś skupić na czymś innym.

Druga grupa kierowców, to Ci, z którymi nie wiążesz najlepszych wspomnień. Prawdopodobnie prowadzili w taki sposób, który przyprawiał Cię o niepokój czy nawet strach. Nie ma znaczenia czy prowadzili zbyt szybko, niepewnie czy nieuważnie. Wystarczy, że poczułeś jakiekolwiek zagrożenie i natychmiast zdyskwalifikowałeś ich z grupy pierwszej. Do której grupy Ty, jako kierowca, chciałbyś należeć?

"Mam w swojej pamięci zdarzenie, którego nigdy więcej nie chciałabym przeżyć. Jechałam ze znajomym jego samochodem. Było dość późno, wracaliśmy z urodzin kolegi. Prowadził on zbyt szybko, więc poprosiłam go, aby zwolnił. Niestety moja prośba przyniosła skutek odwrotny do zamierzonego. Zamiast zwolnić, mój znajomy przyspieszył. Mój strach sprawił mu radość. Wykonywał niebezpieczne manewry, od nie zatrzymywania się na podporządkowanej drodze, do wyprzedzania na przejściu dla pieszych. To cud, że nic nam się wtedy nie stało"

- Marta Falkowska, 22 lata, studentka

Kto jeszcze chce zostać wtajemniczony w to, czego nie uczą na kursach na prawo jazdy?

Jeśli niedawno zdobyłeś prawo jazdy, to serdecznie Tobie gratuluję. Masz już przepustkę, która pozwala Ci na to, aby prowadzić. Czy Ty także masz jednak wrażenie, że na kursach uczy się jazdy ze sztuczną prędkością, w sztucznych warunkach i w nerwowej atmosferze?

 • Czy zapoznałeś się z bardziej zaawansowaną stroną prowadzenia samochodu?
 • Czy nauczono Cię jeździć w taki sposób, aby nie przeszkadzać innym?
 • Czy miałeś okazję poznać różnicę między jazdą na ulicach zatłoczonego miasta a na drogach poza miastem?
 • Czy na kursach jazdy nauczyli Ciebie jak zachowywać się w korkach ulicznych?
 • Czy była to nauka jazdy krętymi, górskimi drogami?
 • Czy była to nauka jazdy po śliskiej, zalodzonej lub zaśnieżonej nawierzchni?
 • A może nauczyli Cię jak jeździć podczas ulewy czy w czasie mgły i śnieżycy?

Zapewne Ciebie także tego nie uczyli... i właśnie dlatego powstał niesamowicie praktyczny poradnik "Dekalog Myślącego Kierowcy", w którym Autor, kierowca, który przejechał blisko milion kilometrów bez ani jednego wypadku zdradza tajemnice, które pozwolą Ci bezpiecznie przejechać przez życie.

Nie pozwól, aby Twoje zdrowie i życie zależało od nieuczciwych kierowców.

Już teraz skorzystaj z wiedzy fachowca, dzięki której będziesz wiedział:

 • Jak rozpoznać, czy za kierownicą innego pojazdu siedzi wysokiej klasy profesjonalista, czy zmęczony długą jazdą kierowca, czy może zwykły łobuz, który tylko czeka na okazję aby zniszczyć Twój samochód a Ciebie oddać w ręce lekarzy.
 • Jak skutecznie reagować na podejrzane zachowanie innych uczestników ruchu.
 • Jak radzić sobie z prostymi usterkami, utrudniającymi jazdę.

Dodatkowo, wraz z publikacją otrzymasz zestaw do samodzielnej nauki i sprawdzania swoich umiejętności, w którym będą:

 • ćwiczenie płynności jazdy;
 • ćwiczenia w cofaniu;
 • ćwiczenia w cofaniu z przyczepą;
 • ćwiczenia w hamowaniu na śliskiej nawierzchni;
 • ćwiczenia w wyprowadzaniu z poślizgów;

oraz pozyskasz wiedzę:

 • Jak holować ciężką przyczepę lub inny pojazd.
 • Jak wyprowadzić pojazd z poślizgu i jak zahamować przed przeszkodą.

Dlaczego oprócz bezpiecznej jazdy nauczysz się jak zaoszczędzić grube pieniądze?

Odpowiedź jest prosta! Ponieważ nauczysz się:

 • Jak jeździć, aby nie płacić mandatów i nie otrzymywać żadnych punktów karnych
 • Jak sprawnie jeździć i nie narażać się na żadne wykroczenia
 • Jak jeździć aby płacić najniższe składki na ubezpieczenie OC oraz zawsze mieć najwyższe ulgi

Dołącz do reszty szczęśliwców, którzy dzięki "Dekalogowi Myślącego Kierowcy" wiedzą już jak bezpiecznie przejechać przez życie. Nie zapomnij też o setkach złotych, które zaoszczędzisz dzięki umiejętnościom zdobytym dzięki tej publikacji. Pamiętaj, że nauczysz się bezwypadkowej jazdy, która zagwarantuje Tobie najniższe koszty za ubezpieczenia komunikacyjne a mandaty czy punkty karne będą Ci obce.

Możesz dokonać zamówienia już teraz, korzystając z formularza poniżej, albo ściągnij najpierw darmowy fragment i przekonaj się jak bardzo skorzystasz na tej publikacji.

 

Gwarantujemy zysk
z inwestycji w wiedzę.

Za ten zakup otrzymasz:
290
Złotych Punktów (co to jest?)

Wybierz wersję:
ebook (format PDF) [?]
16,90 zł

192 str.,
ISBN: 978-83-7582-429-2

książka + PDF gratis [?]
29,90 zł

195 str.,
ISBN: 978-83-7582-430-8

darmowa wysylkaProgram partnerski
Paczkomaty