Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

informacje o zakupach strona główna | Informacje prasowe

Informacje prasowe

POWRÓT>>  

Informacje z działalności Wydawnictwa  

21.01.2009     Zarobili 1 milion w programie partnerskim

W poniedziałek 19.01.2009 dla Złotego Programu Partnerskiego Złotych Myśli był historyczny dzień. Tego dnia Partnerzy ZPP zarobili swój pierwszy milion złotych wypłat prowizji za polecanie i sprzedaż publikacji Złotych Myśli.

Czytaj całość >>

  

24.12.2008     Życzenia świąteczne warte 800 tys. złotych

Wysłaliśmy prawdopodobnie najdroższe świąteczne życzenia. Dlaczego? Warte były one 791 670 zł. Każdy Klient naszego Wydawnictwa wraz z nietypowymi motywacyjnymi życzeniami otrzymał kupon o wartości 5zł, który mógł wykorzystać przy zamawianiu naszych publikacji. Nietypowe nie było tylko to, ale także możliwość przekazania kuponu nieograniczonej liczbie innych osób, a tym samym powiększenie grona obdarowanych.

Czytaj całość >>


12.12.2008     Ciekawie nagrany audiobook

O wydanym na przełomie listopada i grudnia audiobooku – „46 zasad zdrowego rozsądku” Witolda Wójtowicza, który nie będąc słuchowiskiem ani bajką dla dzieci, jest czytany w charakterystyczny dla nich sposób – przez większą liczbę lektorów, dokładnie - dwóch. Pomysł musiał się spodobać, gdyż audiobook od razu znalazł się na liście audiobooków bestsellerów Wydawnictwa za miesiąc listopad.

Czytaj całość >>


05.12.2008     Kryzys w branży wydawniczej?

Informacja, która jest naszą odpowiedzią na opinię o kryzysie w branży wydawniczej. Wydawnictwo Złote Myśli mogło pochwalić się 56% wzrostem w stosunku do listopada zeszłego roku, co o kryzysie w naszej działalności wydawniczej świadczyć nie może.

Czytaj całość >>


21.11.2008     Ściągają, zanim zapłacą? Tak, gdyż postawiliśmy na uczciwość.

Informacja dotycząca przebiegu naszej akcji „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz”. Okazało się, że cieszy się ona niesamowitym powodzeniem. W ciągu 5 dni 40 tys. osób weszło na stronę z akcją , a ponad 13 tys. spośród odwiedzających stronę akcji postanowiło skorzystać z tej formy dystrybucji książki.

Czytaj całość >>


14.11.2008     Złote Myśli – naiwni czy wizjonerzy?

Przeprowadziliśmy nietypową, pierwszą tego typu w Polsce akcję, gdzie udostępniliśmy nasz bestseller wydawniczy – „Motywacja bez granic” Nikodema Marszałka zupełnie za darmo. Każdy zainteresowany mógł najpierw pobrać publikację, a dopiero potem zdecydować, czy i ile zamierza za nią zapłacić. Patronatem objęły akcję: Serwis Kobiety.pl, Dziennik Internautów oraz Dział Książki serwisu PROFEO.

Czytaj całość >>


07.11.2008     Złote Myśli w weekend znikają z Internetu

W piątek, 7. listopada, o godz. 23.00 strona www naszego Wydawnictwa przestała być dostępna dla użytkowników. Strona przenoszona była na serwery w Polsce, co ma zapewnić naszym Klientom szybszy i stabilny dostęp do naszej oferty. Zaistnieliśmy już na rodzimych szybszych serwerach w poniedziałek rano.

Czytaj całość >>


30.10.2008     Lepsi niż Merlin.pl i Empik.com (ranking sklepów internetowych)

Książki elektroniczne zostały w końcu dostrzeżone przez ekspertów. Wyżej niż Merlin.pl i Empik.com -Złote Myśli znalazły się w czołówce najlepszych sklepów internetowych według ogłoszonego w poniedziałek Rankingu Sklepów Internetowych, opracowanego przez dziennikarzy portalu Money.pl oraz tygodnika Wprost. Złote Myśli znalazły się wśród 5 najlepszych e-sklepów oferujących książki.

Czytaj całość >>


15.10.2008     Audiobooki – nowe brzmienie książek

Nasze Wydawnictwo jest jednym z inicjatorów rozpoczynającej się dzisiaj, trwającej 2 miesiące akcji „Audiobooki – nowe brzmienie książek” organizowanej przez Polską Izbę Książki. Polega ona na tym, że do ponad 100 księgarń trafiło 50 najlepszych audiobooków z 10 wydawnictw, między innymi Złotych Myśli, których fragmenty można słuchać na odtwarzaczach mp3, które wraz z książkami do księgarń trafiły.

Czytaj całość >>


14.10.2008     Aleksandria i Złote Myśli razem

Wydawnictwo Złote Myśli podpisało umowę z Aleksandrią i od teraz klienci Aleksandrii mogą kupować audiobooki wydawnictwa Złote Myśli.

Czytaj całość >>


06.10.2008     Czytelnicy zarobili ponad 76.000 zł na czytaniu książek

Czytelnicy wydawnictwa Złote Myśli zarobili we wrześniu 76 323, 72 zł. Wszystko dzięki promocji „Wrześniowy zysk”. Akcja trwająca przez cały miesiąc, zachęcała klientów do jednoczesnego kupowania publikacji i … oszczędzania.

Czytaj całość >>

Program partnerski
Paczkomaty